Skocz do zawartości
Forum

Zatrzymanie spadku masy


Gość Kamila6678

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamila6678

Dzień dobry, mam problem. Mam 23 lata i ważę 144kg. Pod koniec stycznia bieżącego roku po raz kolejny rozpoczełam walkę z otyłością. Do dnia dzisiejszego udało mi schudnąć około 15kg. Wyeliminowalam z diety produkty wysoko przetworzone oraz napoje słodzone. Unikam spożywania cukru, zwiekszylam aktywnosc fizyczna, od kilku dni chodze na silownie plenerową. Nie glodze sie, ale licze kalorie. Wszystko szło dobrze jednak przez ostatnie 2 tygodnie pomimo trzymania diety i wiekszej dawki ruchu waga prawie nie spada, momentami nawet rośnie o 1kg. Zastanawia mnie co się dzieje i gdzie szukać pomocy?

Słyszałam o efekcie plateou jednak nigdy wszesniej mnie on nie spotkał i zastanawiam się, w którym momencie powinnam szukać innej przyczyny zatrzymania spadku masy ciała niż właśnie ten efekt?
Napomnę, że już 2 razy schudłam po około 30-40kg i nigdy waga się nie zatrzymała, jednak przez brak konsekwencji w działaniu dopadal mnie efekt jojo. Tym razem zmieniło się moje nastawienie i wiem, że tylko długotrwała zmiana nawyków żywieniowych przyniesie pożądany efekt.
Proszę mi powiedzieć co może być przyczyną mojego problemu i czy jest możliwość, że z powodu tycia i wracania do starej wagi mój organizm po prostu 'zwariował' dlatego broni się przed pozbywaniem się zbędnego 'balastu'?
Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Polecam najskuteczniejszy dostepny na rynku środek wspomagający odchudzanie. Phen375 to jedna z najlepszych pigułek na odchudzanie na całym świecie dlatego, iż ma najwyższą dostępną dawka fenterminy na rynku (37,5mg). Natomiast sama fentermina jest lekiem stosowanym do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Fentermina jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Natalią (kom.733 566 390). Warto.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...