Forum Odchudzanie krok po kroku

Nie mogę schudnąć

~Lusia5

~Lusia5

Witam, nie mogę sobie poradzić z odchudzaniem kiedyś miałam rozmiar 36a teraz 46 problem jest taki że jak zaczynam jeść to nie mogę przestać zażeram stresy otwieram lodówkę i jem wszystko co popadnie waga wzrasta nie mogę nad tym zapanować co mam robić

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~batoo

~batoo

Szukałam dość długo swojego złotego środka. Zawsze stawiałam na dość intensywny wysiłek fizyczny, ale nie zawsze miałam na to czas. Wiadomo praca, dzieci... Nie mogłam też pilnować diety, regularnych posiłków, bo moja praca to praca w biegu i nie zawsze o danych porach mogłam zasiąść do posiłku. Ale jak się chce to się może znaleźć sposób. Więc na początek odstawienie słodyczy, tłustych, kalorycznych posiłków, więcej warzyw i owoców, zamiast autobusu - rower, po drugie Meridia na ograniczenie apetytu ipoprawę przemiany materii. Jak na razie, po 2 miesiącach jest całkiem spoko, -7 kg, jeszcze dwa i założony cel będzię wypełniony. Chcecie dowiedzieć sie więcej lub macie pytania, kontaktujcie się z Agatą - agataliszka1@o2.pl, www.centrumfigury.byethost14.com. Pzdr

~Cellina

~Cellina

Jeżeli chodzi o odchudzanie, to moim zdaniem nie ma lepszego środka jak Slimunox

~Alina38

~Alina38

Ja też miałam prpoblem z nadwagą i mi bardzo pomogło dołaącznie do diety suplementacji. Komnkretnie stosowałąm Slimunox. Nie wiem może to i rozwiązanie i dla ciebie.,

~Martass

~Martass

Miałam podobny problem, też przez długi czas nie mogłam schudnąć, ćwiczyłam trochę sama, ale bez żadnych efektów. Zdecydowałam się na współpracę online z trenerem i dietetykiem Michałem Wrzoskiem. Korzystam z ułożonego przez niego planu treningowego oraz diety i powoli zaczynam widzieć różnice zarówno w sylwetce, jak i w samopoczuciu. Mam nadzieję, że uda mi się dobić do mojego wymarzonego rozmiaru :) Myślę, że jeśli masz podobny problem, to warto zwrócić się takiej osoby.

~Arnika8

~Arnika8

Mi właśnie dzięki Slimunox udało się zrzucić nadmiar kilogramów.Wcześniej żadne inne specyfiki o podobnym działaniu nie przyniosły takich efektów jak Slimunox.

~UrszulaTS

~UrszulaTS

Mi w odchudzaniu bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim. Brutalna prawda jest taka, ze obecnie w jedzeniu jest tyle chemii, ze bez odpowiedniej suplementacji nie ma co marzyć o pozbyciu się nadwagi