Forum Odchudzanie krok po kroku

Koleżanka poleca mi Slimunox

~Patrycja29

~Patrycja29

Chciałabym przed latem pozbyć sie kilku zbędnych kilogramów. Koleżanka poleca mi Slimunox. Co myślicie na ten temat?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Monika38

~Monika38

Ja też stosowałam Slimunox i jak najbardziej jestem zadowolona z efektu jego działania. Po pierwszej ciąży do swojej wagi wracałam półtora roku, teraz 3 miesiące

~KamilaPOZ

~KamilaPOZ

Najlepsze dla mnie okazały się tabletki Slimunox . Biorę go od ponad miesiąca. na razie wszystko się sprawdza, spadek wagi, hamowanie łaknienia. brak efektów ubocznych.Na razie super.

~MariaZ

~MariaZ

Moim zdaniem przy takim "wyczyszczeniu chemicznym" żywności jakie teraz mamy, suplementy są i będą nieodzowne... Podam przykład, po pierwszym dziecku, do swojej wagi dochodziłam na samej diecie i wcale nie restrykcyjnej...Udało się w 6 miesięcy. W czasie 2 ciąży przytyłam 2 kg mniej jak przy pierwszej, odchudzałam się 8 miesięcy, praktycznie reakcja minimalna, dopiero jak zastosowałam Slimunox zakupiony na http://slimunox.pl w 3 miesiące wróciłam do wagi...

~Amelia JH

~Amelia JH

Moim zdaniem nie ma sensu odchudzanie bez suplementacji. Sama brałam Slimunox. Odchudzanie przed rozpoczęczniem brania tabletek, mordęga, 3 kg w dwa miesiące, Po Slimunox dodatkowo 10 kg w...3 miesiące...

~kamilaBX

~kamilaBX

Moim zdaniem zdecydowaniem nie co czekać..Sama próbowałam z i bez środka wspomagającego odchudzanie.Oczywiście pierw bez... niestety pomimo wysiłków, waga jak zaczarowana, ruszyła i to znacznie dopiero po zastosowaniu Slimunox

~Dagmara22q

~Dagmara22q

Moim zdaniem w obecnych czasach jest to bardzo trudne, sama próbowałam i się nie udało.A waga dopiero zaczęła spadać, jak do diety dołączyłam Slimunox.Wtedy efekt był faktycznie i widoczny i odczuwalny

~Danuta RE

~Danuta RE

Ja próbowałam początkowo bez suplementu i zero efektów, te dopiero przyszły w momencie jak zaczęłam obok diety i ćwiczeń stosować Slimunox. Nie ma sensu tracić czasu i od razu powinno się wprowadziić suplement

~Karina45

~Karina45

Moim zdaniem odchudzanie bez wspomagania suplementami nie ma obecnie sensu... owszem zdaję sobie sprawę, ze to co dostarcza nam suplement, to powinno być w jedzeniu, ale to abyśmy nie wiem gdzie kupowali, jest niższej lub wyższej jakości, nie mniej i tak 'wyprane" z większości tego typu składników. Sama wiem po sobie, jak oponie szło mi odchudzanie zanim zaczęłam brać Slimunox i jak wszystko zaczęło iść w dobrym kierunku, po tym jak dołączyłam te tabletki,a diety nie zmieniałam, więc sprawa jest prosta...

~ArletaO

~ArletaO

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach to nie możliwe, samej mi bez zastosowania suplementu się nie udawało, dopiero jak zastosowałam Slimunox, udało sie

~Ewka2K2

~Ewka2K2

Moim zdaniem nie ma obecnie opcji by odchudzić się bez stosowania w ogóle suplementów. Ja próbowałam prawie 4 lata.. I efekt dopiero nastąpił dopiero po tym jak zaczęłam brać Slimunox

~SabionaVB

~SabionaVB

Ja akurat jestem bardzo zadowolona z tego co uzyskałam po zastosowaniu Slimuinox

~BeataE

~BeataE

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona, 14 kg mniej w 3 miesiące

~Eliza S5

~Eliza S5

Jak się odchudzałam to stosowałam Slimunox kupiony na Allegro. Wiem, ze gdyby mnie te tabletki to nie dałabym rady

~AldonaTR

~AldonaTR

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona, 11 kg mniej w 3 miesiące

~Mirosława NB

~Mirosława NB

Moim zdaniem Slimunox, to obecnie jeden z wiodących środków wspomagających odchudznaie na rynku

~AldonaBN

~AldonaBN

Moim zdaniem wybór Slimunox, jeżeli chodzi o środek wspomagający oodchudznaie, szczególnie teraz na początku wiosny, gdy mamy w sumie ograniczone czasowo ramy, by pozbyć sie nadwagi do lata jest bardzo dobrym pomysłem.

~MałgorzataZet

~MałgorzataZet

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona. Nadwagi udało mi się pozbyć w 3 miesiące, co dla mnie jest duzym sukcesem

~DobraInaczej

~DobraInaczej

Mi siostra polecała Slimunox, i obydwie zgubiłyśmy te zbędne kilogramy w przeciągu 2-3miesiecy

~IzaZMatiza

~IzaZMatiza

A ja uważam że skutecznym sposobem na odchudzanie jest stosowanie tabletek Foreverslim i do tego dobrze dobrana dieta z ćwiczeniami