Forum Odchudzanie krok po kroku

Co sądzicie o Foreverslim?

~AnakondaW

~AnakondaW

Co sądzicie o tabletkach wspomagających odchudzanie Forevewrslim? Bo zastanawiam się nad zakupem

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~AgataRT

~AgataRT

U mnie efekt po zastosowaniu Foreverslim jest rewelacyjny. Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi. 15 kilo mniej na wadze to jednak wielka różanca

~RomualdaS

~RomualdaS

Z wielu dostępnych tabletek na rynku Foreverslim jest najlepszy.Wiem co piszę bo zanim trafiłam na Foreverslim to brałam kilka innych i tylko Foreverslim okazała się skuteczny.Mi wystarczyły nie całe trzy miesiące żeby wyglądać tak sam jak wtedy kiedy zdawałam maturę.

~AlinkaJI

~AlinkaJI

Ja zdecydowałam się na Foreverslim i nie żałuję tej decyzji. 3 miesiące sukces, pozbylam się calej nadwag jaką miałam od czasów ciązy

~MagdalanaBV2

~MagdalanaBV2

Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udalo mi się uzyskać. 15 kilo mniej na wadze w 3 miesiace

~Angelika192

~Angelika192

Nie sądziłam że Foreverslim jest taki skuteczny nie spodziewałam się takich efektów.Na żadnej diecie nie udało mi się schudnąć tyle ile przez niecały miesiąc na tych tabletkach.Dla mnie to efekt jest piorunujący.

~WiktoriaSAT

~WiktoriaSAT

Moim zdaniem jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudzanie, to nie ma lepszego jak Foreverslim.

~Martyna276

~Martyna276

Ja stosowałam Foreverslim i moim zdaniem jeżeli ktoś szuka a zależy mu na środki skutecznym i bezpiecznym w stosowaniu, to ciężko będzie mu znaleźć coś lepszego

~Kinga432

~Kinga432

Moim zdaniem nie ma sposobu lepszego na pozbycie sie nadwagi jak zastosowanie Foreverslim. W 3 miesiące udalo mi się dokonać więcej jak przez ostanie 4 lata

~urqa

~urqa

jeśli mówimy o suplementach to sprawdzcie na początku ich skład, jeśli czegoś nie znacie to zgooglujcie. Większośc z tych produktów nawet nie ma prawa zadziałać. Nie ma tam żadnej substacji czynnej, tylko cukry i wypełniacze (zreszta to się tyczy nie tylko w sumplementach diety ale środkach na przeziębienie, na poprawę cery, na włosy itd) . Jesli już się bawić w odchudzanie z środkami wspomagającymi to polecam coś co działa. Swego czasu też miałam problem z nadprogramowymi kilogramami i wybrałam Adipex Long o przedłużonym uwalnianiu fenterminy. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu :P Dzięki czemu dodatkowe kilogramy znikają w dosyć widoczny sposób. Warto dodatkowo dołozyć jakąś aktywnośc fizyczną, nawet małą: spacery, rower, basen... jak chcecie się dowiedzieć więcej: agataliszka1@o2.pl, www.centrumfigury.byethost14.com, powodzenia i pozdrawiam

~Monika O22

~Monika O22

Ja stosowałam Foreverslim, który o ile dobrze pamiętam kupiłam na stronie promoslim.pl i jestem zadowolona i to bardzo. Bo było to ponad dwa lata temu i od tamtego czasu nie mam problemów z nadwagą, którą w owym czasie straciłam w 3 miesiace

~Agnieszka 23le

~Agnieszka 23le

Forevewrslim stosowała moja siostra i stosuję obecnie ja. Ona schudła ponad 15 kilo, ja na razie po miesiącu mam 4 kilo mniej na wadze.

~Pannica1

~Pannica1

U mnie Foreverslim zadziałał rewelacyjnie, bo schudłam w 4 miesiące 18kilo

~Kryzysowa

~Kryzysowa

Nie zastanawiaj się tylko bierz Foreverslim! u mnie on zadziałał i to skutecznie, pozbyłam się całej nadwagi i mam lepsze samopoczucie