Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak schudnąć kilka kilogramów bez drastycznej diety?

~a...m

~a...m

Mam 17 lat mam 165 cm wzrostu i ważę 55 kg. Co zrobić żeby chociaż trochę schudnąć bez drastycznej diety?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

gama

gama

Szczerze powiedziawszy nie radzę ci odchudzania. Masz dobrą wagę przy tym wzroście. Jeśli koniecznie chcesz coś zmienić, postaw na zdrową żywność owoce, warzywa, zdrowe tłuszcze. Będziesz się czuła lepiej i lepiej wyglądała. Zrezygnuj z transportu publicznego jeśli ci się nigdzie nie śpieszy - wzmocnisz mięśnie, poprawisz metabolizm. Nie wybieraj restrykcyjnych diet np 1200-1600kcal czy diety wykluczającej jakąś grupę spożywczą - to bardzo szkodliwe i źle wpływa na metabolizm (gdy wrócisz do normalnej diety zaczniesz tyć na potęgę)

210197 gama Kobieta, 33 lata, warszawa
~Agnieszkja J4

~Agnieszkja J4

Moim zdasniem nie ma lepszego środka na odchudznie jak Slimunox. ja w każdym raze stosowałam te tabletki i w 3 miesiące moja waga spoadłą o 10 klilo

~MollyM

~MollyM

Nigdy nie potrafiłam utrzymać diety i bardzo często zdarzało mi się podjadać, zazwyczaj te niezdrowe rzeczy... Od około miesiąca stosuję fittspray, który w zadziwiający sposób hamuje apetyt. Dzięki niemu już nie podjadam i mam większą motywację do zdrowej diety i ćwiczeń :D Udało mi się już schudnąć 4 kg. Tutaj wrzucam link do sklepu https://fittspray.com/

~Oliwia D

~Oliwia D

Moim zdaniem warto się też zastonowić nad dobrą, legalna suplementacją, na przykłád taka jak SLimunox

~mariasen90

~mariasen90

Masz w domu wagę kuchenną? Jeżeli tak a nie chcesz się katować to po prostu licz kalorie. Zawsze na deficycie kalorycznym organizm się męczy, więc kup sobie jakiś kompleks niezbędnych witamin np na http://www.elitesportfood.pl , licz wszystko to co jesz i schudniesz. Jak dołożysz trochę ruchu, to pójdzie jeszcze łatwiej.

~brazza

~brazza

Hej! Swego czasu miałam spory problem z nadwagą. Próbowałam chyba wszystkiego, sporty, diety, zioła, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Efekt był zazwyczaj taki sam czyli żaden. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię, że zawsze będe się źle czuć w swoim ciele, udało mi się dostać PHEN 375, który zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zaryzykowałam no i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 10 kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Adą (kom.731 154 299). Nie będziecie żałować.

~AgnieszkaGość

~AgnieszkaGość

~MollyM
Nigdy nie potrafiłam utrzymać diety i bardzo często zdarzało mi się podjadać, zazwyczaj te niezdrowe rzeczy... Od około miesiąca stosuję fittspray, który w zadziwiający sposób hamuje apetyt. Dzięki niemu już nie podjadam i mam większą motywację do zdrowej diety i ćwiczeń :D Udało mi się już schudnąć 4 kg. Tutaj wrzucam link do sklepu https://fittspray.com/

Ja też polecam Fitt spray. Stosuję go od dwóch miesięcy. Nareszcie skończył się mój kłopot z podjadaniem i dzięki temu waga spada :)

~carca

~carca

Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Natalią (kom.733 566 390) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać PHEN 375, środek który ogranicza uczucie głodu i apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -9kg ;) Kto zamawiał od Natalii wie, że przesyłka jest ekspresowa, sprawdzanie przy odbiorze, 100% pewności. Polecam

~MariolaK32

~MariolaK32

Mi na przykład po porodzie bardzo w odchudznaiu pomogło zastosowanie IQmango. Nie mniej mając 17 lat, to nie stosowałam żadnych innych sposobów jak dieta i ćwiczenia i na tym na razie radziłabym ci poprzestać.

go-ko33

go-ko33

Warto jest rozważyć zakup urządzenia wspomagającego wypróżnianie dzięki niemy sama zrzuciłam kilka kilogramów.
go-ko.pl

212271 go-ko33 Mężczyzna, 39 lat, Warszawa
~Izolda12

~Izolda12

Moim zdaniem masz dobre wymiary, ale jeśli bardzo chcesz schudnąć, to polecam Ci Slimunox, u mnie w ciągu 2 miesięcy dzięki niemu pozbyłam się 7,5 kilo nadwagi

~Typiara

~Typiara

Moim sprawdzonym sposobem na odchudzanie bez drastycznej diety jest stosowanie tabletek Foreverslim, w moim przypadku zrzuciłam 10kg w 2 miesiące

~Kociara2000

~Kociara2000

Ja jestem po 3 miesięcznej kuracji suplementem diety Slimunox, efektu jojo brak a i schudłam 12kg, czyli prawie cała nadwagę