Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak zrzucić zbędne kilogramy?

~e...m

~e...m

Dzień Dobry Posiadam nadwagę mam 172cm i ważę 67,70kg chciałabym rzucić niezbędne kilogramy ponieważ nie czuje się dobrze w swoim ciele tak dobrze jak kiedyś mój tryb życia jest różny ponieważ kończę za rok liceum jak mam czas poćwiczyć to ćwiczę ale głównie siedzę i nie umiem oprzeć się fast food proszę o pomoc

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~HannahL

~HannahL

Jeśli chcesz skutecznie zgubić kilogramy to nie wystarczy ,że przyjmiesz dietę i będziesz ją stosować przez jakiś czas bo wróci z efektem jojo. Większość ludzi myśli że skoro dieta to 70-80 % sukcesu to tylko dieta wystarczy. Najskuteczniej jest obliczyć sobie odpowiednie dla swojego organizmu dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Wtedy trzeba dostosować swoje posiłki tak by nie przekraczać tej ilości kcal do tego bardzo wskazane są ćwiczenia, dużu ruchu. W walce z nadmiernym apetytem mogę polecić Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań: Kasia (kom.739 202 359)

~beverly

~beverly

Odchudzanie nie jest prostą sprawą , ważne, żeby znaleźć sobie dobrą motywację. Jak na przykład wyjście bez skrępowania na basen lub plażę. Polecam ogólną zmianę stylu życia - więcej aktywności - spacery, rower, siłownia. Co do diety, najlepiej unikać fast foodów, słonych przekąsek i innego śmiecio jedzenia. Zobaczysz szybko efekty trzymając się produktów zdrowszych i zbilansowanej diety.Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Biphasic Slim który zwiększa tempo przemiany
materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Gosią, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 733 405 371. Trzymam za Ciebie kciuki, najważniejsze to się nie poddawać.

~Wiktoryna.W

~Wiktoryna.W

Rzeczywiście Slimunox działa i to na naprawdę zadowalającym poziomie. Udało mi się stracić całą nadwagę dopiero kiedy brałam te tabletki. Sama wiecznie coś podjadałam, miałam ochotę na słodycze, przy Slimunox takich problemów nie było.

~Patrycja123 4

~Patrycja123 4

popracuj nad żywieniem, jadaj mniejsze porcje ale częściej jeżeli masz problem z nadmierna ilością jedzenia i chcesz wspomóc proces odchudzania polecam ci fitt spray pro, ma w pełni naturalny skład świetnie hamuje apetyt a kilogramy lecą w dół

JanW8

JanW8

Pomyśl o jakimś suplemencie, jak się boisz wydawać pieniędzy to fajną promocję ma teraz allslimduo, za wypełnienie ankiety dostaniesz darmową próbkę

206980 janw8 Mężczyzna, 44 lata, Bełchatów
~Rudzia9

~Rudzia9

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona. Długo nie mogłam zrzucić obciążających mnie 12 kilogramów tłuszczu. Jak zaczęłam stosowacForeverslim, to pozbyłam się nadwagi w niecałe 4 miesiące

~Anastazja.K

~Anastazja.K

Stosowałam Slimunox i to właśnie dzięki niemu udało mi się schudnąc.Ważne są również ćwiczenia.Bo co z tego że schudniemy skora nasza sylwetka nie będzie ładna.Polecam ćwiczenia aerobowe.

~Tatina

~Tatina

Całkowicie się zgadzam, co do Foreverslimu. Wreszcie trafiłam na środek jakiego wcześniej szukałam. Taki który pomógł mi pozbyć sie nadwagi

~hannah87

~hannah87

Hej, wydaje mi się, że na początku powinnaś sobie założyć co chcesz osiągnąć a później małymi krokami dążyć do upragnionego celu. Wiadomo zwiększona aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie do podstawa, jednak warto także pomyśleć o czymś co może przyspieszyć cały proces odchudzania. Ja w cudowne suplementy z reklam nie wierzę, może dlatego, że nigdy nic nie zadziałało na mnie, dlatego w momencie kiedy musiałam wreszcie się wziąć za siebie i zrzucić zbędne kilogramy to zdecydowałam się na Sibutramine 20mg. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Gosi, kom 733 405 371. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

~Grcha75

~Grcha75

Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Slimunox.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

~kalinka378

~kalinka378

Wiecie co, mnie najbardziej pomogła dieta pudełkowa, tzw. catering dietetyczny, jaki zamawiam z https://www.maczfit.pl/ Schudłam kilka kilogramów, a dieta była przyjemnością :)

~Lusia.K

~Lusia.K

Uważam że tabletki Foreverslim spełniają swoją role w procesie odchudzania. Nie czuję się po nich głodna ,skutecznie radzą sobie z chęcią sięgania po słodycze regulują przemianę materii. Po miesiącu stosowania schudłam 5 kg.

~Tysia6

~Tysia6

Ja po zastosowaniu Foreverslimu stałam się zupełnie inną osobą. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, ze ta nadwaga mi jednak tak ciąży i to nie tylko fizycznie.

~sel27

~sel27

Znam ten stan. Zawsze kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Wreszcie sięgnęłam po tabletki. Kupiłam od Natana (575 078 383) Biphasic Slim, bo o nim dziewczyny na forum pisały najbardziej pozytywnie. Pierwszy tydzień 2kg mniej, po 6 tygodniach 10 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe :) Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to polecam skontaktować się z Natanem, bardzo dobry kontakt, bardzo pomocny.

~Emiliana2

~Emiliana2

W sumie mi na dobre tabletki udało się trafić za pierwszym razem.Nie musiałam długo szukać.Foreverslim dla mnie te tabletki to wielkie odkrycie A spadek wagi o 13 kg po prostu rewelacja.Polecam można nawet zacząc odchudzanie teraz aby do sylwestra pozbyć się paru kilo.