Skocz do zawartości
Forum

Tłuszcz na brzuchu, udach i szyi.


Gość Jarosław123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jarosław123

Witam bardzo serdecznie, przez trzy lata tyłem i tyłem i tyłem, aż w końcu tak utyłem, że nie mogę na siebie patrzeć. Opiszę swój aktualny stan, znajomi tworzą, że nie jestem wcale utuczony ale nie widzieli mnie nago.
Stopy oraz nogi do kolan są raczej naturalne, od kolan (które swoją drogą są nieco zbyt zatłuszczone) w górę tłuszcz zaczyna sie zbierać, aż pod samą dupę. Miejscowo widać czerwono niebieskie linie ciągnące się od dupy w dół, ale raczej nie mam żadnych większych faud na nogach. Dalej idąc w górę, do brzucha. Ostatnio zauważyłem, że wypinając go w przód jest on bardzo gładki ale też wystający jak u Januszy, co chleją tylko piwo i nic więcej. Na oko mogę określić, że przy wypiętym brzuchu osiąga on rozmiar dwóch moich dłoni. Może troszeczkę mniej. Przy normalnym użytkowaniu brzucha jest on raczej jak jedna moja dłoń (przy leżeniu, siedzeniu). Przy siedzeniu zwisają mi cycki na tłuszczu, ale nie tak jak u kobiety. To bardziej można porównać do smacznej piersi z kurczaka średnich rozmiarów. Pod cyckami tworzy się mała fauda tłuszczu, ale nie jest ona widoczna na pierwszy rzut oka. Sam brzuch w normalnym stanie też jest gładki ale wyciągnięty do przodu. Nie na boki. I kończąc przy szyi, jak ułożę się na podusi to tłuszcz z tyłu wypiera w przód powiększając obwód mojej szyi o jej cały obwód. Dzieje się tak tylko jak wezmę głowę niżej, na przykład gdy oglądam telewizję lub używam telefonu, bo gdy trzymam ją w górze (zerkam na sufit) to widać bardzo ładnie jej rysy, tak, jakbym był chudziutki. Na policzkach tłuszcz nie zbiera się aż nadto, chyba nawet prawie w ogóle (jest to raczej naturalny tłuszcz), zaś skóry od czoła nie mogę nawet odciągnąć by zobaczyć czy jest tam tłuszcz, więc chyba dobrze.

Mam 18 lat, piszę ten temat właśnie teraz bo chciałbym się dowiedzieć co mogę zrobić aby zrzucić brzuch w dwa miesiące. Tak, wakacje - będę miał dużo czasu (;. Rok temu skończyło się jedynie na dobrych chęciach, ale teraz muszę coś ze sobą zrobić bo będą komisje wojskowe i przykro przy innych stać rozebranym do bielizny czy nago przed starym doktorem sięgającym dłonią w stronę moich genitaliów (i tu jest kolejny problem, bo gdy siedzę, a penis jest w stanie spoczynku jest bardzo mały i cofa się do brzucha, ale to raczej wina tłuszczu).
Jeśli chodzi o mój sposób żywienia i aktywność to wygląda to następująco:
a) lubię zjeść tłuste dania, takie jak frytki prosto z frytownicy, pizzę, kotlet schabowy i tym podobne rarytasy (nie jem zupek chińskich :p),
b) większość czasu przesiaduje w domu z padem w dłoni,
c) raz na jakiś czas wsiądę na rower i pojadę gdzieś do sklepu po Tymbarka 1,75L, paczkę chipsów lub paluszków,
d) były też przypadki (wtedy byłem chyba chory), że wychodziłem i wsiadałem na rower by pojeździć dla sportu wokół jeziora (ok. 30 minut).

Wiem, że całość wygląda jak zwykły troll - ale nim nie jest. Ważę około 90KG i mam wzrost 177 cm (dane z badań w 2017, grudzień). Co mogę zrobić - i jak to robić - aby schudnąć? Myślałem o 3h jazdy rowerem, normalnej jazdy - żadne szaleństwa mi w głowie nie siedzą by jeździć jak kolarze. Nie będę na pewno biegał bo się zmęcze i spoce jak świnia. Nie mam zamiaru też wydawać fortuny na specjalistów dietetyków, NFZ nie funduje z nimi spotkań. Nie będę też chodził na siłownię i fitclub bo taki otyły jak ja zostanie tam wyśmiany przez te wszystkie chude lumpy co tylko trenują. Z góry dzięki za pomoc i porady, bo na każdej stronie piszą inaczej. Pozdrawiam, Jarosław.

Odnośnik do komentarza
Gość Monika007x

bardzo źle jadasz, do tego totalny brak ruchu. Nic dziwnego że tak się "rozlazłeś", ale spokojnie jesteś młody więc jak się zepniesz pójdzie dobrze. Wprowadź codziennie 30 minutowe ćwiczenia, na początek i przede wszystkim skup się na jedzeniu! Inaczej się nie uda, nie musisz jeść gotowanego jedzenia choć byłoby to jak najbardziej wskazane, możesz piec. Jadaj sałatki, choć może nie wyglądają jak porcja schaboszczaka są bardzo smaczne, w necie znajdziesz masę przepisów jedyne co odpuść to sosy na bazie majonezu, lepiej użyć jogurtu naturalnego. Pamiętaj lepiej zjeść 6 małych posiłków dziennie niż 2-3 obfite. A jeżeli masz problem z powstrzymaniem się od jedzenia możesz spróbować wprowadzić coś na powstrzymanie apetytu, poszperałam trochę i myślę że mógłbyś spróbować fitt spray pro ale wiadomo to ma być dodatek to w/w zmiany. To do dzieła :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...