Skocz do zawartości
Forum

Czy jest szansa, że okres mi wróci przy obecnej wadze?


Gość z...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,straciłam okres 8 miesięcy temu na skutek odchudzania .Wówczas z 67 kg schudłam do 53.Obecnie ważę około 56.Mam 163cm wzrostu.Trenuje taniec 2 razy na tydzień.Czy jest szansą ze okres mi wróci przy obecnej wadze? Co jeść by to dostać ?Mam 15 lat. Zuzanna

Odnośnik do komentarza

Jak wskazuje twoje ciało, ta waga nie jest dla ciebie dobra. Nie myśl o kilogramach ale musisz jeść wartościowo. Organizm potrzebuje i węglowodanów i tłuszczy i cukrów i białka. Nie można z niczego rezygnować. Postaw na jakość tego co spożywasz. Domyślam się, że zakupy robią rodzice ale ty możesz mieć wpływ na to co wrzucasz na talerz, możesz poprosić o jakiś konkretny produkt. Biorąc pod uwagę twoje zdrowie, mama nie będzie raczej robić problemów. Oliwa z oliwek, orzechy (nie fistaszki), mięso również czerwone - zawiera żelazo które jest kobietom niezbędne, warzywa i owoce. Jeśli nie jesz mięsa poszukaj w necie zamienników - nie chodzi mi tu o kotlety sojowe a o produkt roślinny, który zawiera te składniki których nie dostarczasz unikając mięsa....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...