Skocz do zawartości
Forum

Co mam zrobić, aby schudnąć?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dieta dla 13-latka Mam 13 lat i ważę 57 kg przy wzroście 150.Chciałbym schudnąć do 45/40 kg.Chciałbym jadłospis codzienny lub jakieś codzienne ćwiczenia.Mój jadłospis codzienny to zazwyczaj : Śniadanie - Płatki z mlekiem Obiad, (Zupa,Ziemniaki i jakieś mięso (zazwyczaj smażone) Kolacja : kanapki Zazwyczaj lubię jeść fast-foody ale się ograniczam.Co mam zrobić aby schudnąć ? Stosować się do jakiejś diety? Ćwiczyć jeżeli jak to jak ? Prosze o Propozycje

Odnośnik do komentarza

Nie jestem specjalistką w dietetyce, ale waga 40 kilo to chyba lekka przesada. Nie jedz fast-foodów, ogranicz jedzenie mięsa smażonego, do obiadu zacznij jeść sałatki, surówki. Jedz owoce. Ogranicz spożywanie cukru, na przykład zastąp cukier słodzikiem https://kuchnia.wp.pl/aspartam-e951-6054904833041537a A poza tym nie szalej, jesteś w wieku w którym rośniesz, potrzebujesz wielu składników z których dorosły może zrezygnować, Ty nie. Ćwicz oczywiście, chodź na pływalnię, na basen, to zdrowy sport (jeśli umiesz pływać). Jeśli nie umiesz to już nie jest taki zdrowy ;) Jak zachowasz we wszystkim umiar waga sama się ustabilizuje.

Odnośnik do komentarza
Gość Polcia67

Tylko zdrowe odżywianie i dużo ruchu! Najlepsze efekty dają one w połączeniu z jakimiś tabletkami. Ze swojej strony polecam Slimunox, pomógł mi pozbyć się dodatkowych kilogramów. Oprócz tego biegałam 3 razy w tygodniu, oraz ograniczyłam węglowodany w diecie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...