Forum Odchudzanie krok po kroku

W jaki sposób mogę schudnąć?

~r...l

~r...l

Mam 15 lat, 157 cm wzrostu i ważę 62 kg. Staram się jeść zdrowo, ale to nie pomaga by schudnąć. Ćwiczyłam 3 razy w tygodniu po 1 h i też nic. Proszę o jakieś bardziej sprawdzone diety . Tylko prosiłabym o diety wegetariańskie .

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~BabciaTerenia54

~BabciaTerenia54

Słonko kochane. Jeśli chcesz jeszcze schudnąć to powinnaś po pierwsze nie jeść słodyczy i jeść 5 razy dziennie i nigdy do syta. Dobrze by było, gdyby Twoja dieta była bogata w owoce i warzywa. O mocy warzyw i owoców możesz poczytać tutaj http://ulanskazagroda-dieta.eu , ale osobiście polecałabym do takiej diety dorzucić jakąś pieczoną rybkę czy pieczoną, nie smażoną pierś z kurczaka. Daj znać jak postępy, trzymam kciuki :)

~Leticja

~Leticja

Jedynymi skutecznym tabletkami jakie s dostępne w Polsce to Slimunox.Stosowałam kilka innych produktów ale żaden nawet w połowie nie okazał się tak skuteczny jak Foreverslim.

~Redzia

~Redzia

Ja mam bardzo podobne zdanie.Odchudzać się należy mądrze.Dieta to podstawa ale ważny jest również są tabletki.Ja również zdecydowałam się na Slimuox.I muszę przyznać że uniknęłam przykrych niespodzianek w stylu napady głodu lub chęć sięgania po słodycze.I muszę powiedzieć że jestem z siebie dumna że udało mi się schudnąć.

~Grażynna789

~Grażynna789

Jestem kolejną z rzędu kobietą zadowoloną z działania Slimunox, dzięki niemu całkowicie zmieniło się moje życie! Schudłam 11 kilogramów i w końcu zainteresował się mną jakiś chłopak! Teraz jestem z nim już 4 miesiące w szczęsliwym związku . Jakby nie patrzeć zawdzięczam to temu że schudłam, a to że schudłam z kolei zawdzięczam Slimunox

~Aisha1989

~Aisha1989

Hej.Pomoże ci suplement diety ,który pobudzi metabolizm do działania i pomoże w walce ze zbędnymi kilogramami.Pozdrawiam ->http://nplink.net/X5diwbrb

~Peneloppa88

~Peneloppa88

Ja mam bardzo prosty sposób na odchudzanie.Wystarczy zainwestować w tabletki Slimunox.U mnie trzy miesiące i moja nadwaga zniknęła. Te tabletki spisały ię świetnie

jarek6776

jarek6776

Nie wszystkim pomagają tabletki na odchudzanie!
Np mojej koleżance pomogły regularne wizyty w saunie i na basenie oraz siłownia.
W saunie spala się toksyny które najczęściej są powodem nadwagi.

200869 jarek6776 Mężczyzna, 51 lat, Mierzęcice
~Dokądzmierzaświat

~Dokądzmierzaświat

jak można dziecku polecać tabletki na odchudzanie. Sumienia nie macie,Wstyd! Powinnaś udać się przede wszystkim do lekarza, niech wykona Ci morfologię krwi, zbada tarczycę i cukier. No i bardzo dużo ruchu

~onkaY

~onkaY

Jestem kolejną z rzędu kobietą zadowoloną z działania lewatywy, dzięki niemu całkowicie zmieniło się moje życie! Schudłam 11 kilogramów i w końcu zainteresował się mną jakiś chłopak! Teraz jestem z nim już 4 miesiące w szczęsliwym związku . Jakby nie patrzeć zawdzięczam to temu że schudłam, a to że schudłam z kolei zawdzięczam lewatywie

~Romanna

~Romanna

Ile ja się razy próbowałam odchudzać z marnym skutkiem.Dopiero idealne okazały się tabletki Slimunox a miałam spore obawy przed ich zakupem.Zdanie zmieniłam bardzo szybko po dwóch tygodniach zauważyłam pierwsze efekty i potem juz było z górki.Najbardziej liczy sie to że schudłam.

~Sasana3

~Sasana3

Chyba jedyne tabletki które w ogóle skutkują to Foreverslim.Przynajmniej w moim przypadku.W dwa miesiące udało mi się pozbyć przeszło 10 kg nadwagi.Bez problemu można je kupić na Allegro.

~onkaY

~onkaY

Jedynymi skutecznym sposobami jakie s dostępne w Polsce to lewatywa.Stosowałam kilka innych produktów ale żaden nawet w połowie nie okazał się tak skuteczny jak lewatywa.

~Kawcia

~Kawcia

Ja mimo stosownej diety i ćwiczeń nie schudłam za dużo dopiero po rozmowie z znajomą zdecydowałam się na zakup Slimunox.Podkreślam że nie stosuje ich jako tabletek na odchudzanie tylko jako wspomaganie diety.

~onkaY

~onkaY

Ja mimo stosownej diety i ćwiczeń nie schudłam za dużo dopiero po rozmowie z znajomą zdecydowałam się na lewatywy.Podkreślam że nie stosuje ich jakolewatyw na odchudzanie tylko jako wspomaganie diety.

~moniqueee1

~moniqueee1

Ja ładnie chudnę, będąc na diecie tzw. pudełkowej - zamawiam catering dietetyczny z firmy https://www.maczfit.pl/ jem 5 posiłków dziennie, które są odpowiednio zbilansowane, dietetyczne, ale też spokojnie się nimi najadam i głodna nie chodzę :) A kg ładnie lecą w dół :)

~Rudzia6

~Rudzia6

Jestem bardzo zadowolona z działania tabletek Foreverslim, wystarczyło trzymać się przy niech diety i odrobine się poruszać, i pozwoliło mi to schudnąć w 3 miesiące 11 kilogramów. Co tu dużo pisać szybko i skutecznie na właśnie takim odchudzaniu mi zależało.

~onkaY

~onkaY

Jestem bardzo zadowolona z działania lewatywy, wystarczyło trzymać się przy niech diety i odrobine się poruszać, i pozwoliło mi to schudnąć w 3 miesiące 11 kilogramów. Co tu dużo pisać szybko i skutecznie na właśnie takim odchudzaniu mi zależało.