Forum Odchudzanie krok po kroku

W jaki sposób mogę schudnąć?

~r...l

~r...l

Mam 15 lat, 157 cm wzrostu i ważę 62 kg. Staram się jeść zdrowo, ale to nie pomaga by schudnąć. Ćwiczyłam 3 razy w tygodniu po 1 h i też nic. Proszę o jakieś bardziej sprawdzone diety . Tylko prosiłabym o diety wegetariańskie .

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~BabciaTerenia54

~BabciaTerenia54

Słonko kochane. Jeśli chcesz jeszcze schudnąć to powinnaś po pierwsze nie jeść słodyczy i jeść 5 razy dziennie i nigdy do syta. Dobrze by było, gdyby Twoja dieta była bogata w owoce i warzywa. O mocy warzyw i owoców możesz poczytać tutaj http://ulanskazagroda-dieta.eu , ale osobiście polecałabym do takiej diety dorzucić jakąś pieczoną rybkę czy pieczoną, nie smażoną pierś z kurczaka. Daj znać jak postępy, trzymam kciuki :)

~Leticja

~Leticja

Jedynymi skutecznym tabletkami jakie s dostępne w Polsce to Slimunox.Stosowałam kilka innych produktów ale żaden nawet w połowie nie okazał się tak skuteczny jak Foreverslim.

~Redzia

~Redzia

Ja mam bardzo podobne zdanie.Odchudzać się należy mądrze.Dieta to podstawa ale ważny jest również są tabletki.Ja również zdecydowałam się na Slimuox.I muszę przyznać że uniknęłam przykrych niespodzianek w stylu napady głodu lub chęć sięgania po słodycze.I muszę powiedzieć że jestem z siebie dumna że udało mi się schudnąć.

~Grażynna789

~Grażynna789

Jestem kolejną z rzędu kobietą zadowoloną z działania Slimunox, dzięki niemu całkowicie zmieniło się moje życie! Schudłam 11 kilogramów i w końcu zainteresował się mną jakiś chłopak! Teraz jestem z nim już 4 miesiące w szczęsliwym związku . Jakby nie patrzeć zawdzięczam to temu że schudłam, a to że schudłam z kolei zawdzięczam Slimunox

~Aisha1989

~Aisha1989

Hej.Pomoże ci suplement diety ,który pobudzi metabolizm do działania i pomoże w walce ze zbędnymi kilogramami.Pozdrawiam ->http://nplink.net/X5diwbrb