Skocz do zawartości
Forum

Jak zabrać się do odchudzania?


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zabrać się do odchudzania? Witam, mam 15 lat i ważę ok. 95kg. Chciałbym schudnąć, robię 20-50 pompek dziennie do 100 brzuszków (oczywiscie łącznie np. 20 pompek 20 brzuszków rano, po obiedzie pod wieczór). odrzuciłem słodkie napoje, wypijam do 2l wody dziennie i nie jem nic, co mogło by mi zaszkodzić typu fast-food. dzień zaczynam od zjedzenia kanapek z szynką, ogórkiem, sałatą. Na obiad jem dość często mięso (nie zbyt tłuste). chciałbym otrzymać jakieś rady od czego zacząć przy odchudzaniu, ćwiczę już tydzień i nie kusi mnie do powrotu jedzenia szkodliwych rzeczy (fast-food, słodkie napoje). Jestem aktywny na lekcji W-F, planuję zacząć regularnie biegać po conajmniej 30 minut dziennie. Czy zmierzam ku chudnięciu czy raczej nie?

Odnośnik do komentarza
Gość Mirra1980

Ja po raz pierwszy zdecydowałam się na zakup tabletek odchudzających.Na początku myślałam że biorąc tabletki i nic nie zmieniając uda mi się schudnąć.Niestety tak łatwo nie ma.Zmieniłam dietę niestety musiałam się ruszyć z kanapy .Kurację z Foreverslimem przedłużyłam o dwa miesiące.Efektem jest teraz rozmiar 38.

Odnośnik do komentarza

Postaraj się znaleźć jakąś aktywność, która Ci będzie dawała przyjemność - np zumb, rower, basenę albo jakiś taniec. Do tego wyrzuć węglowodany proste z diety na tyle na ile to możliwe, dorzuć jakiś spalacz - u mnie świetnie sie sprawdza Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamówiłam od dziewczyny z forum - Kasi (kom.739 202 359) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...