Skocz do zawartości
Forum

Jak najszybciej schudnąć?


Gość y...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 15 lat, 164 cm wzrostu i ważę jakieś 62 kg. Chciała bym w jak najkrótszym czasie schudnąć na rocznicę rodziców mojego chłopaka. Moja aktywność nie jest jakaś ogromna. Najczęściej po prostu ćwiczę na w-f i robię jakieś drobne ćwiczenia w domu. Czy mógł by mi ktoś pomóc

Odnośnik do komentarza

Dietę najlepiej połączyć z treningami i zabiegami. Robiłam 4 zabiegi VelaShape na boczki i dopiero one pomogły w walce ze zbędnym tłuszczykiem. Sam zabieg jest bardzo przyjemny i oprócz delikatnego przekrwienia nie zostawia śladów. Zabiegi robiłam w klinice Dr Legrand. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość Natasza.A

Większość znajomych nie wspominając już rodziny odradzała mi zakup Slimunox.Ja jednak postanowiłam zaryzykować i teraz nie żałuję podjętej decyzji.Kilogramy spadają a Ci którzy mi odradzali sami kupują i się odchudzają.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej chudnąc z glową .Wdrożyć dietę ,ale taką po której się nie będzie głodnym,ruch na świeżym powietrzu i jakieś zabiegi ujędrniające.Ja ostatnio pozbyłam się paru kilogramów ,ale skóra była zbyt pokryta cellulitem i taka naciągnięta trochę .Koleżanka mi poleciła zabieg kriolipolizy ,taki małoinwazyjny. Bardzo przyjemny,takie zwalczanie cellulitu zimnem. Poszłam do Afrodyta Expert of Beauty w Warszawie ,bardzo fajny gabinet,tam właśnie miałam już dwa zabiegi,jeszcze idę na jeden.I powiem że jestem zadowolona z efektu .Skóra się ujędrniła,jeżeli będe chodzić systematycznie przez pewien okres czasu to jestem pewna że będzie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza

Odchudzanie nie jest łatwe ale wystarczy dobra motywacja odrobina dobrej woli.W sumie mi schudnąć w dużej mierze pomogły tabletki Slimunox. Dzięki nim moja dieta przebiegła bez żadnych niemiłych niespodzianek.Schudłam w sposób zdrowy bez efektu jo-jo.

Odnośnik do komentarza

Na rynku w większości są niestety tylko suplementy diety, które jak wiadomo średnio działają. Ja po raz pierwszy zamawiając z internetu to się niestety nacięłam, strata pieniędzy i tyle. Dlatego ost dałam się namówić na zamówienie Sibutraminy ale na spółkę z koleżanką. Zamawiałyśmy od jednej z dziewczyn z forum - Marty, której ogłoszenie czasem się tu przewija na róznych forach, 792 631 684, marta.jawor@o2.pl . Ciężko na razie trudno stwierdzić czy to działanie leku, czy bardziej motywacja do lepszego odżywiania i zwiększonego ruchu ale waga jednak spada. Jestem dobrej myśli, zobaczymy co dalej :)

Odnośnik do komentarza

Podejdź do odchudzania z rozwagą. Nie sztuka schudnąć szybko poprzez głodówke, bo potem po powrocie do starych nawyków raz dwa waga wraca, często z naddatkiem. Poszukaj dietetyka i pojdz na konsultacje. Możesz skorzystać też z opcji diety online. polecam zwiększyć aktywność fizyczną, zacznij chociaż chodzić po kilka km dziennie jeśli nie lubisz ćwiczyć na siłowni. Ćwiczenia w połaczeniu z odpowiednią dietą dadzą najlepsze efekty, ale trzeba to robić z głową.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...