Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak najszybciej schudnąć?

~y...l

~y...l

Witam, mam 15 lat, 164 cm wzrostu i ważę jakieś 62 kg. Chciała bym w jak najkrótszym czasie schudnąć na rocznicę rodziców mojego chłopaka. Moja aktywność nie jest jakaś ogromna. Najczęściej po prostu ćwiczę na w-f i robię jakieś drobne ćwiczenia w domu. Czy mógł by mi ktoś pomóc

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Wikkip

~Wikkip

Dietę najlepiej połączyć z treningami i zabiegami. Robiłam 4 zabiegi VelaShape na boczki i dopiero one pomogły w walce ze zbędnym tłuszczykiem. Sam zabieg jest bardzo przyjemny i oprócz delikatnego przekrwienia nie zostawia śladów. Zabiegi robiłam w klinice Dr Legrand. Polecam!

~onkaY

~onkaY

Najszybciej schudniesz robiąc sobie codziennie solidne lewatywy.

~Natasza.A

~Natasza.A

Większość znajomych nie wspominając już rodziny odradzała mi zakup Slimunox.Ja jednak postanowiłam zaryzykować i teraz nie żałuję podjętej decyzji.Kilogramy spadają a Ci którzy mi odradzali sami kupują i się odchudzają.

Jowita 009

Jowita 009

Najlepiej chudnąc z glową .Wdrożyć dietę ,ale taką po której się nie będzie głodnym,ruch na świeżym powietrzu i jakieś zabiegi ujędrniające.Ja ostatnio pozbyłam się paru kilogramów ,ale skóra była zbyt pokryta cellulitem i taka naciągnięta trochę .Koleżanka mi poleciła zabieg kriolipolizy ,taki małoinwazyjny. Bardzo przyjemny,takie zwalczanie cellulitu zimnem. Poszłam do Afrodyta Expert of Beauty w Warszawie ,bardzo fajny gabinet,tam właśnie miałam już dwa zabiegi,jeszcze idę na jeden.I powiem że jestem zadowolona z efektu .Skóra się ujędrniła,jeżeli będe chodzić systematycznie przez pewien okres czasu to jestem pewna że będzie jeszcze lepiej.

202066 jowita-009 Kobieta, 46 lat, Warszawa
~lenqaZ

~lenqaZ

Postaraj się znaleźć jakąś aktywność, która Ci będzie dawała przyjemność - np zumb, rower, basenę albo jakiś taniec. Do tego wyrzuć węglowodany proste z diety na tyle na ile to możliwe, dorzuć jakiś spalacz - u mnie świetnie sie sprawdza Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamówiłam od dziewczyny z forum - Gosi (kom.733 405 371) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

~onkaY

~onkaY

Postaraj się znaleźć jakąś aktywność, która Ci będzie dawała przyjemność - np lewatywa, lewatywa, lewatywa albo jakiś lewatywa. Do tego wyrzuć węglowodany proste z diety na tyle na ile to możliwe, dorzuć jakiś spalacz - u mnie świetnie sie sprawdza lewatywa, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamówiłam od dziewczyny z forum - Gosi (kom.733 405 371) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

~Jadwiga.B

~Jadwiga.B

Odchudzanie nie jest łatwe ale wystarczy dobra motywacja odrobina dobrej woli.W sumie mi schudnąć w dużej mierze pomogły tabletki Slimunox. Dzięki nim moja dieta przebiegła bez żadnych niemiłych niespodzianek.Schudłam w sposób zdrowy bez efektu jo-jo.

~onkaY

~onkaY

Odchudzanie nie jest łatwe ale wystarczy dobra motywacja odrobina dobrej woli.W sumie mi schudnąć w dużej mierze pomogły lewatywy. Dzięki nim moja dieta przebiegła bez żadnych niemiłych niespodzianek.Schudłam w sposób zdrowy bez efektu jo-jo.

~Beverly

~Beverly

Na rynku w większości są niestety tylko suplementy diety, które jak wiadomo średnio działają. Ja po raz pierwszy zamawiając z internetu to się niestety nacięłam, strata pieniędzy i tyle. Dlatego ost dałam się namówić na zamówienie Sibutraminy ale na spółkę z koleżanką. Zamawiałyśmy od jednej z dziewczyn z forum - Marty, której ogłoszenie czasem się tu przewija na róznych forach, 792 631 684, marta.jawor@o2.pl . Ciężko na razie trudno stwierdzić czy to działanie leku, czy bardziej motywacja do lepszego odżywiania i zwiększonego ruchu ale waga jednak spada. Jestem dobrej myśli, zobaczymy co dalej :)

obywatelmarta

obywatelmarta

Podejdź do odchudzania z rozwagą. Nie sztuka schudnąć szybko poprzez głodówke, bo potem po powrocie do starych nawyków raz dwa waga wraca, często z naddatkiem. Poszukaj dietetyka i pojdz na konsultacje. Możesz skorzystać też z opcji diety online. polecam zwiększyć aktywność fizyczną, zacznij chociaż chodzić po kilka km dziennie jeśli nie lubisz ćwiczyć na siłowni. Ćwiczenia w połaczeniu z odpowiednią dietą dadzą najlepsze efekty, ale trzeba to robić z głową.

202115 obywatelmarta Kobieta, 39 lat, Warszawa
~Fusia7

~Fusia7

Decyzję o braniu Slimunox podjęłam zdecydowanie za późno.Dopiero teraz kończę kurację ale wiem że ona się skończy dobrze .Zostało mi do zrzucenia tylko ostatnie 3 kg. A co do ceny nie ma nic łatwiejszego jak wejść na Allegro.

~lennka25

~lennka25

Zdrowe, odpowiednio zbilansowane menu ma olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Z kolei kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Aby zgubić wagę musisz być naprawdę konsekwentna i zdeterminowana. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ale nie zapominajmy również o nawodnieniu organizmu. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Anity, kom 792 076 886. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.