Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak najszybciej schudnąć?

~y...l

~y...l

Witam, mam 15 lat, 164 cm wzrostu i ważę jakieś 62 kg. Chciała bym w jak najkrótszym czasie schudnąć na rocznicę rodziców mojego chłopaka. Moja aktywność nie jest jakaś ogromna. Najczęściej po prostu ćwiczę na w-f i robię jakieś drobne ćwiczenia w domu. Czy mógł by mi ktoś pomóc

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Wikkip

~Wikkip

Dietę najlepiej połączyć z treningami i zabiegami. Robiłam 4 zabiegi VelaShape na boczki i dopiero one pomogły w walce ze zbędnym tłuszczykiem. Sam zabieg jest bardzo przyjemny i oprócz delikatnego przekrwienia nie zostawia śladów. Zabiegi robiłam w klinice Dr Legrand. Polecam!

~onkaY

~onkaY

Najszybciej schudniesz robiąc sobie codziennie solidne lewatywy.

~Natasza.A

~Natasza.A

Większość znajomych nie wspominając już rodziny odradzała mi zakup Slimunox.Ja jednak postanowiłam zaryzykować i teraz nie żałuję podjętej decyzji.Kilogramy spadają a Ci którzy mi odradzali sami kupują i się odchudzają.

Jowita 009

Jowita 009

Najlepiej chudnąc z glową .Wdrożyć dietę ,ale taką po której się nie będzie głodnym,ruch na świeżym powietrzu i jakieś zabiegi ujędrniające.Ja ostatnio pozbyłam się paru kilogramów ,ale skóra była zbyt pokryta cellulitem i taka naciągnięta trochę .Koleżanka mi poleciła zabieg kriolipolizy ,taki małoinwazyjny. Bardzo przyjemny,takie zwalczanie cellulitu zimnem. Poszłam do Afrodyta Expert of Beauty w Warszawie ,bardzo fajny gabinet,tam właśnie miałam już dwa zabiegi,jeszcze idę na jeden.I powiem że jestem zadowolona z efektu .Skóra się ujędrniła,jeżeli będe chodzić systematycznie przez pewien okres czasu to jestem pewna że będzie jeszcze lepiej.

202066 jowita-009 Kobieta, 46 lat, Warszawa
~lenqaZ

~lenqaZ

Postaraj się znaleźć jakąś aktywność, która Ci będzie dawała przyjemność - np zumb, rower, basenę albo jakiś taniec. Do tego wyrzuć węglowodany proste z diety na tyle na ile to możliwe, dorzuć jakiś spalacz - u mnie świetnie sie sprawdza Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamówiłam od dziewczyny z forum - Gosi (kom.733 405 371) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

~onkaY

~onkaY

Postaraj się znaleźć jakąś aktywność, która Ci będzie dawała przyjemność - np lewatywa, lewatywa, lewatywa albo jakiś lewatywa. Do tego wyrzuć węglowodany proste z diety na tyle na ile to możliwe, dorzuć jakiś spalacz - u mnie świetnie sie sprawdza lewatywa, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamówiłam od dziewczyny z forum - Gosi (kom.733 405 371) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

~Jadwiga.B

~Jadwiga.B

Odchudzanie nie jest łatwe ale wystarczy dobra motywacja odrobina dobrej woli.W sumie mi schudnąć w dużej mierze pomogły tabletki Slimunox. Dzięki nim moja dieta przebiegła bez żadnych niemiłych niespodzianek.Schudłam w sposób zdrowy bez efektu jo-jo.

~onkaY

~onkaY

Odchudzanie nie jest łatwe ale wystarczy dobra motywacja odrobina dobrej woli.W sumie mi schudnąć w dużej mierze pomogły lewatywy. Dzięki nim moja dieta przebiegła bez żadnych niemiłych niespodzianek.Schudłam w sposób zdrowy bez efektu jo-jo.

~Beverly

~Beverly

Na rynku w większości są niestety tylko suplementy diety, które jak wiadomo średnio działają. Ja po raz pierwszy zamawiając z internetu to się niestety nacięłam, strata pieniędzy i tyle. Dlatego ost dałam się namówić na zamówienie Sibutraminy ale na spółkę z koleżanką. Zamawiałyśmy od jednej z dziewczyn z forum - Marty, której ogłoszenie czasem się tu przewija na róznych forach, 792 631 684, marta.jawor@o2.pl . Ciężko na razie trudno stwierdzić czy to działanie leku, czy bardziej motywacja do lepszego odżywiania i zwiększonego ruchu ale waga jednak spada. Jestem dobrej myśli, zobaczymy co dalej :)