Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak mam zrzucić 20 kg?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~nerve

~nerve

Tez miałam podobny problem. Ostatnio stwierdziłam że strasznie się zaniedbałam . Wiem, że nie dla mnie są diety cud czy suplementy ziołowe. Dużo czytałam na ten temat i na jednym z forum polecana była sibutramina 20mg, która odpowiada za redukcję wagi i co ważne tłumienie poczucia głodu. Zamówiłam od polecanej dziewczyny (Marta 792 631 684) . Przesyłka przyszła szybko i co najważniejsze można sprawdzić zawartość przy odbiorze. Rezultaty są bardzo pozytywne, następuje szybka redukcja wagi, bez jakiś większych wyrzeczeń. Znika oponka, boczki, fałdki itp.

~onkaY

~onkaY

zryć jedna wiadro paszy dziennie mniej i solidna lewatywa pomogą wam schudnąć.

Barna18

Barna18

Jeżeli nie potrafisz zrzucić,a wiele ludzi tak ma to może powinnaś pomyśleć o założeniu opaski na żołądek?Znam kogoś kto sobie taką operację robił w Szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie w ośrodku bariatrycznym i jest teraz bardzo zadowolony.Osoba ta nie potrafiła sobie odmówić jedzenia,dopiero zmniejszenie żołądka dało oczekiwany efekt.

205557 barna18 Kobieta, 43 lata, Jasło
~Roksana25

~Roksana25

Rzeczywiście Slimunox działa i to na naprawdę zadowalającym poziomie. Udało mi się stracić całą nadwagę dopiero kiedy brałam te tabletki. Sama wiecznie coś podjadałam, miałam ochotę na słodycze, przy Slimunox takich problemów nie było.

obywatelmarta

obywatelmarta

Najlepiej zrobić to z głową. Polecam kontakt z dietetykiem, który bardzo indywidualnie ułoży dietę w zależności od wielu czynników. Prawidłowo zbilansowany jadłospis nie tylko pomoże schudnąć, ale i zapobiegnie ewentualnym problemom zdrowotnym wynikającym z niedostarczania odpowiedniej ilości wartości odżywczych i witamin dla organizmu.

202115 obywatelmarta Kobieta, 39 lat, Warszawa
~Laura45

~Laura45

Nareszcie koniec .W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

~Balbinna3

~Balbinna3

Zdecydowanie Foreverslim ale to żę te tabletki są tak skuteczne dowiedziałam się dopiero teraz.Niestety wcześniej musiałam stosować z marnym skutkiem inne preparaty.Odchudzanie z nimi to przyjemność.

~kasprzoczka

~kasprzoczka

Przede wszystkim najważniejsza jest mądra i zróżnicowana dieta, następnie motywacja. Nie ważne, że chudniesz wolniej niz inni ważne że działasz w tą stronę. Rozliczenie nastąpi dopiero przy efekcie końcowym. Trzecia rzecz to silna wola...wiadomo, że czasem chciałoby się rzucić to wszystko w diabli i zjeść czekoladę czy wielką pizze, ok można sobie pozwolić raz na jakiś czas na małą nagrodę ale pamiętajmy o głównym celu. Żeby przyspieszyć cały proces redukcji wagi warto pomyśleć np o Sibutraminie 20mg. Jest to lek, który który przyspieszy cały ten proces, a jednocześnie da dużego kopa energii potrzebnej do dalszego działania. Osobiście mogę zaproponować Gosię, która odpowie Ci ewentualnie na wszelkie pytania, wytłumaczy czy doradzi (kom:733 405 371). 3maj się i powodzenia