Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak mam zrzucić 20 kg?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~nerve

~nerve

Tez miałam podobny problem. Ostatnio stwierdziłam że strasznie się zaniedbałam . Wiem, że nie dla mnie są diety cud czy suplementy ziołowe. Dużo czytałam na ten temat i na jednym z forum polecana była sibutramina 20mg, która odpowiada za redukcję wagi i co ważne tłumienie poczucia głodu. Zamówiłam od polecanej dziewczyny (Marta 792 631 684) . Przesyłka przyszła szybko i co najważniejsze można sprawdzić zawartość przy odbiorze. Rezultaty są bardzo pozytywne, następuje szybka redukcja wagi, bez jakiś większych wyrzeczeń. Znika oponka, boczki, fałdki itp.

~onkaY

~onkaY

zryć jedna wiadro paszy dziennie mniej i solidna lewatywa pomogą wam schudnąć.

Barna18

Barna18

Jeżeli nie potrafisz zrzucić,a wiele ludzi tak ma to może powinnaś pomyśleć o założeniu opaski na żołądek?Znam kogoś kto sobie taką operację robił w Szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie w ośrodku bariatrycznym i jest teraz bardzo zadowolony.Osoba ta nie potrafiła sobie odmówić jedzenia,dopiero zmniejszenie żołądka dało oczekiwany efekt.

205557 barna18 Kobieta, 44 lata, Jasło
~Roksana25

~Roksana25

Rzeczywiście Slimunox działa i to na naprawdę zadowalającym poziomie. Udało mi się stracić całą nadwagę dopiero kiedy brałam te tabletki. Sama wiecznie coś podjadałam, miałam ochotę na słodycze, przy Slimunox takich problemów nie było.

obywatelmarta

obywatelmarta

Najlepiej zrobić to z głową. Polecam kontakt z dietetykiem, który bardzo indywidualnie ułoży dietę w zależności od wielu czynników. Prawidłowo zbilansowany jadłospis nie tylko pomoże schudnąć, ale i zapobiegnie ewentualnym problemom zdrowotnym wynikającym z niedostarczania odpowiedniej ilości wartości odżywczych i witamin dla organizmu.

202115 obywatelmarta Kobieta, 40 lat, Warszawa
~Laura45

~Laura45

Nareszcie koniec .W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

~Balbinna3

~Balbinna3

Zdecydowanie Foreverslim ale to żę te tabletki są tak skuteczne dowiedziałam się dopiero teraz.Niestety wcześniej musiałam stosować z marnym skutkiem inne preparaty.Odchudzanie z nimi to przyjemność.

~onkaY

~onkaY

Zrzucisz szybko 20kg robiąc sobie codziennie kilka solidnych lewatyw.

~kasprzoczka

~kasprzoczka

Przede wszystkim najważniejsza jest mądra i zróżnicowana dieta, następnie motywacja. Nie ważne, że chudniesz wolniej niz inni ważne że działasz w tą stronę. Rozliczenie nastąpi dopiero przy efekcie końcowym. Trzecia rzecz to silna wola...wiadomo, że czasem chciałoby się rzucić to wszystko w diabli i zjeść czekoladę czy wielką pizze, ok można sobie pozwolić raz na jakiś czas na małą nagrodę ale pamiętajmy o głównym celu. Żeby przyspieszyć cały proces redukcji wagi warto pomyśleć np o Sibutraminie 20mg. Jest to lek, który który przyspieszy cały ten proces, a jednocześnie da dużego kopa energii potrzebnej do dalszego działania. Osobiście mogę zaproponować Gosię, która odpowie Ci ewentualnie na wszelkie pytania, wytłumaczy czy doradzi (kom:733 405 371). 3maj się i powodzenia

Ayaka23

Ayaka23

W dużej otyłości same wizyty u dietetyka to już za mało niestety. Warto zastanowić się nad leczeniem bariatrycznym - założeniu opaski na żołądek czy jego zmniejszeniu. To inwazyjne metody ale bardzo skuteczne. W Warszawie mogę polecić klinikę Ober Clinic gdzie można się udać na konsultację z wybitnym specjalistą Wiesławem Pestą. Diagnozuje i kwalifikuje osoby otyłe do operacji.

27922 ayaka23 Kobieta, 39 lat, Radom
~Leja234

~Leja234

W sumie nie znam osoby która by stosowała Slimunox I której te tabletki nie pomogły choć trochę w pozbyciu się nadwagi.W moim przypadku jest to 10 kg zapewne było by więcej gdybym od samego początku wzięła się za siebie.

~onkaY

~onkaY

W sumie nie znam osoby która by stosowałalewatywy I której te lewatywy nie pomogły choć trochę w pozbyciu się nadwagi.W moim przypadku jest to 10 kg zapewne było by więcej gdybym od samego początku wzięła się za siebie.

~Malika5

~Malika5

Ja zdecydowałam się na Foreverslim i nie żałuję wyboru. W końcu trafiłam na środek wspomagający odchudzanie,. który faktycznie spełnia swoje zadanie. W 3 miesiące pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam.Teraz patrząc w lustro w końcu jestem zadowolona z siebie.

~onkaY

~onkaY

Ja zdecydowałam się na lewatywy i nie żałuję wyboru. W końcu trafiłam na środek wspomagający odchudzanie,. który faktycznie spełnia swoje zadanie. W 3 miesiące pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam.Teraz patrząc w lustro w końcu jestem zadowolona z siebie.

~skrzatqa

~skrzatqa

Według mnie powinno się zacząć od swojego zwykłego menu, jeść to co się jadło - ale stopniowo wprowadzać drobne zmiany. Zamiast porcji lodów - koktajl owocowo warzywny. Zamiast białego chleba - razowy. Zamiast szklanki coli - herbata miętowa z sokiem malinowym. Zamiast kotleta z mięsa - warzywny, komunikacja miejsca - spacer czy rower. Nie ma sensu do zmuszania się do czegoś bardzo dużego. Bezcelowe jest ustalanie ile posiłków dziennie powinno się jeść i o której. Róbcie to co robiliście - ale stopniowo. Sama dobrze wiem, że chciałoby sie widzieć efekty już po pierwszych dniach, ale niestety tak nie jest, dlatego dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie
węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś
dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Dominiką, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 732 845 431. Powodzenia

~onkaY

~onkaY

To może spróbuj lewatywy, ja jeżdżę teraz wszędzie i robię lewatywy - do szkoły, pracy i dzięki temu udało mi się zrzucić kilka kg.
Ja mam taki https://www.lewatywa.pl/lewatywa-lewatywa--mtb-2018 i sobie chwalę, wiec może tobie też pomoże pozbyć się nadwagi :) No ale musisz też pamiętać o dobrze dobranej lewatywie!!!

~Jacek M

~Jacek M

Też rozumiem ten problem bo sam go przechodziłem. Z wagi 96kg przy wzroście 170 spadłem obecnie do 72,5kg w dwa miesiące. Pomogła mi jazda codziennie na rowerze, spacery a teraz będę brał się za biegi. Nie wolno zaczynać od biegów przy tak dużej wadze w związku ze byt dużym obciążeniem ciała który 3 krotnie podczas biegu napiera na stawy powodując liczne kontuzje i inne problemy. Najpierw trzeba troszeczkę zrzucić wagę aby potem przejść na ewentualnie bieganie. Dużo ruchu jest najrozsądniejszym rozwiązaniem ponadto warto skorzystać z preparatu wspomagającego spalanie tkanki tłuszczowej jest to skuteczny preparat który naprawdę pomaga ale nie na zasadzie usiądę i zjem wszystkie tabletki :-) trzeba się niestety poruszać ale radość ogromna kiedy widzisz jak kg lecą w dół :-) pozdrawiam i powodzenia :-) Preparat wspomagający skutecznie spalanie tkanki tłuszczowej

~onkaY

~onkaY

~Jacek M • 2 godziny temu

Też rozumiem ten problem bo sam go przechodziłem. Z wagi 96kg przy wzroście 170 spadłem obecnie do 72,5kg w dwa miesiące. Pomogła mi codziennie lewatyw, lewatywy a teraz będę brał się za super-lewatywy. Nie wolno zaczynać od biegów przy tak dużej wadze w związku ze byt dużym obciążeniem ciała który 3 krotnie podczas biegu napiera na stawy powodując liczne kontuzje i inne problemy. Najpierw trzeba troszeczkę zrzucić wagę aby potem przejść na ewentualnie bieganie. Dużo lewatyw jest najrozsądniejszym rozwiązaniem ponadto warto skorzystać z lewatywy wspomagającego spalanie tkanki tłuszczowej jest to skuteczna lewatywa który naprawdę pomaga ale nie na zasadzie usiądę i zjem wszystkie tabletki :-) trzeba się niestety poruszać ale radość ogromna kiedy widzisz jak kg lecą w dół :-) pozdrawiam i powodzenia :-) lewatywa wspomagający skutecznie spalanie tkanki tłuszczowej