Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak schudnąć do lata?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~re_nova

~re_nova

Jeśli jesteś szczupła ale denerwują się takie mankamenty jak mała oponka czy boczki, warto się zastanowić nad zwiększeniem ruchu, spacery, możne basen. Oczywiście ograniczenie słodyczy czy tłustych przekąsek. Warto pomyśleć może o np Efedrynie, która przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. ja zamówiłam jakiś czas temu u Dominiki (kom.732 845 431) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się mięśnie, bez efektów jojo.

~Jana.8

~Jana.8

Odchudzając się z pomocą Foreverslim nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.

~Luda.W

~Luda.W

Dla mnie bardzo ważne jest to że Slimunox skutecznie hamuje u mnie napady głodu a to zawsze było dla mnie koszmarne.Po za tym waaga spada regularnie.

~Marcysia88

~Marcysia88

Ja stosując Slimunox starałm nie przekraczać 1500 kcal. I to w sumie wszystkjo. Nie stosowałam żadnych specjalnych i wymyślnych diet... jedynie co to całkowicie zrezygnowałam z cukru, fast foodów i soków w kartonikach

~Patrycja NM

~Patrycja NM

Moim zdaniem nie ma lepszego sposoby na pozbycie sie nadwagi jak zastosowanie Foreversdlim