Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak uzyskać płaski brzuch?

~k...m

~k...m

Witam. Bardzo proszę o pomoc, najlepiej ułożenie mi tygodniowej diety, gdyż ja sama się na tym nie znam. Mam 17 lat, uczęszczam do szkoły gastronomicznej i niestety przestrzeganie zdrowego trybu życia nie jest zbyt łatwe, gdyż mam zajęcia z gotowania i przybrałam przez to na wadze. Tak jak wspomniałam mam 17 lat, wzrost 1,51 waga 55 kg. Dodatkowo nie podoba mi się moje ciało, chciałabym mieć płaski brzuch. Zaczęłam już ćwiczenia, jednak wiem, że bez odpowiedniej diety schudnięcie i uzyskanie wymarzonej figury nie będzie możliwej. Dlatego też bardzo proszę o pomoc ;)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Gamcio

Gamcio

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL
I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

  • jak-uzyskac-plaski-brzuch_6050.jpg
202564 gamcio Mężczyzna, 18 lat, Warszawa
~BeataX

~BeataX

Z czystym sumieniem mogę polecić Biphasic Slim. Kuracja trwa 6 tygodni, po których naprawdę widać efekty, u mnie poszło 10kg więc całkiem w porządku. Nie ma śladu już po odstającym brzuchu czy boczkach. Pomimo, że się trochę obawiałam zamówiłam od polecanej dziewczyny z ogłaszamy 24 (Dominika, 732 845 431). Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.

~Werenika3

~Werenika3

Jak dla mnie to że udąło mi się schudnąć, zawdzięczam właśnie Slimunox, wcześniej próbowałam różnych środków z marnym efektem. Teraz 12 kgmniej

~Werqa

~Werqa

Witaj, żadne zabiegi czy kuracje bez chociażby najmniejszego wysiłku nie przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowa dieta, pozbawiona szybkich, tłustych potraw , słodyczy itd oraz wysiłek fizyczny. Nie jest tajemnicą iż w celu uzyskania założonego efektu musisz pracować nad całym ciałem a nie tylko częścią a więc może być rower, dłuższe spacery, może aerobik, basen czy siłownia? Warto także pomyśleć nad środkiem przyspieszającym redukcje wagi. Z mojej strony mogę polecić Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamawiam ją cyklicznie już od dłuższego czasu od Dominiki (kom. 732 845 431), pewna i sprawdzona sprzedawczyni, zawsze pomocna. Sama przesyłka bardzo szybka, dodatkowo jak coś można sprawdzić zawartość przed zapłatą.