Skocz do zawartości
Forum

Jak uzyskać płaski brzuch?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo proszę o pomoc, najlepiej ułożenie mi tygodniowej diety, gdyż ja sama się na tym nie znam. Mam 17 lat, uczęszczam do szkoły gastronomicznej i niestety przestrzeganie zdrowego trybu życia nie jest zbyt łatwe, gdyż mam zajęcia z gotowania i przybrałam przez to na wadze. Tak jak wspomniałam mam 17 lat, wzrost 1,51 waga 55 kg. Dodatkowo nie podoba mi się moje ciało, chciałabym mieć płaski brzuch. Zaczęłam już ćwiczenia, jednak wiem, że bez odpowiedniej diety schudnięcie i uzyskanie wymarzonej figury nie będzie możliwej. Dlatego też bardzo proszę o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Dagmara486

Mnie bardzo pomógł zabieg Liposonix. Widzę ogromna różnice, 3 cm w pasie mniej a wcześniej sama dieta i ćwiczeniami nie mogłam tego osiągnąć. Zabieg robiłam w klinice Dr Legrand, było przyjemnie i bezbolesnie. Efekty pojawiły się po około 8 tyg od zabiegu. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość Leticja3

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Slimunox i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...