Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak wyszczuplić ciało?

~a...m

~a...m

dzień dobry ..mam pytanie.Mam 17 lat ,166 wzrostu i trochę a nawet więcej niż trochę przeszkadza mi wielkość moich ud i pośladków ..co mam zrobić aby "zmniejszyły się" .Wiadomo samo sie nie zrobi..więc co moge robić w tym kierunku aby nie wstydzić się latem założyć krótkie spodenkii kostium na plaży.Jak chyba kazdy mam skłonności do słodyczy ale staram się ograniczać, chociaz to trudne.Każdy mówi ze nie mam czym sie przejmować ale ja widze po sobie że jest co raz gorzej ...a chyba własne zdanie jest na 1 msc. Proszę io pomoc

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Gamcio

Gamcio

Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych

202564 gamcio Mężczyzna, 18 lat, Warszawa
~maza88

~maza88

hej, przede wszystkim najważniejsza jest mądra i zróżnicowana dieta, następnie motywacja. Nie ważne, że chudniesz wolniej niz inni ważne że działasz w tą stronę. Rozliczenie nastąpi dopiero przy efekcie końcowym. Trzecia rzecz to silna wola...wiadomo, że czasem chciałoby się rzucić to wszystko w diabli i zjeść czekoladę czy wielką pizze, ok można sobie pozwolić raz na jakiś czas na małą nagrodę ale pamiętajmy o głównym celu. Żeby przyspieszyć cały proces redukcji wagi warto pomyśleć np o sibutraminie, leku który który przyspieszy cały ten proces, a jednocześnie da kopa do dalszego działania. Osobiście mogę zaproponować Gosię, która odpowie Ci ewentualnie na wszelkie pytania, wytłumaczy czy doradzi (kom:733 405 371). 3maj się i powodzenia

~Sali.H

~Sali.H

Mi Slimunox pomógł pozbyć się sporej nadwagi.Dzięki dobrze skomponowanemu składowi tych tabletek w trakcie brania nie ma napadów głodu ,nie miałam chęci sięgania po słodycze.Mam nadzieję że już więcej nie przytyję ale jakby coś takiego się zdarzyło to bez wahania sięgnę po te tabletki jeszcze raz.

~onkaY

~onkaY

Rób sobie codziennie kilka lewatyw to szybko wyszczuplisz ciało.

~Tulla

~Tulla

Nie ma nic złego w braniu tabletek wspomagających odchudzanie.Ważne jest aby te tabletki były bezpieczne .Ja aktualnie także biorę Foreverslim.Stosuję się do zaleceń ,jem pięć mniejszych posiłków piję dużo wody niegazowanej.Efekty zaczęło być widać dość szybko.Jestem zadowolona że zdecydowałam się na zakup tych tabletek

~Graba

~Graba

Miałam podobny problem, tyle, że ja po 4 miesiącach zobaczyłam, że to nic nie daje, a zapał miałam tym razem wielki, serio! I kombinacje alpejskie straszne przy tym, siłownia, ostra dieta, rygorystyczne godziny jedzenia etc i co? I przez 4 miechy 3 kg, prawie niezauważalne w obwodzie ani po ciuchach ;/ Teraz trochę wyluzowałam, nie jem tak rygorystycznie, trochę więcej ruchu, rower, zdarzają się czitdaje Ale też mam sibutramine 20mg (zamawiałam u Kasi, kom 739 202 359 polecam :)) U mnie ruszyło metabolizm, nastąpiła redukcja wagi i tłumienie poczucia głodu. Więc może i podziała u Ciebie!

~8Kasia

~8Kasia

Ja też bardzo chciałam schudnąć, stosowałam dietę, ale niewiele to dawało. W końcu wzięłam się w garść i zaczęłam ćwiczyć. Zrzuciłam naprawdę sporo (blisko 10 kg), ale ponieważ nie mam już 18 lat (trochę więcej... ;)), to moje ciało miało problem aby się do tego przystosować i pozostała mi wisząca skóra. :( Byłam załamana, bo wreszcie udało mi się schudnąć, a tu kolejny problem. Pomógł mi zabieg Ultraskin w klinice medycyny estetycznej, o którym wyczytałam w internecie. Polecam każdemu kto ma taki problem jak ja miałam! Ciało szczupłe i jędrne, idealnie :)

~Frankaok

~Frankaok

Ja nie mogłam patrzeć na swoje uda, były o wiele bardziej otłuszczone niż reszta ciała. Pomogła racjonalna dieta, sport i zabieg Liposonix. Zabieg bardzo przyjemny, bezbolesny tylko na efekty trzeba trochę poczekać. Robiłam go w klinice dr legrand, polecam.

~Izaaak

~Izaaak

Jako osoba, która sama trenuje na siłowni polecam Ci skorzystać z profesjonalnej pomocy kogoś kto ułozy Ci plan treningowy, np oni fitmuscle mają bardzo ciekawą oferte, układają fajne treningi no i widać szybko efekty sam mam pakiet od nich i nie narzekam

~Rennia

~Rennia

Nie każdemu udaje się schudnąc stosując sama dietę.Dlatego uważam że potrzebne są takie tabletki jak Slimunox.Dla mnie te tabletki okazały się na tyle skuteczne że udało mi się schudnąc aż 13kg.

~Klapsa

~Klapsa

Moim numerem jeden jeżeli chodzi o odchudzanie sa tabletki Slimunox.Na samym początku stosowanie nie sądziłam że będą one aż tak skuteczne.Ja jestem pozytywnie zaskoczona no i w końcu jestem szczupła.I to wszystko dzięki właśnie tabletką Slimunox.

~Tolcia67

~Tolcia67

Według mnie najskuteczniejszymi tabletkami które wspomagają procesy odchudzania to Foreverslim.Efekty szybkie i zaskakujące u mnie 14 kg w dól.Po za tym środek całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

~zietara

~zietara

Miałam podobny problem, tyle, że ja po 4 miesiącach zobaczyłam, że to nic nie daje, a zapał miałam tym razem wielki, serio! I kombinacje alpejskie straszne przy tym, siłownia, ostra dieta, rygorystyczne godziny jedzenia etc i co? I przez 4 miechy 3 kg, prawie niezauważalne w obwodzie ani po ciuchach ;/ Teraz trochę wyluzowałam, nie jem tak rygorystycznie, trochę więcej ruchu, rower, zdarzają się czitdaje Ale też mam sibutramine 20mg (zamawiałam u Kasi, kom 739 202 359 polecam :)) U mnie ruszyło metabolizm, nastąpiła redukcja wagi i tłumienie poczucia głodu. Więc może i podziała u Ciebie!

~Maszka28

~Maszka28

Ja na Foreverslim zdecydowałam się dopiero wtedy kiedy zobaczyłam efekty u sąsiadki.Nie chciałam wierzyć że tak szybko poradziła sobie z pozostałościami po ciąży.Mi udało się na Foreverslimie zrzucić 12 kg.

~onkaY

~onkaY

Ja na lewatywę zdecydowałam się dopiero wtedy kiedy zobaczyłam efekty u sąsiadki.Nie chciałam wierzyć że tak szybko poradziła sobie z pozostałościami po ciąży.Mi udało się na lewatywie zrzucić 12 kg.

~Terri

~Terri

Nie ma czegoś takiego jak odchudzanie dla leniwych.Ja również odchudzałam się stosując wspomagacz w postaci tabletek Foreverslim ale oprócz tego jeszcze dieta i chcąc nie chcąc jakaś aktywność fizyczna. I to mi dało naprawdę fajny efekt odchudzania.Warto czasami się troche postarać.

~kiri29

~kiri29

Powiem może jak to z mojej strony jak to wygląda. jestem osobą dość aktywną, lubię długie spacery, basen, fitness. Jestem raczej szczupłą osobą jednak denerwowały mnie pewne mankamenty jak boczki, fałdki czy oponka. Zaczęłam podpytywać się dziewczyn z siłowni, szukać w internecie i zdecydowałam się na zakup Efedryny, leku często używanego przez kulturystki/kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Zamówiłam od dziewczyny z internetu Marty (kom.792 631 684) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

~onkaY

~onkaY

Powiem może jak to z mojej strony jak to wygląda. jestem osobą dość aktywną, lubię długie lewatywy, lewatywę, fitness. Jestem raczej szczupłą osobą jednak denerwowały mnie pewne mankamenty jak boczki, fałdki czy oponka. Zaczęłam podpytywać się dziewczyn z siłowni, szukać w internecie i zdecydowałam się na zakup lewatywy, leku często używanego przez kulturystki/kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Zamówiłam od dziewczyny z internetu Marty (kom.792 631 684) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

~Masza26

~Masza26

Ja akurat zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi. Czuję sie jak zupęłnie inna osoba, już zapomniałam jakie to szczęście móc wejść po schodach i nie mieć zadyszki.