Skocz do zawartości
Forum

Jak wyszczuplić ciało?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry ..mam pytanie.Mam 17 lat ,166 wzrostu i trochę a nawet więcej niż trochę przeszkadza mi wielkość moich ud i pośladków ..co mam zrobić aby "zmniejszyły się" .Wiadomo samo sie nie zrobi..więc co moge robić w tym kierunku aby nie wstydzić się latem założyć krótkie spodenkii kostium na plaży.Jak chyba kazdy mam skłonności do słodyczy ale staram się ograniczać, chociaz to trudne.Każdy mówi ze nie mam czym sie przejmować ale ja widze po sobie że jest co raz gorzej ...a chyba własne zdanie jest na 1 msc. Proszę io pomoc

Odnośnik do komentarza

Mi Slimunox pomógł pozbyć się sporej nadwagi.Dzięki dobrze skomponowanemu składowi tych tabletek w trakcie brania nie ma napadów głodu ,nie miałam chęci sięgania po słodycze.Mam nadzieję że już więcej nie przytyję ale jakby coś takiego się zdarzyło to bez wahania sięgnę po te tabletki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

Nie ma nic złego w braniu tabletek wspomagających odchudzanie.Ważne jest aby te tabletki były bezpieczne .Ja aktualnie także biorę Foreverslim.Stosuję się do zaleceń ,jem pięć mniejszych posiłków piję dużo wody niegazowanej.Efekty zaczęło być widać dość szybko.Jestem zadowolona że zdecydowałam się na zakup tych tabletek

Odnośnik do komentarza

Miałam podobny problem, tyle, że ja po 4 miesiącach zobaczyłam, że to nic nie daje, a zapał miałam tym razem wielki, serio! I kombinacje alpejskie straszne przy tym, siłownia, ostra dieta, rygorystyczne godziny jedzenia etc i co? I przez 4 miechy 3 kg, prawie niezauważalne w obwodzie ani po ciuchach ;/ Teraz trochę wyluzowałam, nie jem tak rygorystycznie, trochę więcej ruchu, rower, zdarzają się czitdaje Ale też mam sibutramine 20mg (zamawiałam u Kasi, kom 739 202 359 polecam :)) U mnie ruszyło metabolizm, nastąpiła redukcja wagi i tłumienie poczucia głodu. Więc może i podziała u Ciebie!

Odnośnik do komentarza

Ja też bardzo chciałam schudnąć, stosowałam dietę, ale niewiele to dawało. W końcu wzięłam się w garść i zaczęłam ćwiczyć. Zrzuciłam naprawdę sporo (blisko 10 kg), ale ponieważ nie mam już 18 lat (trochę więcej... ;)), to moje ciało miało problem aby się do tego przystosować i pozostała mi wisząca skóra. :( Byłam załamana, bo wreszcie udało mi się schudnąć, a tu kolejny problem. Pomógł mi zabieg Ultraskin w klinice medycyny estetycznej, o którym wyczytałam w internecie. Polecam każdemu kto ma taki problem jak ja miałam! Ciało szczupłe i jędrne, idealnie :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie mogłam patrzeć na swoje uda, były o wiele bardziej otłuszczone niż reszta ciała. Pomogła racjonalna dieta, sport i zabieg Liposonix. Zabieg bardzo przyjemny, bezbolesny tylko na efekty trzeba trochę poczekać. Robiłam go w klinice dr legrand, polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Maszka28

Ja na Foreverslim zdecydowałam się dopiero wtedy kiedy zobaczyłam efekty u sąsiadki.Nie chciałam wierzyć że tak szybko poradziła sobie z pozostałościami po ciąży.Mi udało się na Foreverslimie zrzucić 12 kg.

Odnośnik do komentarza

Ja akurat zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi. Czuję sie jak zupęłnie inna osoba, już zapomniałam jakie to szczęście móc wejść po schodach i nie mieć zadyszki.

Odnośnik do komentarza

Z czystym sumieniem mogę polecić Biphasic Slim. Kuracja trwa 6 tygodni, po których naprawdę widać efekty, u mnie poszło 10kg więc całkiem w porządku. Nie ma śladu już po odstającym brzuchu czy boczkach. Pomimo, że się trochę obawiałam zamówiłam od polecanej dziewczyny z ogłaszamy 24 (Dominika, 732 845 431). Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...