Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak pozbyć się boczków?

~s...l

~s...l

witam mam taki problem z brzuchem i boczkami waga to 71kg a wzrost 168 co zrobić by się tego pozbyć

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kaska20000

kaska20000

ja tez miałąm taki problem zy boczkami i brzucholem ale znalazłam sposób raczej nie ja tylko moja kumpela moze to sie wyda dziwne ale po tym co łykałąm skóra się poprawiła nie jest jeszcze rewelacja ale widać efekty ten seodek się nazywa Liliu z tego co sie orijętuje produkuję go firma molecular pooject czy jakoś tak polecam

202121 kaska20000 Kobieta, 38 lat, warszawa
~Jessmine

~Jessmine

Jeśli jesteś szczupła ale denerwują się takie mankamenty jak oponka czy boczki, warto się zastanowić nad zwiększeniem ruchu, spacery, możne basen. Oczywiście ograniczenie słodyczy czy tłustych przekąsek. Warto pomyśleć może o np Efedrynie, która przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. ja zamówiłam jakiś czas temu upolecanej na innym forum dziewczyny Dominiki (kom. - 732 845 431) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się mięśnie, bez efektów jojo.

~jagodaF3

~jagodaF3

Cwiczenia, dieta i Slimuniox, u mnie to rozwiązało problem boczków

~BetiBoX

~BetiBoX

Tez miałam problem z "kilkoma" nadprogramowymi kilogramami, już w sumie zaczęłam się do nich przyzwyczajać bo ani diety nie pomagały ani suplementy, ale momentu gdy mąż w ramach niby żartu zaczął się lekko prześmiewać to postanowiłam coś zrobić. Przeczytałam chyba wszystkie fora, artykuły itd Padło na sibutraminę 20mg i po problemie, zleciało 12kg, jedynie co ograniczyłam to słodycze i nocne podjadanie. Lek zamówiłam przez internet co tez było trochę ryzykowne, ale na innym forum użytkowniczki miały sprawdzone osoby i faktycznie odbyło się bez najmniejszych problemów. Więc jak coś to polecam Dominikę (www).oglaszamy24.pl/ogloszenie/1806715631/Phentermine-sibutramine-biphasic-slim-sibutramin-epherdine-sprawdzenie-zawartosci.html Ja jestem bardzo zadowolona.

~Monikadomirska

~Monikadomirska

Przede wszystkim zadbaj o zbilansowana dietę, picie dużej ilości wody i sport. Ja do tego dołączyłam zabiegi VelaShape III właśnie na obszar boczków. Miałam 6 zabiegów, co 10 dni i jest bardzo duża zmiana, wreszcie mogę założyć dwuczęściowy kostium czy spodnie o niższym stanie. Wymagało to cierpliwości i pracy, ale było warto. Sam zabieg jest przyjemny, czuje się ciepło i trochę zassanie. Po pierwszym zabiegu miałam delikatne siniaki,ale potem skóra się przyzwyczaiła do wszystkiego. Każdy zabieg trwał 30 min. Potem miałam pic duże ilości wody i chyba to było dla mnie najtrudniejsze. Ale dla takich efektów warto. Zabiegi robiłam w klinice Dr Legrand i mogę polecić to miejsce, bo naprawdę warto się tam wybrać.

~Anastazja.K

~Anastazja.K

Jak szybko schudłam dzięki preparatu Slimunox. Przyśpieszył on moją powolną przemianę materii i pohamował łaknienie. Utrzymałam dzięki temu dietę i w 3 miesiące schudłam 12kg. Jestem bardzo zadowolona ponieważ myślałam że po ciąży będzie o wiele trudniej,

~Kingabiel12

~Kingabiel12

Monika ja tez korzystałam z tego zabiegu w klinice Dr Legrand i są fajne rezultaty. Ja nie miałam boczków ale trudna do usunięcia oponkę. 3 zabiegi plus dieta i sport i są wreszcie efekty. Także uważam,ze warto skorzystać z tego zabiegu.

Gamcio

Gamcio

OSIĄGNIJ SWOJĄ WYMARZONĄ SYLWETKĘ I NA ZAWSZE POZBYJ SIĘ KOMPLEKSÓW !

ODKRYJ W JAKI SPOSÓB TO ZROBIĆ I NIM SIĘ OBEJRZYSZ EFEKTY BĘDZIE WIDAĆ I PODZIĘKUJESZ SOBIE,ŻE ZACZĄŁEŚ WTEDY A NIE PÓŹNIEJ.

WEJDŹ NA STRONĘ DOŚWIADCZONEGO I WYKWALIFIKOWANEGO DIETETYKA-

IGOR MIEŃKOWSKI

KTÓRY POMÓGŁ WIELU OSOBOM WALCZĄCYMI Z SWOJĄ SYLWETKĄ W TYM RÓWNIEŻ MNIE !
CIESZ SIĘ KAŻDEGO DNIA Z SIEBIE I POKAŻ TYM KTÓRZY W CIEBIE NIE WIERZYLI ŻE SIĘ MYLILI

WWW.IGORTRENERONLINE.PL

• jak-pozbyc-sie-boczkow_5758.jpg
202564 gamcio Mężczyzna, 18 lat, Warszawa
~Filla

~Filla

Na wstępie życzę oczywiście powodzenia w diecie. Na mnie niestety już nic nie działało, ani diety ani ćwiczenia. Dosłownie nic. Dopiero na jednym z forum odkryłam lek Biphasic Slim, który miał wspomóc walkę z nadprogramowymi kilogramami. Zamówiłam z internetu od i rewelacja. Efekty przyszły bardzo szybko, dodatkowo daje się odczuć więcej energii. Jeszcze nie skończyłam całej kuracji ale wiem, że będę zadowolona. Jakbyście były zainteresowane czy chciałybyście dowiedzieć się czegoś więcej to daje nr do Kaśki: 739 202 359 Z mojej strony polecam.

Gamcio

Gamcio

OSIĄGNIJ SWOJĄ WYMARZONĄ SYLWETKĘ I NA ZAWSZE POZBYJ SIĘ KOMPLEKSÓW !

ODKRYJ W JAKI SPOSÓB TO ZROBIĆ I NIM SIĘ OBEJRZYSZ EFEKTY BĘDZIE WIDAĆ I PODZIĘKUJESZ SOBIE,ŻE ZACZĄŁEŚ WTEDY A NIE PÓŹNIEJ.

WEJDŹ NA STRONĘ DOŚWIADCZONEGO I WYKWALIFIKOWANEGO DIETETYKA-

IGOR MIEŃKOWSKI

KTÓRY POMÓGŁ WIELU OSOBOM WALCZĄCYMI Z SWOJĄ SYLWETKĄ W TYM RÓWNIEŻ MNIE !
CIESZ SIĘ KAŻDEGO DNIA Z SIEBIE I POKAŻ TYM KTÓRZY W CIEBIE NIE WIERZYLI ŻE SIĘ MYLILI

WWW.IGORTRENERONLINE.PL

• jak-pozbyc-sie-boczkow_6043.jpg
202564 gamcio Mężczyzna, 18 lat, Warszawa
~Ludwika234

~Ludwika234

Ja akurat zdecydowałam sie na Slimunox i jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. 3 mieswiace czasu i małam taka wagę jak przed ciążą

~Oksana.W

~Oksana.W

Ja przez bardzo długi czas stosowałam różne suplementy i różne diety niestety u mnie efektów nie było żadnych.Teraz stosuję Foreverslim zmieniłam podejście wiem że bez ruszenia się z fotela nic nie będzie z żadnego odchudzania.Teraz jestem na diecie biorę Foreverslim i dwa razy dziennie po półgodziny ćwiczę.I proszę efekty są rewelacyjne już schudłam 9 kg a jeszcze całe półtora miesiąca przede mną.

~vanfleet

~vanfleet

też miałam ten sam problem z boczkami i odstającą oponką? Jestem osobą dość szczupła, niestety miałam odstający brzuszek, ograniczyłam jedzenie (do minimum), ćwiczyłam brzuszki itp (niestety jest to opcja dobra tylko dla osób które mają płaski brzuch i chcą sobie go jedynie "wyrzeźbić" a nie zbić tłuszczyk); efekt: brzuch lekko twardszy, natomiast wcale się nie zmniejszył, a co tu mówić o płaskim....dopiero kontakt z Natalią (kom. 733 566 390) uświadomił mnie co robie źle i czego mi potrzeba. Wybrałam efedrynę i moje problemy się skończyły, dlatego jak macie podobne "dolegliwości" to zachęcam do kontaktu. Na pewno nie będziecie żałować :)

~Danuta RE

~Danuta RE

Mi udało mi się pozbyć nadwagi po tym jak zastosowałam IQmango. 3 miesiace i 14 kg mniej