Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak mam schudnąć?

~P...m

~P...m

Witam Chciałbym się doradzić a zarazem spytać jak chudnąć. Za miesiąc kończę 17 lat mierze 178.5cm i ważę już 83kg . Tkanka to około 15% . Chciałbym schudnąć około 8kg tracąc przy tym odrobinę mięśni. Można powiedzieć, że profesjonalnie trenuje piłkę nożną. Codziennie treningi po około 1.30godz w piłkę nożną siłownia bieganie. Piję dużo wody, wysiłkowo jestem w swoim zespole jedną z najlepszych osób, jak chodzi o testy typu bib-test jestem najlepszy. Przeważnie 1posilek jem o 7 drugi około 10 obiad około 14.20 , przed treningiem jakiś owoc /banan i około 20/21 kolacje . Moża wręcz powiedzieć, że im więcej trenuje tym więcej ważę co nie ukrywam przeszkadza mi jak chodzi o psychikę również . Mam bardzo potężnie zbudowane nogi i wydaje mi się największą ilość tkanki na brzuchu której ciężko mi spalić. Jestem z Krakowa mógł bym się umówić z jakimś dietetykiem sportowym ale chciałbym się najpierw doradzić tu .

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Weronika G4

~Weronika G4

U mnie super efekt dało zastosowanie Slimunox. W 3 misiace schudłam całe 14 kilo

~khg

~khg

Wirtualna Polska, to takie same ścierwo jak Interia, czy Onet. Wszędzie na forach grupy spotkamy moderatorów dyskusji internetowych zakładający sszzttuucczznnee tteemmaattyy. Ochronę trolli i wbrew przepisom prawnym n*eleglną r*klamę. Moderowanie to farsa. To co opisuje na przykładzie Interii można odnieść i do innych wielkich portaIi.

Pod spodem możecie ściągnąć kilka moich opracowań jak rzeczywiście działa virtual. Opisuje dość szczegółowo dzisiejszą internetową rzeczywistość ogólnie i daje przykłady z Interii. Specjalizuje się w takich zagadnieniach. Daje też poradniki i instrukcje jak walczyć z medialnymi korporacjami i ich sługusami. Co wyparuje na powrót zmaterializuje

~l...k

~l...k

tiny.pl/gksdx w tym adresie znajdziesz ciekawe teksty, które naświetlają jak funkcjonuje. portal Interia. Adres jest zakodowany, z powodu auto filtrowania aut*m*t m*der*jący) niewygodnych tekstów na Interii. Adres do mojego konta na wirtualnym dysku - tam można ściągnąć teksty w jednym pliku txt. To potrzebna wiedza dla każdego forumowicza.

~iyooy

~iyooy

Pod spodem możecie ściągnąć kilka moich opracowań jak rzeczywiście działa virtual. Opisuje dość szczegółowo dzisiejszą internetową rzeczywistość ogólnie i daje przykłady z Interii. Specjalizuje się w takich zagadnieniach. Daje też poradniki i instrukcje jak walczyć z medialnymi korporacjami i ich sługusami. Co wyparuje na powrót zmaterializuje

tiny.pl/gksdx w tym adresie znajdziesz ciekawe teksty, które naświetlają jak funkcjonuje portal Interia. Adres jest zakodowany, z powodu auto filtrowania aut*m*t m*der*jący) niewygodnych tekstów na Interii. Adres do mojego konta na wirtualnym dysku - tam można ściągnąć teksty w jednym pliku txt. To potrzebna wiedza dla każdego forumowicza.

~luiyt

~luiyt

Wirtualna Polska, to takie same ścierwo jak Interia, czy Onet. Wszędzie na forach grupy spotkamy moderatorów dyskusji internetowych zakładający sszzttuucczznnee tteemmaattyy. Ochronę trolli i wbrew przepisom prawnym n*eleglną r*klamę. Moderowanie to farsa. To co opisuje na przykładzie Interii można odnieść i do innych wielkich porta*i.
tiny.pl/gksdx w tym adresie znajdziesz ciekawe teksty, które naświetlają jak funkcjonuje portal Interia. Adres jest zakodowany, z powodu auto

~VeroniX

~VeroniX

Na wstępie życzę oczywiście powodzenia w diecie. Na mnie niestety już nic nie działało, ani diety ani ćwiczenia. Dosłownie nic. Dopiero na jednym z forum odkryłam lek Biphasic Slim, który miał wspomóc walkę z nadprogramowymi kilogramami. Zamówiłam z internetu od Dominiki (kom. 732 845 431) i faktycznie rewelacja. Tego było mi potrzeba. Efekty przyszły bardzo szybko, dodatkowo daje się odczuć więcej energii. Jeszcze nie skończyłam całej kuracji ale wiem, że będę zadowolona i Ty też raczej będziesz.

~Nastia6

~Nastia6

Ja też zdecydowąłam sie na zastosowanie Slimunox i jestem bardzso zadowolona z efektu jaki udało mi sie uzyskać. 13 kilo mniej na wadze

~Edzia.A

~Edzia.A

Ja też zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox. Dla mnie, patrząc na efekt jaki uzyskałam, to ewidentnie numer jeden jeżeli chodzi o wspomaganie odchudzania

~kaśka456

~kaśka456

Polecam Ci serdecznie catering dietetyczny - ja korzystam z https://www.maczfit.pl/ i bardzo sobie chwalę. Jestem zadowolona z efektów, które naprawdę przeszły moje oczekiwania :)

~Euzebia.S

~Euzebia.S

Ja zaczełam się odchudzać, po tym jak przestałam karmić. Do zgubienia miałam 16 kg które przybrałam w ciąży. Koleżanka poleciła mi Foreversli o udało się

~Mikołajka88

~Mikołajka88

Też stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z tego suplementu. W końcu udało mi się uzyskać to o co walczyłam od kilku lat. Pozbyłam się nadwagi

~Mika111188

~Mika111188

A ja przy gubieniu kilogramów wspomagałam się zabiegiem modelującym, niwelującym cellulit VelaShape III w klinice Dr Legrand w Krakowie. Zabieg świetnie ujędrnia moja skore i pozbyłam się cellulitu, polecam

~pauliqaa

~pauliqaa

Żeby schudnąć raz na zawsze trzeba mieć dużo samozaparcia, motywacji i chęci - sama dieta nie wystarczy. Tak naprawdę uzmysłowiłam sobie to w tym momencie kiedy najzwyczajniej byłam wyczerpana i psychicznie i fizycznie. Ćwiczenia nie dawały takich efektów jak chciałam, suplementy z reklam...wiadomo...wielką ściema. Dopiero wtedy natkęłam się na różne opinie na jednym z forum odnośnie leków spomagających odchudzanie, Zaryzykowałam i zamówiłam od jednej z użytkowniczek Sibutraminę 20mg. Zaczęłam małymi acz skutecznymi krokami dążyć do swoich celów poprzez dokonywanie zdrowszych wyborów żywieniowych, jednocześnie nie rezygnując z ćwiczeń. W tym momencie mogę powiedzieć, że to działa, cały ten proces spowodował, iż po nadprogramowych 7 kg nie ma śladu i jestem z siebie bardzo dumna. W każdym razie jak macie podobny problem, lub chcecie sie czegoś więcej dowiedziec to zapraszam do kontaktu - Agata - agataliszka1@o2.pl, www.centrumfigury.byethost14.com. Pozdrawiam :)

~Elkkka221

~Elkkka221

Ja myślę o diecie sokowej. Z takimi sokami: http://nuja.pl/ Koleżanka była na takiej diecie 4 dni i schudła 2 kg a poza tym mówi, że teraz czuje się po prostu lżej. Myslę, że w moim przypadku to będzie taki detoks przed dietą.

~violla29

~violla29

Hej, też macie problem z boczkami, odstającą oponką? Miałam tak samo... Jestem osobą dość szczupła, niestety miałam odstający brzuszek, ograniczyłam jedzenie (do minimum), ćwiczyłam brzuszki itp (niestety jest to opcja dobra tylko dla osób które mają płaski brzuch i chcą sobie go jedynie "wyrzeźbić" a nie zbić tłuszczyk); efekt: brzuch lekko twardszy, natomiast wcale się nie zmniejszył, a co tu mówić o płaskim....dopiero kontakt z jedną z użytkowniczek forum - Agatą uświadomił mnie co robie źle i czego mi potrzeba. Wybrałam Sibutraminę 20mg, bo nie miałam ochoty bawić sie już w suplementy diety i moje problemy się skończyły, dlatego jak macie podobne "dolegliwości" to zachęcam do kontaktu (kom. 517614677, www.centrumfigury.byethost14.com). Na pewno nie będziecie żałować :)

~dorianno

~dorianno

Ja powiem na własnym przykładzie - wystarczy zwracać uwagę na to co jemy i w jakich ilościach, a okaże się, że wcale nie musimy katować się żadną dietą, a jedynie liczyć kalorie. Kup sobie do tego jakiś kompleks witamin np na http://www.elitesportfood.pl i zacznij ćwiczyć. Jak pozwolisz sobie na coś słodkiego raz na jakiś czas, to nic złego nie powinno się stać.