Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak mam schudnąć?

~P...m

~P...m

Witam Chciałbym się doradzić a zarazem spytać jak chudnąć. Za miesiąc kończę 17 lat mierze 178.5cm i ważę już 83kg . Tkanka to około 15% . Chciałbym schudnąć około 8kg tracąc przy tym odrobinę mięśni. Można powiedzieć, że profesjonalnie trenuje piłkę nożną. Codziennie treningi po około 1.30godz w piłkę nożną siłownia bieganie. Piję dużo wody, wysiłkowo jestem w swoim zespole jedną z najlepszych osób, jak chodzi o testy typu bib-test jestem najlepszy. Przeważnie 1posilek jem o 7 drugi około 10 obiad około 14.20 , przed treningiem jakiś owoc /banan i około 20/21 kolacje . Moża wręcz powiedzieć, że im więcej trenuje tym więcej ważę co nie ukrywam przeszkadza mi jak chodzi o psychikę również . Mam bardzo potężnie zbudowane nogi i wydaje mi się największą ilość tkanki na brzuchu której ciężko mi spalić. Jestem z Krakowa mógł bym się umówić z jakimś dietetykiem sportowym ale chciałbym się najpierw doradzić tu .

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Weronika G4

~Weronika G4

U mnie super efekt dało zastosowanie Slimunox. W 3 misiace schudłam całe 14 kilo

~khg

~khg

Wirtualna Polska, to takie same ścierwo jak Interia, czy Onet. Wszędzie na forach grupy spotkamy moderatorów dyskusji internetowych zakładający sszzttuucczznnee tteemmaattyy. Ochronę trolli i wbrew przepisom prawnym n*eleglną r*klamę. Moderowanie to farsa. To co opisuje na przykładzie Interii można odnieść i do innych wielkich portaIi.

Pod spodem możecie ściągnąć kilka moich opracowań jak rzeczywiście działa virtual. Opisuje dość szczegółowo dzisiejszą internetową rzeczywistość ogólnie i daje przykłady z Interii. Specjalizuje się w takich zagadnieniach. Daje też poradniki i instrukcje jak walczyć z medialnymi korporacjami i ich sługusami. Co wyparuje na powrót zmaterializuje

~l...k

~l...k

tiny.pl/gksdx w tym adresie znajdziesz ciekawe teksty, które naświetlają jak funkcjonuje. portal Interia. Adres jest zakodowany, z powodu auto filtrowania aut*m*t m*der*jący) niewygodnych tekstów na Interii. Adres do mojego konta na wirtualnym dysku - tam można ściągnąć teksty w jednym pliku txt. To potrzebna wiedza dla każdego forumowicza.

~iyooy

~iyooy

Pod spodem możecie ściągnąć kilka moich opracowań jak rzeczywiście działa virtual. Opisuje dość szczegółowo dzisiejszą internetową rzeczywistość ogólnie i daje przykłady z Interii. Specjalizuje się w takich zagadnieniach. Daje też poradniki i instrukcje jak walczyć z medialnymi korporacjami i ich sługusami. Co wyparuje na powrót zmaterializuje

tiny.pl/gksdx w tym adresie znajdziesz ciekawe teksty, które naświetlają jak funkcjonuje portal Interia. Adres jest zakodowany, z powodu auto filtrowania aut*m*t m*der*jący) niewygodnych tekstów na Interii. Adres do mojego konta na wirtualnym dysku - tam można ściągnąć teksty w jednym pliku txt. To potrzebna wiedza dla każdego forumowicza.

~luiyt

~luiyt

Wirtualna Polska, to takie same ścierwo jak Interia, czy Onet. Wszędzie na forach grupy spotkamy moderatorów dyskusji internetowych zakładający sszzttuucczznnee tteemmaattyy. Ochronę trolli i wbrew przepisom prawnym n*eleglną r*klamę. Moderowanie to farsa. To co opisuje na przykładzie Interii można odnieść i do innych wielkich porta*i.
tiny.pl/gksdx w tym adresie znajdziesz ciekawe teksty, które naświetlają jak funkcjonuje portal Interia. Adres jest zakodowany, z powodu auto

~VeroniX

~VeroniX

Na wstępie życzę oczywiście powodzenia w diecie. Na mnie niestety już nic nie działało, ani diety ani ćwiczenia. Dosłownie nic. Dopiero na jednym z forum odkryłam lek Biphasic Slim, który miał wspomóc walkę z nadprogramowymi kilogramami. Zamówiłam z internetu od Dominiki (kom. 732 845 431) i faktycznie rewelacja. Tego było mi potrzeba. Efekty przyszły bardzo szybko, dodatkowo daje się odczuć więcej energii. Jeszcze nie skończyłam całej kuracji ale wiem, że będę zadowolona i Ty też raczej będziesz.

~Nastia6

~Nastia6

Ja też zdecydowąłam sie na zastosowanie Slimunox i jestem bardzso zadowolona z efektu jaki udało mi sie uzyskać. 13 kilo mniej na wadze

~Edzia.A

~Edzia.A

Ja też zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox. Dla mnie, patrząc na efekt jaki uzyskałam, to ewidentnie numer jeden jeżeli chodzi o wspomaganie odchudzania

~kaśka456

~kaśka456

Polecam Ci serdecznie catering dietetyczny - ja korzystam z https://www.maczfit.pl/ i bardzo sobie chwalę. Jestem zadowolona z efektów, które naprawdę przeszły moje oczekiwania :)

~Euzebia.S

~Euzebia.S

Ja zaczełam się odchudzać, po tym jak przestałam karmić. Do zgubienia miałam 16 kg które przybrałam w ciąży. Koleżanka poleciła mi Foreversli o udało się

~Mikołajka88

~Mikołajka88

Też stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z tego suplementu. W końcu udało mi się uzyskać to o co walczyłam od kilku lat. Pozbyłam się nadwagi

~Mika111188

~Mika111188

A ja przy gubieniu kilogramów wspomagałam się zabiegiem modelującym, niwelującym cellulit VelaShape III w klinice Dr Legrand w Krakowie. Zabieg świetnie ujędrnia moja skore i pozbyłam się cellulitu, polecam