Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie z odchudzaniem?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

to troche utrudnia jesli jesz o rownych porach bo akurat w utracie wagi regularne jedzenie jest bardzo wazne. na pewno musisz udac sie do specjlisty aby pomogol Ci w walce. na pewno zaleci Ci diete, bedziesz musial gotowac badz mozesz wybrac catering, ja wlasnie tak zrobilam i zdecydowalam sie na wygodnadieta, jestem z warszawy i tutaj jest ten catering. juz od pol roku korzystam z nich i jestem bardzo zadowolona, wszystko zawsze na czas i udalo mi sie zrzucic juz 11 kg :)

Odnośnik do komentarza
Gość Nattyxxx

Najlepiej byłoby gdyby posiłki, które spożywasz były pełnowartościowe, zdrowe i lekkie. Możesz dorzucić sobie do codziennej diety suplement slimberry (slimberrysklep.pl) a efekty zauważysz już po pierwszych 2 tygodniach stosowania, mi pomogły schudnąć ok.9kg w dwa miesiące bez siłowni i głodówek

Odnośnik do komentarza
Gość Debora.A

Dla mnie odchudzanie z Slimunox okazało się bardzo proste.Zmieniłam dietę trochę się poruszałam do tego przez trzy miesiące brałam Slimunox.i w końcu na wadze zobaczyłam to co od tak długo walczyłam.

Odnośnik do komentarza
Gość Mariianna

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na pozbycie się nadwagi o takiej skuteczności jak Slimunox. Dla mnie pozbycie się 17 kilogramów nadwagi było zbawienne, bowioem uchroniło mnie to przed operacja kolana.

Odnośnik do komentarza

zgadzam się, trzeba się pilnować... a może najpierw spróbuj z pomocą jakiegoś cateringu dietetycznego? są to bardzo dobre diety o ile nie dojada się między posiłkami; same w sobie powinny być wystarczające żeby nie być głodnym

Odnośnik do komentarza

hej, mialem podobny problem, z tym ze raczej mialam mozliwosc jadania o stalych porach, ale jadlam ciagle kanapki wydawalo mi sie ze to zdrowe ale po uslyszalem o cateringu i zamowilem na probe. wygodnadieta odmienila moj styl zycia, sporo schudlem i chudne z nimi nadal :)

Odnośnik do komentarza

a korzystałaś kiedyś z pomocy specjalisty? jakiegoś dietetyka, trenera, który pomoże znaleźć największą przeszkodę w utracie wagi, ułoży plan treningowy oraz indywidualną dietę? albo też możesz skorzystać z diet już gotowych?

Odnośnik do komentarza
Gość Urszula252

Ja zdecydowałam się na Slimunox,preparat spisała się super trochę mu pomogłam zmieniając dietę więcej się ruszając.Jedno czego żałuję to tego że osiem miesięcy temu kupowałam tabletki w o wiele większej cenie niż są teraz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...