Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak poradzić sobie z odchudzaniem?

~d...l

~d...l

Witam mam na imię Daniel lat 36 mam 170 cm wzrostu i 116 kg wagi i nie mogę sobie poradzić z odchudzaniem na codzień pracuje fizycznie w magazynie typowo wysiłkowe praca jem o różnych porach proszę o pomoc

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~slay23

~slay23

Hej, polecam zainteresować się efedryną, jest to środek często używany przez sportowców, który przyczynia się do
budowania sylwetki opartej na mięśniach a nie na tłuszczu. Zamówiłam od Ady (kom.731 154 299) i jestem bardzo zadowolona. Polecam

~Hellennaa

~Hellennaa

Ja miałam na tyle szczęścia że Foreverslim były pierwszymi tabletkami na jakie się zdecydowałam.Pierwsze podejście i pełen sukces.Jeżeli człowiek stosuje się do wszystkich zaleceń to schudnąc można bardzo szybko.

~Krystyna23q

~Krystyna23q

Moim zdnaiem bardzo dobrym sposobem, by wspomóc swoją walkę ze zbędnymi kilogramami jest zastosowanie

~Ulka452

~Ulka452

Dla mnie ważne podczas odchudzania ważne jest oprócz samego faktu utraty wagi to aby tabletki były bezpieczne dla zdrowia.I Slimunox należy do takich tabletek.Efekt odchudzania jest zadowalający a ja czuję się dobrze wyniki moich badań też nie odbiegają od normy.