Forum Odchudzanie krok po kroku

Czy dam radę schudnąć 10 kg?

~c...l

~c...l

Dobry wieczór zamówiłam przez internet suplement Bioxyn wybrałam dwa opakowania i nie ma żadnego rezultatu z utratą wagi.Moja waga wynosi 87 kg mam niedoczynność tarczycy chciałabym schudnąć minimum 10 kg proszę coś mnie doradzić dobranoc

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Chloe89

~Chloe89

Hej, też miałam spory problem z kilkoma dodatkowymi kilogramami, w sumie to próbowałam już wszystkiego, sporty, diety, suplementy i tak naprawdę mało co to dało.
Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię to koleżanka poleciła mi kontakt do Gosi, która wszystko mi powiedziała, doradziła i wyjaśniła co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po oponce i boczkach ma śladu. Więc jak coś to polecam. Nr do niej to 733 405 371 a link do jej ogłoszenia (www)oglaszamy24.pl/ogloszenie/173948541/bydgoszcz-Adipex-retard-phentermine-sibutramine-sibutril-orlistat-sprawdzenie-paczki.html Polecam i powodzenia.

Gamcio

Gamcio

OSIĄGNIJ SWOJĄ WYMARZONĄ SYLWETKĘ I NA ZAWSZE POZBYJ SIĘ KOMPLEKSÓW !

ODKRYJ W JAKI SPOSÓB TO ZROBIĆ I NIM SIĘ OBEJRZYSZ EFEKTY BĘDZIE WIDAĆ I PODZIĘKUJESZ SOBIE,ŻE ZACZĄŁEŚ WTEDY A NIE PÓŹNIEJ.

WEJDŹ NA STRONĘ DOŚWIADCZONEGO I WYKWALIFIKOWANEGO DIETETYKA-

IGOR MIEŃKOWSKI

KTÓRY POMÓGŁ WIELU OSOBOM WALCZĄCYMI Z SWOJĄ SYLWETKĄ W TYM RÓWNIEŻ MNIE !
CIESZ SIĘ KAŻDEGO DNIA Z SIEBIE I POKAŻ TYM KTÓRZY W CIEBIE NIE WIERZYLI ŻE SIĘ MYLILI

WEJDŹ NA STRONĘ I SAM SIĘ PRZEKONAJ !

WWW.IGORTRENERONLINE.PL

• czy-dam-rade-schudnac-10-kg_6042.jpg
202564 gamcio Mężczyzna, 18 lat, Warszawa
~kermellka

~kermellka

lepiej dać sobie więcej czasu na chudnięcie, zeby potem nie złapac jojo, mi bardzo pomogł colon slim, nie dośc ze pomógł na zaparcia to też bardzo zmnejszył mi apetyt, jadłam mniej i szybciej chudnałm, zawsze lubiłam jeść, cięzko mi było się oprzec słodyczom, ten blonnik mi bardzo pomógl w walczeniu o upragnioną sylwetkę

~Karmelka1

~Karmelka1

Moim zdaniem zastosowanie Foreverslimu w odchudzaniu to jeden z najlepszych spososbów na pozbycie się zbędnej nadwagi. Ja w każdym razie stosując go przez 3 miesiące pozbyłam się 11 kilogramów nadwagi

~Elisa6

~Elisa6

Ja zdecydowałam się na zakup Foreverslimu ponad pół roku temu. Stosowałam te tabletki przez 3 miesiące. Schudłam w tym czasie 15 kilo i od tego momentu nie mam praktycznie problemów z wagą. Więc jak chcecie czegoś dokonać do lata, to faktycznie czas ku temu najwyższy

~Valia82

~Valia82

Hej, wydaje mi się, że na początku powinnaś sobie założyć co chcesz osiągnąć a później małymi krokami dążyć do upragnionego celu. Wiadomo zwiększona aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie do podstawa, jednak warto także pomyśleć o czymś co może przyspieszyć cały proces odchudzania. Ja w cudowne suplementy z reklam nie wierzę, może dlatego, że nigdy nic nie zadziałało na mnie, dlatego w momencie kiedy musiałam wreszcie się wziąć za siebie i zrzucić zbędne kilogramy to zdecydowałam się na Sibutramine 20mg. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Gosi, kom 733 405 371. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

~Olia22

~Olia22

Zmiana nawyków żywieniowych,ruch plus Slimunox i waga zaczęła spadać.Pomalutku wraca do wagi z przed ciąży.Co do efektu jo-jo jestem pewna że jeżeli będę się odżywiała racjonalnie to nie będzie z tym problemu.

~Arletta4

~Arletta4

W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletką Slimunox.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne.

~Greta454

~Greta454

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Foreverslim.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo a poForeverslim rewlacja

~onkaY

~onkaY

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż lewatywa. Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo a po lewatywie rewelacja

~beverly

~beverly

Odchudzanie nie jest prostą sprawą , ważne, żeby znaleźć sobie dobrą motywację. Jak na przykład wyjście bez skrępowania na basen lub plażę. Polecam ogólną zmianę stylu życia - więcej aktywności - spacery, rower, siłownia. Co do diety, najlepiej unikać fast foodów, słonych przekąsek i innego śmiecio jedzenia. Zobaczysz szybko efekty trzymając się produktów zdrowszych i zbilansowanej diety.Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Biphasic Slim który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Gosią, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 733 405 371. Trzymam za Ciebie kciuki, najważniejsze to się nie poddawać.