Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak mogę zmniejszyć moją wagę?

~k...m

~k...m

Dziendobry, mam 13 lat, 165 cm jestem dziwczyną i ważę 50 kg. Źle czuję się ze swoją wagą, rok temu chodziłam na jakieś zajęcia taneczne a teraz mam raz w tygodniu basen przez 45 minut. Wiem ze to ,, głupie i nieodpowiedzialne" ale myślałam niedawno nad dietą 50 kcal dziennie. Co może stać się po takiej diecie? Jak mogę zmniejszyć moją wagę? Jakie ćwiczenia mogę robić w domu? PS. Mam kompleks grubych ud.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~YodaDoda

~YodaDoda

50 kcal dziennie? Na głowę upadłas? Taka dieta gwarantuje tylko natychmiastowy efekt jojo. 1000 kcal to absolutne minimum. Dodasz do tego ćwiczenia i sama nie zauważysz kiedy zleci.

~YodaDoda

~YodaDoda

Najlepszym ćwiczeniem na uda jest bieganie i wszelkiego rodzaju cardio. Polecam ćwiczenia z Moniką Kołakowską i Mel B na nogi. Rób wszelkiego rodzaju wypady nóg, Przysiady itp.

~Angellika

~Angellika

Ja też zdecydowałam się na te tabletki i okaząło się że wybranie Foreverslimu jako suplementu wspomagającego odchudzanie było bardzo dobrym pomysłem. 3 miesiące czasu i moja waga spadła o 15 kilo

~Urszula e3

~Urszula e3

Mi bardzo pomogło zastosowanie Slimunox. W końcu po tych tabletkach waga systematycznie zaczęła spadać.