Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 10 kg?


Gość t...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście mogę ci polecić to co pomogło mi, a był to zielony jęczmień. Jest to suplement diety więc wiadomo że bez zmiany nawyków żywieniowych się obejdzie, ale zielony jęczmień jest po pierwsze mocnym spalaczem tłuszczu a po drugie daje poczucie sytości. Mój tata za jego pomocą schudł 25kg więc naprawdę działa. Zresztą trzymaj linka, tutaj możesz więcej się o nim dowiedzieć oraz go kupić http://nplink.net/pShtZtZG

Odnośnik do komentarza

Miałam pewien problem z wagąc. Mam 170 cm wzrostu i ważyłam 64 kg. Wydaje mi się,że to za dużo, źle się czułam w własnym ciele, szczególnie kiedy trzeba było ubrać sukienkę czy jeansy...w związku z tym zaczęłam się odchudzać. Dieta, ćwiczenia, liczenie kalorii a waga stała, no... może spadła jeden czy dwa kilogramy, ale to za mało ;/ Pomógł mi w tym wszystkim Adipex RS. Zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała oraz zmniejsza ilość przyswajanych kalorii, idealnie działa na uciążliwe i ciężkie do pozbycia dodatkowe kilogramy. acie pytania? Polecam kontakt do Honoroty(578554347). Warto!!!.

Odnośnik do komentarza
Gość kiavolqa

Zawsze byłam szczupła, nie miałam problemów z wagą. Ważyłam zawsze w granicach 49-52 kg. Przez prawie rok borykałam się z problemami zdrowotnymi co niestety zaowocowała nienaturalna dla mnie wagą. Byłam totalnie załamana. Nie dopinam się w sukienki, spódnice, jeansy... Pomogło dopiero stosownie Biphasic Slim, Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Szybko pohamował łaknienie, zwiększył moją przemianę materii, dał dużego kopa energii sprawiając jednocześnie ubytek kilogramów. Efekty same przyszły, znów mieszczę sie w swoje stare ciuchy, także letnie sukienki ? Pytania? wątpliwości? dzwońcie!

Po więcej informacji zapraszam na: www.klinikasylwetki.xja.pl , klinikasylwetki(małpa)protonmail.com  Polecam

Odnośnik do komentarza

Witam, Mam prawie 26 lat, 175cm i ważę 88kg. W ciągu roku przytyłam 13kg i wciąż tyłam, pomimo diet, ćwiczeń itd . Starałam sie ograniczac jedzenie. Małe śniadanie - jakas salatka, pozniej obiad (pieczone/gotowane mieso+salatke) i na kolacje rowniez jakas salatka. po 19 starałam sie juz nic nie jesc. Dużo spacerowałem, rower, czasem basen, bo nie mam kondycji i po minucie biegania lub jakichs intensywniejszych cwiczen zwyczajnie dostaje zadyszki. Niestety wielki brzuch, boczki, uda, lydki, pupe, rece, doslownie wszytsko było wciąż takie same. Waga stała w miejscu :( byłam zalamana, nie wiedziała co robić dalej...Dopiero Adipex RS jaky pomógł ruszyć orgaznizm do działania, efekty same przyszły. Samopoczucie zarówno psychiczne jak i fizyczne o niebo lepsze niż jeszcze kilka tyg. temu.Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Honoraty (kom.578554347). Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Masz receptę

Zainstaluj sobie my fitness pal na telefonie i kup wagę za 10 zł w Auchan. Waż to co jesz i zapisuj (łatwe z tą aplikacją). Będziesz mieć wyobrażenie o tym co źle robisz i naprawisz nawyki żywieniowe. Zamiast bardzo ograniczać kalorie, zacznij się ruszać (unikniesz efektu jojo) . Znajomy brata schudl 20 kg, bo codziennie szybko chodził godzinę (nie miał siły biegać). Codziennie i będą efekty. 

BTW ja zawsze chudne bez diety jeśli jem dużo warzyw typu pomidory, sałata, ogórki + jabłka. Kupuje w weekend cała lodówkę, a potem musze zjeść, bo się zmarnuje.  Najłatwiejszy dieta pod słońcem. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Żeby schudnąć raz na zawsze trzeba mieć dużo samozaparcia, motywacji i chęci - sama dieta nie wystarczy. Tak naprawdę uzmysłowiłam sobie to w tym momencie kiedy najzwyczajniej byłam wyczerpana i psychicznie i fizycznie. Ćwiczenia nie dawały takich efektów jak chciałam, suplementy z reklam...wiadomo...wielką ściema. Dopiero wtedy natkęłam się na różne opinie na jednym z forum odnośnie leków spomagających odchudzanie. Zamówiłam od jednej z użytkowniczek forum Sibutramine 20mg. Zaczęłam małymi acz skutecznymi krokami dążyć do swoich celów poprzez dokonywanie zdrowszych wyborów żywieniowych, jednocześnie nie rezygnując z ćwiczeń. W tym momencie mogę powiedzieć, że to działa, cały ten proces spowodował, iż po nadprogramowych 9 kg nie ma śladu i jestem z siebie bardzo dumna. W każdym razie jak macie podobny problem, lub chcecie sie czegoś więcej dowiedziec to zapraszam do kontaktu kom.537676386. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...