Skocz do zawartości
Forum

Jak szybko spaść do mniejszej wagi?


Gość o...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17lat i 165cm wzrostu. Na początku września ważyłam 51.5kg. Na dzień dzisiejszy moja waga to 44kg. Waga sama spadała w dół, później zaczęłam unikać jedzenia i wymiotować po posiłku. Nie akceptuje siebie, wciąż ważę za dużo...Myślałam, że będę szczęśliwa, jak będę tyle ważyć co dziś. Ale ciągle mi mało. Wszyscy mi mówią, że przesadziłam, jestem za chuda, zaraz zemdleję itd. Mój problem z jedzeniem jest spowodowany depresją, ciężkim stanem psychicznym i różnymi zaburzeniami. Jestem pod opieką psychoterapeuty i psychiatry, mam włącczone leki z grupy SSRI, jednak mimo zwiększenia dawek nic nie jest lepiej. Bardzo cieżko jest u mnie z codziennym funkcjonowaniem.. Bliscy chcą mnie wziąć do szpitala! To przesada! Uważają że to już zbyt zły stan, anoreksja, elementy bulimii a także depsresja,autoagresja itd. Jest to ponoć wskazanie do hospitalizacji, zwłaszcza jak w najbliższym czasie znowu schudnę. Może nie radzę sobie z życiem, ALE MUSZĘ JESZCZE SCHUDNĄĆ!! Jak szybko spaść do mniejszej wagi?? Mieszkam z osobą która wie o wszystkim i bardzo pilnuje zebym nie wymiotowała i dużo jadła. Problem w tym, że po przemyśleniu sprawy, wydaje mi sie, że chciałabym iść do tego szpitala. W psychiatryku by mnie wyleczyli... Co mam robić...? Nie jeść nic a nic, żeby paść, czy spróbować przekonać psychiatrę do hospitalizacji? Nie uważam jednak, że mój stan jest beznadziejny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że nie chcesz iść do szpitala, bo kto chciałby. Bliscy bardzo się o ciebie martwią i chcą dla ciebie jak najlepiej. Może to ci pomoże- Ja jak byłam u dietetyka zawsze mi powtarzał, że "żeby schudnąć trzeba jeść" i jadłam po 2000kcal dziennie. A wiesz dlaczego? Ponieważ wtedy metabolizm jest na wysokim poziomie i ciało ma energie do życia. Poza tym pomocne są może pyć także założenie konta na instagramie - nawet anonimowego - w formie dziennika. Oraz obserwowanie innych ludzi w podobnej sytuacji co ty. Trzymaj się. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Bonia 26

ja jestem świeżo upieczoną młodą mamuśką, która zawsze była chuda a po ciąży mi się masakrycznie przytyło. ja stosowałam tabletki na odchudzanie bo jestem zbyt leniwa żeby ćwiczyć. po nich szybko schudłam, pierwsze -3kg było już po tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 11 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jojo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

Odnośnik do komentarza

Ja na szczęście nie musiałam wczęsniej walczyć z nadwagą. Niestety.. co się odwlecze...Ciąża pozostawiła po sobie zbędne kilogramy Obecnie zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jak na razie to się nie zawiodłam bo już jest 6 kilo mniej

Odnośnik do komentarza

Na mnie do tej pory robi wrażenie to żę właśnie dzięki Slimunox udało mi się aż tyle schudnąć,chociaż wcześniej stosowałam różne diety.Kto by pomyślał że właśnie suplement diety mi pomoże schudnąć.Co ważne na Slimunox nauczyłam się jeść zdrowo i racjonalnie co do dzisiaj procentuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...