Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak zbić wagę?

~k...l

~k...l

Witam mam 18 lat mój wzrost 188 ważę 110 kg chciałbym schudnąć ze 10-20 kg regularnie pływam robię spacery i chodzenie po górach ale nie umie zbić wagi .

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Andrzej1998

~Andrzej1998

Polecam się wspomóc African Mango. To bardzo skuteczny preparat wspomagający odchudzanie. Więcej można się o nim dowiedzieć i kupić na tej stronie: http://nplink.net/EC9aZRLl. I powodzenia w uzyskaniu zamierzonych rezultatów :)

~Józefina35

~Józefina35

Ja postawiłam na znane i bardzo skuteczne tabletki Slimunox.W moim przypadku spadek wagi to 10 kg ale pewnie było by znacznie więcej gdybym stosowała się do wszystkich zasad kuracji.Ale dla mnie to i tak dużo biorąc pod uwagę że łykałam tylko tabletki i nie robiłam nic więcej

~Jjj13

~Jjj13

Broń cie boże żadne tabletki. Tylko zdrowa i zbilansowana dieta to droga do sukcesu i zdrowego zrzucenia zbędnych kilogramów

~Eufryzyna46

~Eufryzyna46

Zanim zdecydowałam się na kupno tabletek wspomagających odchudzanie,zapoznałam się z opiniami różnych ludzi każdy brał co innego.Ale najwięcej pozytywnych opinii ma Slimunox i właśnie dla tego zdecydowałam się na jego zakup.Jestem zadowolona z wyboru jakiego dokonałam.