Skocz do zawartości
Forum

Czy da się zdrowo schudnąć?


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 13 lat i ważę 74 kg . Chciałabym schudnąć ponieważ nie czuję się dobrze we własnym ciele.Ogólnie odżywiam się zdrowo . Jedynie mam ten problem , że ciągle musze zjeść coś słodkiego i chyba to jest mój problem.Ćwiczę na wf i jestem całkiem dobra . Ze szkoły wracam na piechotę codziennie ponad 3 km. Nie uprawiam innych sportów. Czym mogłabym zastąpić słodycze ? Jaka dieta dla mnie i ćwiczenia mogłyby być ? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość anielkabiala

zdrowe odchudzanie to ruch, zdrowsza dieta ale nie taka w której eliminuje się większość produków spożywczych, ja zaczęlam ćwiczyć, więcej spacerować, zrezygnowałam ze słodyczy co było najtrudnijsze chyba, zaczęłam pić colon slim i to mi pomogło, bo miałam mniejsy apatyt i bez słodyczy łatwiej bylo się obyc. Efekt jest super, bo schudłam i czuję się dużo lepej

Odnośnik do komentarza

~anielkabiala
zdrowe odchudzanie to ruch, zdrowsza dieta ale nie taka w której eliminuje się większość produków spożywczych, ja zaczęlam ćwiczyć, więcej spacerować, zrezygnowałam ze słodyczy co było najtrudnijsze chyba, zaczęłam pić colon slim i to mi pomogło, bo miałam mniejsy apatyt i bez słodyczy łatwiej bylo się obyc. Efekt jest super, bo schudłam i czuję się dużo lepej

Oj Kochana, ja też uderzyłam w colon slim. Już nie pamiętam od kiedy go stosuję, bo to przeistoczyło się w rutynę, jak picie kawy czy owsianka rano ;) Dla mnie super się sprawdza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...