Forum Odchudzanie krok po kroku

Czy da się zdrowo schudnąć?

~j...m

~j...m

Witam.Mam 13 lat i ważę 74 kg . Chciałabym schudnąć ponieważ nie czuję się dobrze we własnym ciele.Ogólnie odżywiam się zdrowo . Jedynie mam ten problem , że ciągle musze zjeść coś słodkiego i chyba to jest mój problem.Ćwiczę na wf i jestem całkiem dobra . Ze szkoły wracam na piechotę codziennie ponad 3 km. Nie uprawiam innych sportów. Czym mogłabym zastąpić słodycze ? Jaka dieta dla mnie i ćwiczenia mogłyby być ? Z góry dziękuję.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Małgorzata 1969

~Małgorzata 1969

Witam.Problem jest w tych słodyczach. Obejrzyj Odmładzanie na surowo wiem że nie chcesz się odmładzać bo jesteś młoda ale to tak się nazywa.Są tam wskazówki jak i kiedy jeść.Co do ćwiczeń to dobre jest skakanie na skakance 5 min dziennie.

~Małgorzata 1969

~Małgorzata 1969

Słodycze możesz zastąpić miodem albo syropem klonowym najlepiej bio.Syrop klonowy jest smaczny,można go kupić np.w Lidlu.

fitness_baba

fitness_baba

Moim zdaniem da się zdrowo schudnąć. Wystarczy tylko trochę silnej woli, więcej ruchu, może jakiś sport i zastąpienie słodyczy np. warzywami.

197378 fitness-baba Kobieta, 40 lat, Sieradz
~Celina4

~Celina4

Do wszystkich dziewczyn które są w trakcie odchudzania albo dopiero je zaczynają .Musicie wieżyć w siebie stosować się do zasad i brać regularnie Foreverslim i na pewno osiągniecie to o czym marzycie czyli spadek wagi.

~Tutka

~Tutka

Ja z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu tych tabletek jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie