Skocz do zawartości
Forum

Ile powinnam mniej więcej schudnąć?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ile powinnam mniej więcej schudnąć? Mam 14 lat i ważę 60 kg przy wzroście 159 cm. Oraz czy mogłabym dostać jakieś wskazówki odnoście odchudzania? Od strony mamy nie ma zmagań z nadwagą, a za to od strony taty dużo osób cierpi na otyłość (tata też). Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość goscfitness

Przede wszystkim cwicz I zdrowo sie odzywiaj. Po dwoch miesiacach cwiczen (5 razy w tygodniu) zobaczysz fajne efekty ktore wzmocnia miesnie (nie boj sie silowych cwiczen). Musisz jesc, nigdy sie glodzic. Twoje cialo potrzebuje witamin I mineralow. Kazdy posilek powinien byc pelny wartosciowych produktow. Musi byc smaczny a ty nie mozesz czuc sie glodna. Wrzucaj duzo warzyw ktore mozna naprawde swietnie przyrzadzic (szukaj przepisow na dobrych stronach). Cwiczenia I dobre jedzenie sprawia ze bedziesz sie czuc swietnie I nie bedziesz sie martwila o przyrost wagi. To ze genetycznie widzisz otylosc u rodziny nie znaczy ze jestes na nia skazana. Tkanka tluszczowa to efekt zlej rutyny zywieniowej I braku aktywnosci (czasem choroby). Jeszcze jedna wazna rzecz. Nie szukaj szybkich rozwiazan jak dieta tygodniowa I 5 kilo mniej. To nie dziala a niszczy organizm. Daj sobie np 6 miesiecy (to wcale nie tak dlugo jak sie wydaje) I dzialaj. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

dopiero rośniesz tak więc przede wszystkim owoce,warzywa,białko,zdrowe węglowodany! nie możesz się głodzić,bo później zobaczysz tego złe skutki,jedz mało,ale często,nawet co 3 godziny. warzywa możesz jeść pod każdą postacią i się nie ograniczać! do tego ćwicz na wfie,jakieś podstawowe ćwiczonka w domu i będzie super

Odnośnik do komentarza
Gość Szyszunia7

Może będę nudna ale mi również pomógł Foreverslim.Minęło już spora czasu odkąd skończyłam całą kurację .Napiszę tak wahania wagi są w granicach dwóch kilo ale u mnie jest to chyba związane z cyklem.A tak po za tym nadal cieszę się szczupłą sylwetką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...