Forum Odchudzanie krok po kroku

Ile powinnam mniej więcej schudnąć?

~k...l

~k...l

Ile powinnam mniej więcej schudnąć? Mam 14 lat i ważę 60 kg przy wzroście 159 cm. Oraz czy mogłabym dostać jakieś wskazówki odnoście odchudzania? Od strony mamy nie ma zmagań z nadwagą, a za to od strony taty dużo osób cierpi na otyłość (tata też). Pozdrawiam :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~goscfitness

~goscfitness

Przede wszystkim cwicz I zdrowo sie odzywiaj. Po dwoch miesiacach cwiczen (5 razy w tygodniu) zobaczysz fajne efekty ktore wzmocnia miesnie (nie boj sie silowych cwiczen). Musisz jesc, nigdy sie glodzic. Twoje cialo potrzebuje witamin I mineralow. Kazdy posilek powinien byc pelny wartosciowych produktow. Musi byc smaczny a ty nie mozesz czuc sie glodna. Wrzucaj duzo warzyw ktore mozna naprawde swietnie przyrzadzic (szukaj przepisow na dobrych stronach). Cwiczenia I dobre jedzenie sprawia ze bedziesz sie czuc swietnie I nie bedziesz sie martwila o przyrost wagi. To ze genetycznie widzisz otylosc u rodziny nie znaczy ze jestes na nia skazana. Tkanka tluszczowa to efekt zlej rutyny zywieniowej I braku aktywnosci (czasem choroby). Jeszcze jedna wazna rzecz. Nie szukaj szybkich rozwiazan jak dieta tygodniowa I 5 kilo mniej. To nie dziala a niszczy organizm. Daj sobie np 6 miesiecy (to wcale nie tak dlugo jak sie wydaje) I dzialaj. Powodzenia.

~kkk.ka

~kkk.ka

dopiero rośniesz tak więc przede wszystkim owoce,warzywa,białko,zdrowe węglowodany! nie możesz się głodzić,bo później zobaczysz tego złe skutki,jedz mało,ale często,nawet co 3 godziny. warzywa możesz jeść pod każdą postacią i się nie ograniczać! do tego ćwicz na wfie,jakieś podstawowe ćwiczonka w domu i będzie super

~Szyszunia7

~Szyszunia7

Może będę nudna ale mi również pomógł Foreverslim.Minęło już spora czasu odkąd skończyłam całą kurację .Napiszę tak wahania wagi są w granicach dwóch kilo ale u mnie jest to chyba związane z cyklem.A tak po za tym nadal cieszę się szczupłą sylwetką.