Skocz do zawartości
Forum

W jaki sposób usunąć zatrzymaną wodę z organizmu?


Gość n...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam problem z zatrzymaniem 17 kg wody(tak wynika z badania u dietetyka). Od ponad 3 miesięcy nie używam soli, pije ok 3 litrów wody dziennie, dużo się ruszam, mam dietę oparta na pięciu porcjach warzyw i owoców, nie jem słodyczy, fastfoodow,ani żadnych niezdrowych rzeczy. Moje posiłki są regularne. Przez te trzy miesiące woda mi nie spadła, tylko wzrosła o 1,5 kg. Zrobiłam badania:TSH(2,35), badanie moczu, elektrolitów, albuminy i wszystko jest w idealnym porządku. Nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza
Gość też tak miałam

Opuchlizna doprowadzała do zadyszek,mega palpitacji serca i fatalnego samopoczucia ale gdy chciałam kupić w aptece fitolizyne p.mgr doradziła mi LISTON mega cudny preparat 2fazowy , wygodny i skuteczny. W 2 i 3 dobie stosowania do toalety biegałam co 10 min. Co prawda nie mogłam wyjść z domu, ale rezultat był tego wart. 10 kg wysikałam jak nic i dużo lepiej się poczułam,aż zdziwił się kardiolog i internista (zainteresowali się co to tak zadziałało)

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja AP

Ja bym radziła regularne drenaże limfatyczne. Świetnie sprawdziły się u mnie i mojej mamy. My konkretnie robiłyśmy zabieg VacuIono. Już po pierwszym zabiegu zobaczyłam swoje kostki tylko potem przez cały dzień chodziłam często do toalety :) Myślę, że możesz spróbować szczególnie, że po kilku zabiegach efekty utrzymują mi się do dzisiaj a minęły już 3 miesiące. U mojej mamy to samo.

Odnośnik do komentarza

Bardzo pomogły mi zabiegi VelaShape III które wykonywałam w klinice Dr Legrand w Krakowie. Prócz diety, ćwiczeń i wyeliminowania wszystkiego co potęgowało odkładanie się wody w moim organizmie problem wciąż się utrzymywał. Jednak po kilku zabiegach gdzie regularnie pobudzaną była tkanka tłuszczowa, wykonywany delikatny drenaż limfatyczny woda zaczęła znikać, skóra mocno się pojedrnila, zniknął cellulit. Jestem bardzo zadowolona i w przyszłym tygodniu zaczynam kolejna serie. Czuje się super, a sam zabieg jest bardzo przyjemny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...