Forum Odchudzanie krok po kroku

W jaki sposób usunąć zatrzymaną wodę z organizmu?

~n...m

~n...m

Dzień dobry, mam problem z zatrzymaniem 17 kg wody(tak wynika z badania u dietetyka). Od ponad 3 miesięcy nie używam soli, pije ok 3 litrów wody dziennie, dużo się ruszam, mam dietę oparta na pięciu porcjach warzyw i owoców, nie jem słodyczy, fastfoodow,ani żadnych niezdrowych rzeczy. Moje posiłki są regularne. Przez te trzy miesiące woda mi nie spadła, tylko wzrosła o 1,5 kg. Zrobiłam badania:TSH(2,35), badanie moczu, elektrolitów, albuminy i wszystko jest w idealnym porządku. Nie wiem co robić

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~esterka3da

~esterka3da

Moze spróbuj z błonnikiem? nie tak dawno temu przez parę miesięcy piłam colon slim, czułam się lepiej a już na pewno lżej, nie cuzłam siet aka napuchnieta ciągle, może i Tobie to pomoze?

~elizaka

~elizaka

Może zwyczajne zioła moczopędne pomogą? bardzo skuteczne są liście orzecha włoskiego, wywar z pietruszki, a najlepiej z nasion pietruszki, albo gotowe mieszanki ze sklepu ziołoleku czy apteki

~też tak miałam

~też tak miałam

Opuchlizna doprowadzała do zadyszek,mega palpitacji serca i fatalnego samopoczucia ale gdy chciałam kupić w aptece fitolizyne p.mgr doradziła mi LISTON mega cudny preparat 2fazowy , wygodny i skuteczny. W 2 i 3 dobie stosowania do toalety biegałam co 10 min. Co prawda nie mogłam wyjść z domu, ale rezultat był tego wart. 10 kg wysikałam jak nic i dużo lepiej się poczułam,aż zdziwił się kardiolog i internista (zainteresowali się co to tak zadziałało)

~Patrycja AP

~Patrycja AP

Ja bym radziła regularne drenaże limfatyczne. Świetnie sprawdziły się u mnie i mojej mamy. My konkretnie robiłyśmy zabieg VacuIono. Już po pierwszym zabiegu zobaczyłam swoje kostki tylko potem przez cały dzień chodziłam często do toalety :) Myślę, że możesz spróbować szczególnie, że po kilku zabiegach efekty utrzymują mi się do dzisiaj a minęły już 3 miesiące. U mojej mamy to samo.

~Ola598

~Ola598

Ja skorzystałam z serii zabiegów VeLaShape. Miałam problem z ciągle opuchniętymi nogami, 5 zabiegów raz w tygodniu bardzo pomogło. Wreszcie mam takie lekkie nogi i o wiele mniejszy cellulit. Zabiegi robiłam w klinice dr legrand.

~XVfzY

~XVfzY

Bardzo polecam picie pokrzywy, sama mam ten problem i herbata z pokrzywy wypita rano i wieczorkiem bardzo pomaga, spróbuj