Forum Odchudzanie krok po kroku

W jaki sposób usunąć zatrzymaną wodę z organizmu?

~n...m

~n...m

Dzień dobry, mam problem z zatrzymaniem 17 kg wody(tak wynika z badania u dietetyka). Od ponad 3 miesięcy nie używam soli, pije ok 3 litrów wody dziennie, dużo się ruszam, mam dietę oparta na pięciu porcjach warzyw i owoców, nie jem słodyczy, fastfoodow,ani żadnych niezdrowych rzeczy. Moje posiłki są regularne. Przez te trzy miesiące woda mi nie spadła, tylko wzrosła o 1,5 kg. Zrobiłam badania:TSH(2,35), badanie moczu, elektrolitów, albuminy i wszystko jest w idealnym porządku. Nie wiem co robić

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~esterka3da

~esterka3da

Moze spróbuj z błonnikiem? nie tak dawno temu przez parę miesięcy piłam colon slim, czułam się lepiej a już na pewno lżej, nie cuzłam siet aka napuchnieta ciągle, może i Tobie to pomoze?

~elizaka

~elizaka

Może zwyczajne zioła moczopędne pomogą? bardzo skuteczne są liście orzecha włoskiego, wywar z pietruszki, a najlepiej z nasion pietruszki, albo gotowe mieszanki ze sklepu ziołoleku czy apteki

~też tak miałam

~też tak miałam

Opuchlizna doprowadzała do zadyszek,mega palpitacji serca i fatalnego samopoczucia ale gdy chciałam kupić w aptece fitolizyne p.mgr doradziła mi LISTON mega cudny preparat 2fazowy , wygodny i skuteczny. W 2 i 3 dobie stosowania do toalety biegałam co 10 min. Co prawda nie mogłam wyjść z domu, ale rezultat był tego wart. 10 kg wysikałam jak nic i dużo lepiej się poczułam,aż zdziwił się kardiolog i internista (zainteresowali się co to tak zadziałało)

~Patrycja AP

~Patrycja AP

Ja bym radziła regularne drenaże limfatyczne. Świetnie sprawdziły się u mnie i mojej mamy. My konkretnie robiłyśmy zabieg VacuIono. Już po pierwszym zabiegu zobaczyłam swoje kostki tylko potem przez cały dzień chodziłam często do toalety :) Myślę, że możesz spróbować szczególnie, że po kilku zabiegach efekty utrzymują mi się do dzisiaj a minęły już 3 miesiące. U mojej mamy to samo.

~Ola598

~Ola598

Ja skorzystałam z serii zabiegów VeLaShape. Miałam problem z ciągle opuchniętymi nogami, 5 zabiegów raz w tygodniu bardzo pomogło. Wreszcie mam takie lekkie nogi i o wiele mniejszy cellulit. Zabiegi robiłam w klinice dr legrand.

~XVfzY

~XVfzY

Bardzo polecam picie pokrzywy, sama mam ten problem i herbata z pokrzywy wypita rano i wieczorkiem bardzo pomaga, spróbuj

~Katarinakrk

~Katarinakrk

Bardzo pomogły mi zabiegi VelaShape III które wykonywałam w klinice Dr Legrand w Krakowie. Prócz diety, ćwiczeń i wyeliminowania wszystkiego co potęgowało odkładanie się wody w moim organizmie problem wciąż się utrzymywał. Jednak po kilku zabiegach gdzie regularnie pobudzaną była tkanka tłuszczowa, wykonywany delikatny drenaż limfatyczny woda zaczęła znikać, skóra mocno się pojedrnila, zniknął cellulit. Jestem bardzo zadowolona i w przyszłym tygodniu zaczynam kolejna serie. Czuje się super, a sam zabieg jest bardzo przyjemny.