Forum Odchudzanie krok po kroku

Dlaczego nadal nie widać mięśni?

~m...m

~m...m

Jestem na diecie nikowęglowodanowej w celu pozbycia się tkanki tłuszczowej z organizmu. Oprócz tego jestem wegetarianką, jem dużo białka z nabiału i roślin strączkowych, warzywa, owoce, i czasem pozwalam sobie na owsiankę, przed treningiem, kiedy nie mam czasu. Trenuję dużo, raz są to treningi siatkówki, później najczęściej wychodzę sobie na spacer, a pod wieczór organizuję sobie treningi rowerowe. Taki tryb życia prowadzę od miesiąca, ale mięśnie nadal się nie uwidoczniły, co mam jeszcze robić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ShirleyXX

~ShirleyXX

Jeśli jesteś osoba aktywną, warto się zastanowić nad Efedryną 60mg, która przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Często zresztą używana przez sportowców. Ja zamówiłam jakiś czas temu u Marty (kom.792 631 684) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się mięśnie, bez efektów jojo.

Gamcio

Gamcio

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL
I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

  • dlaczego-nadal-nie-widac-miesni_5759.jpg
202564 gamcio Mężczyzna, 19 lat, Warszawa
~a.szkudlarek

~a.szkudlarek

Powiem może jak to z mojej strony jak to wygląda. jestem osobą dość aktywną, lubię długie spacery, basen, fitness. Jestem raczej szczupłą osobą jednak denerwowały mnie pewne mankamenty jak boczki, fałdki czy oponka. Zaczęłam podpytywać się dziewczyn z siłowni, szukać w internecie i zdecydowałam się na zakup Efedryny, leku często używanego przez kulturystki/kulturystów który przyczynia się do budowania sylwetki opartej na mięśniach a nie na tłuszczu. Zamówiłam od dziewczyny z internetu Kasi (kom.739 202 359 i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie,
kilka zbędnych kilogramów też spadło.