Forum Odchudzanie krok po kroku

Czy suplementy na odchudzanie wpłyną na wygląd sylwetki?

~j...l

~j...l

Mam 16 lat i musze stracić 5kg by dostać się do agencji modelingowej. Ważę 54kg, 168cm wzrostu. Staram się odżywiać zdrowo oraz często ćwiczę i jestem aktywna fizycznie jednak moja waga nie spada a ramiona czy uda pozostają bez większych zmian. Chciałam zacząć stosować tabletki African Mango mimo ,że moja waga jest prawidowa ale boję się ,że strace kształty (pupa,piersi). Czy kupienie ich będzie odpowiednie ? Nie wiem już co robić a bardzo mi zależy.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~fitmama

~fitmama

po pierwsze tylko suplementy z naturalnych ekstraktów, składników, by nie było efektu jojo. Po drugie daj sobie czas, bo to że waga nic nie pokazuje, to nic nie znaczy, mierz się w obwodach, tam najszybciej widać różnicę. Jeśli ćwiczymy to tłuszcz zamienia się w mięśnie a one są cięższe po prostu. I pij dużo wody 3-4 litry dziennie

DietetykPiotr

DietetykPiotr

Broń Boże! African Mango to placebo. Ktoś zarabia na tabletkach, które nic nie robią. Jeśli już masz zamiar używać tabletek na odchudzanie czy innych spalaczy tłuszczu to zaufaj tylko produktom z apteki, a nie z nieznanych źródeł.

Jednak odradzam tabletki na odchudzanie, zniszczysz sobie nimi zdrowie, które jest najcenniejsze.

Pozwole sobie zacytować "Wiele osób szukających tabletek na odchudzanie, zadaje sobie pytanie, jak one naprawdę działają, czy takie gubienie kilogramów jest zdrowe i długotrwałe? Niestety nie. Lekarze, trenerzy personalni, dietetycy i cała branża fitness jest zgodna — tabletki odchudzające najczęściej powodują utratę wody z organizmu, dlatego też po kilku dniach widzimy utratę wagi! Należy pamiętać, że utrata wody to efekt krótkotrwały, a nasz organizm jest w stanie szybko sobie z nim poradzić.

Źródło: http://dieta-odchudzajaca.com.pl/tabletki-odchudzajace-naprawde-odchudzaja/"

--

Prowadzę blog o odchudzaniu na który serdecznie zapraszam. Dowiedz się Jak schudnąć szybko i skutecznie? Personalna dieta odchudzająca.Blog o dietach i zdrowym trybie życia!

186580 dietetykpiotr Mężczyzna, 29 lat, Warszawa
~mama_mija

~mama_mija

całkowicie się zgadzam, jestem na diecie warzywno-białkowej, a sikam jak opętana, bez żadnych placebo, z placebo pewnie bym się odwodniła

~Leokadia.M

~Leokadia.M

Stosowała się do zaleceń w pewnym momencie przeszłam nawet na dietę 1500 kal i niestety nici z odchudzania.A z Slimunox mi się udało nie ma co dużo pisać jest po prostu najlepszy oczywiście to tylko moje skromne zdaniem

aga_a

aga_a

Może zmień trening?
Ja na diecie stosowałam polecane przez dietetyka naturalne suplementy, humavit na szczupłą sylwetkę. Jednak suplementy różnie działają na różne organizmy, bo każdy inaczej funkcjonuje, i co sprawdza się u jednej osoby, może nie sprawdzić się u drugiej. Pij dużo wody. Jeżeli za szybko schudniesz, przez tabletki lub drastyczną dietę, Twój organizm szybko nadrobi tak stracone kilogramy. Odchudzanie to jest łatwa i szybka sprawa.

183070 aga-a Kobieta, 27 lat, Śląsk
~Leona.A

~Leona.A

Schudłam na Slimunox dość sporo.Ale dla mnie większym wyzwaniem jest utrzymanie tej wagi niż jej utrata.Staram się jem tak jak przez ostatnie miesiące tyle samo ćwiczę.Na razie jest ok.waga nie wraca i mam nadzieję że tak zostanie.

~Katarzynaxx

~Katarzynaxx

A co myślicie o odchudzaniu poprzez dietę i suplementy? Co gdyby dodać do naszej diety jakieś suplementy przyspieszające odchudzanie? Korzystam z kaplanexu i w sumie udało mi się zrzucić blisko 8 kilogramów w 2 tygodnie.

~dix19

~dix19

Zdecydowanie polecam bo sam korzystam i naprawdę efekty są zdumiewajace. W tym momencie udało mi się zrzucić 9 kilogramów, więc efekty są. Nie ma u mnie żadnych negatywnych następstw, to też dosyć istotne.

~Kazzik

~Kazzik

A czy ktoś z was próbował łączyć środek z dietą? Zastanawiam sie ostatnio nad tym i nie wiem jakie mogą być efekty.

~Maneks

~Maneks

Tak, próbowałem i jest to jak najbardziej dobry pomysł, waga spada w mgnieniu oka, jak najbardziej mozna polecic.

~Playesk

~Playesk

W moim wypadku połącznie z dietą było nawet jeszcze lepsze, bo udało mi się dzięki temu zrzucić prawie 5 kilogramów w dwa tygodnie ;>

~Toyetes

~Toyetes

A u was nie było żadnych negatywnych efektów, bo dla mnie to jest najwazniejsze. Po ostatnich środkach to była jakaś paranoja.

~Maneks

~Maneks

Jedynym efektem była utrata wagi :P Poza tym wszystko było w porządku, a to dlatego że kaplanex jest na bazie ziół więc ciężko o negatywne efekty.

~Corolos

~Corolos

A czy ktoś wie na jakiej zasadzie w ogóle działają te tabetki? Dla mnie to jest istotne.

~Maneks

~Maneks

Po prostu blokują odczuwanie głodu, dzięki czemu nie podjadasz. To w zasadzie wszystko. Pomaga bo nie sięgasz po jedzenie poza posiłkami.

~Wonags

~Wonags

Dobrze wiedzieć że tak to działa, zastanawiałem się właśnie jak wpływa na wagę i ogólnie dietę. Spoko że chodzi tutaj tylko o blokowanie głodu.

~Woganix

~Woganix

Świetny sposób na spalanie w takim razie, po prostu przestajesz podjadać i kilogramy lecą xD Będa musiał w takim razie spróbować

~Veneis

~Veneis

Polemizowałbym o tym leku który mówisz, jak dla mnie zdecydowanie lepiej postawić na coś sprawdzonego. Nie warto brać jakieś leki które mogą tylko zaszkodzić.

~Maneut

~Maneut

Opisze w dużym skrócie swoją walkę z nadwagą. Z 30 kilogramów nadwagi które miałam dwa miesiące temu, teraz zostało zaledwie jakieś 12-10 kilogramów.

~Musehat

~Musehat

Sporo! Super że udało wam się tyle kilogramów zrzucić z tym środkiem. Sama też zastanawiam się nad skorzystaniem z kaplanexu, teraz mam mniej wątliwości.