Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak schudnąć przy nieregularnym odchudzaniu?

~k...l

~k...l

Witam mam 13 lat i ważę 86 kg i 172 cm wzrostu. Nie jem śniadań po wstaniu, tylko w szkole jak jestem głodna. Jem obiad (w szkole) o 12. Wracam ze szkoły o 16, 17 i jem drugi obiad. Na kolacje jem kanapki. W weekend nie jem do 14, a pod wieczór jestem głodna jak wilk. Próbowałam ćwiczeń z trenerkami w domu na cd i na siłowni i jakoś mi nie idzie. Na siłownię nie mam zamiaru wracać. Potrzebuje schudnąć dużo, więc proszę o pomoc i poradę.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

proooszek

proooszek

Hej!
Zacznij jeść regularne posiłki!
To co robisz zaburza rytm pracy Twojego organizmu.
[u]Twój metabolizm spada, a organizm magazynuje tłuszcz, ponieważ nie dostarczasz mu pożywienia kiedy go potrzebuje.
Pierwsze co to zacznij jeść śniadanie, najważniejszy posiłek w ciągu dnia, może Cię zaskoczę ale kakaowy omlet z owocami jest naprawdę dobrą opcją ( oczywiście kakao naturalne ;) )
Do szkoły weź małą kanapkę i zjedz mniej więcej po drugiej przerwie. Ważne żebyś posiłki jadła mniej więcej co 2-3 h.
Zjedz normalny obiad w szkole, a wracając do domu ok.14 zjedz jabłko/gruszkę/banana. po następnych 2-3h zjedz lekką kolację. Jeśli łatwo poddajesz się i np. kupujesz słodycze w szkolnym sklepiku, to nie bierz do szkoły pieniędzy! ;) Kanapkę zrób w domu przed wyjściem. Unikaj niezdrowego jedzenia czyli wiadomo słodyczy. Dodaj jakieś lekkie ćwiczenia ( 30 minut marszu, 45 minut na basenie ) Zaczniesz zauważać zmiany ;)

185198 proooszek Kobieta, 16 lat, Kraków
~Malinowe_love

~Malinowe_love

Czy basen mogłabym zastąpić ćwiczenami z Anną Lewandowską lub Ewą Chodakowską?

~Malinowe_love

~Malinowe_love

~Lunna98

Nie dla każdego odchudzanie jest łatwe i proste.Ja należę do grupy gdzie skuteczne odchudzanie zajęło trochę czasu.W sumie gdyby nie tabletki Foreverslim pewnie do dzisiaj szukałabym skutecznego sposobu na to jak pozbyć się nadwagi.trzy miesiące i pełen sukces.Jestem lżejsza o 15 kg.

Witam!
Czy mogłabyś opowiedzieć mi o twoim procesie odchudzania. I 15 kg w 3 miesiące? Niesamowite jak to osiągnęłaś.

proooszek

proooszek

Wydaje mi się że spokojnie, ważne żeby angażowały całe ciało i żebyś czuła że ćwiczysz ;)
Sprawdź jakie powinno być Twoje tętno przy ćwiczeniach cardio i lecisz ;D

185198 proooszek Kobieta, 16 lat, Kraków
~Barbasiak

~Barbasiak

Chyba powinnaś ustalić sobie godziny posiłków- przede wszystkim zaczynaj dzień od pełnowartościowego śniadania- to podstawa. Wyrzuć z diety tłuste ciężkostrawne potrawy, dodaj owoce i warzywa. Możesz też łykać Amlan forte- taki suplement, który wspomaga odchudzanie, mi bardzo pomaga i organizm dobrze znosi dietę.

~ingaula

~ingaula

Po pierwsze posiłki należy jeść co 3 godziny, a pierwszy posiłek nie powinien być zjadany później niż o 8 rano. Co 3 godziny, to wychodzi 5 posiłków dziennie. Zbilansowany posiłek, to taki, który zawiera porcję węglowodanów złożonych , białka i warzyw. Na przykład kanapka z chleba razowego z chudą szynką i warzywa, albo kasza z piersią z kurczaka i sałatką. Na odchudzanie dobrze działa agrest indyjski, poczytaj o tym.

~FITmama

~FITmama

Najpierw powinnaś pójść do dietetyka, jesteś bardzo młoda, regularne posiłki to podstawa. Basen jak najbardziej całe ciało jest zaangażowane do wysiłku ale warto też skorzystać z naturalnych ekstraktów (suplementacja), dużo dobrego słyszałam o agreście indyjskim, myślę, że mogłabyś spróbować. Powodzenia

Brąbella

Brąbella

Przede wszystkim jedz śniadania, ureguluj wielkość i porę zjadania posiłków w ciągu dnia, a nie będą napadały Cię wilcze apetyty wieczorami. Podjadanie wieczorne jest najgorsze dla odchudzania.

187622 brabella Kobieta, 39 lat, Poznań
~Adriann2

~Adriann2

A nie myślałas po prostu wzbogacić swojej diety o jakieś suplementy? Używam tego sposobu od blisko miesiąca, korzystając z kaplanexu i efekty są naprawdę zdumiewajace. Po meridian miałem złe poczucie, a po tym... super, blisko 9 kilogramów w miesiac.

~Wiśka8

~Wiśka8

Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement Slimunox. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimunox schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

~Charlotta3

~Charlotta3

Ja jestem zadowolona z tych tabletek.Pierwsze efekty zauważyłam już w drugim tygodniu brania.Przed zastosowaniem Foreverslimu nosiłam rozmiar 44 teraz noszę 38.

~Mandarynna

~Mandarynna

Schudnąć można na wiele sposobów.Jednym z nich jest stosowanie tabletek.Ja akurat jestem jedną z nich.Mój wybór padł na Slimunox.W moim przypadku te tabletki spisują się bardzo dobrze.Jem mniej przemiana materii znacznie szybsza no i waga spada regularnie.

deedee89

deedee89

Jesteś młoda, więc moim zdaniem nie ma co się bawić w suplementy, które w niczym za wiele nie pomogą. Popieram poprzedników proponujących zdrowe i regularne posiłki. Bez tego ani rusz. Nie możesz dopuszczać do tak długich przerw w jedzeniu, bo doskwiera ci głód, a głód = odkładanie tkanki tłuszczowej! Jeżeli masz możliwość, poproś w domu o przygotowywanie ci lekkich 5-6 posiłków. Jeśli zaś mogłabyś sobie pozwolić na dietę pudełkową to osobiście polecam coś, co sama sprawdziłam, czyli macro bios bar

196846 deedee89 Kobieta, 28 lat, Warszawa