Forum Odchudzanie krok po kroku

Jaka dieta na odchudzanie?

~P...l

~P...l

Witam i błagań szukam pomocy potrzebuje diety sxhudnac z 14kg jestem zdrowa mam29lat170cm i waga74kg tryb siedzący czasem spacery z dziećmi jem malo i malo pije czy ktoś mi pomoże nie drogo najlepiej zadarmo

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Zara1

Zara1

Najbezpieczniej będzie, jeśli zasięgniesz specjalistycznej konsultacji. Ja na przykład sama nie odważę się stosować diety i ćwiczeń, ponieważ nie znam się na tym. W tym celu zaplanowałam sobie wyjazd na takie wczasy odchudzające https://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/wczasy-odchudzajace-nad-morzem.html . Będę tam miała dużo zajęć i co najważniejsze spotkanie z dietetykiem i psychologiem. Ceny pakietów na początku roku są najlepsze, dlatego warto to wykorzystać.

207955 zara1 Kobieta, 47 lat, Gdańsk
~Paulina B

~Paulina B

Mi udało się pokonać nadwagę poprzez ćwiczenia, zastosowanie diety, gdzie nie przekraczałam 1200 kcal dziennie i zastosowaniu Slimunox

Łukasz Czerwion

Łukasz Czerwion

1200 kcal, nie znam Twoich wymiarów, ale założę się że to nie jest dieta tylko głodówka. I znów ta reklama jakiegoś dziadostwa, nie macie wstydu, ludzie proszą o pomoc, a Wy wciskacie produkt.

Jeśli chcesz za darmo to:
Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne (na internecie znajdziesz jak wpiszesz w Google - tak nie są jakieś mega dokładne, ale masz już punkt odniesienia) i wyjdzie Ci tzw. Zerowe zapotrzebowanie, robisz od tego deficyt (odejmujesz kalorie) i masz kaloryczność dzienną na odchudzanie.

Jeśli chcesz to robić zdrowo to musisz pilnować też makroskładników. Tzn zachować odpowiednie propozycje Białka Tłuszczu i Węglowodanów, tu opcji jest wiele, ale jeśli chcesz zachować zdrowie to np tłuszczy musi być mniej więcej 0,7-1g na kilogram masy ciała (dzięki temu nie zniszczysz sobie gospodarki hormonalnej, później kobietą wypadają włosy, problemy z miesiączka itd)

Oczywiście zmiana nawyków żywieniowych, stawiaj na produkty jak najmniej przetworzone, pij wodę, zero smieciowego jedzenia. A i pamiętaj, że powszechnie uważane za zdrowe owoce to też kalorie i cukier ;)

Jak możesz to ćwicz, najlepsze na spalanie będzie w kolejności
- trening siłowy (siłownia)
- Interwały (hiit)
- cardio / aeroby

Dużo informacji znajdziesz na internecie, nie wierz w cuda to podstawa ;)

Pozdrawiam

--

fb - Twoja Dieta Online

210492 lukasz-czerwion Mężczyzna, 31 lat, Gliwice
~Kinaga H

~Kinaga H

Moim zdnaiem jeżeli chodzi o odchudznaie, to bardzo dobrze jest tez dołożyc do diety jakąś suplementację, sama stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona

~tienna

~tienna

Odchudzanie...często odkładamy w czasie prawda? Bo się nie chce, bo coś wypadło, bo ciężki dzień itd. W końcu się spięłam i postanowiłam, że pora coś zmienić. Jak najszybciej. Oprócz rezygnacji z słodyczy i chleba zaczęłam kuracje polecanym na forum środkiem PHEN 375 i efekty są lepsze niż się spodziewałam. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Spośród wielu leków należących do tej samej kategorii, jest to najlepszy wybór,ponieważ działa natychmiast w ośrodkach kontroli głodu w naszych mózgach, podczas gdy inne leki działają tylko na układ trawienny. Dzięki PHEN 375 wymarzona sylwetka staje się faktem. Zawsze byłam pewna siebie, ale po stracie 8 kg moja pewność siebie zrobiła się jeszcze większa. Kobieca, seksowna, zgrabna i kształtna sylwetka, tak tego chciałam. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Adą (kom.731 154 299) . Warto!!!