Skocz do zawartości
Forum

Efekt jojo podczas odchudzania


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam straszne problemy z wagą. Odchudzałam się już 5 razy ale na nic, bo za każdym razem dopada mnie efekt jojo. Ostatnio byłam na diecie 3 tygodnie temu przez 3,5 miesiąca. Efekty były szokujące, bo naprawdę schudłam, ale moje stare nawyki żywnościowe mnie dopadły. Ostatnio jestem ciagle głodna, jadłabym tylko i nic więcej. Nie jest ważne ile zjem i tak jestem dalej głodna. To jest taki niepohamowany głód , zrobię wszystko by moje męki już się skończyły. Tylko błagam, pomóżcie mi! Co zrobić?

Odnośnik do komentarza

raczej nie podczas, tylko po odchudzaniu. W sumie z tego co czytałam sprawa jest prosta. Dieta była zbyt rygorystyczna... Organizm potraktował ją jako "okres głodu" i jak zaczęłaś w miarę normalnie jeść, to zaczął od robienia zapasów. Nie wiem, może mniej restrykcyjna dieta, ale za to więcej ćwiczęń, by bilans kaloryczny był ujemny (lepiej zjeść powiedzmy 1500 kcal i 300 spalić ćwicząc, niż zjeść 1200 bez ćwiczeń, pomimo takiego samego "salda"). Do tego ja na przykład brałam też Slimunox. Mi uważam połączenie tego wszystkiego bardzo dużo dało i jak na razie żadnego jo-jo nie mam

Odnośnik do komentarza
Gość Karo22lina

Jagoda Moje diety nie były zbyt rygorystyczne. Na różnych stronach pisze by od całkowitego dziennego zapotrzebowania energetycznego (wynosi ono Ok. 2100 kcal) odjąć ok 500 kcal. A więc codzinnie jadłam ok 1600 + ćwiczyłam codziennie 30 min + 2 razy w tygodniu basen

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...