Forum Odchudzanie krok po kroku

Co stosować na odchudzanie?

~d...l

~d...l

witam mam 1,56 cm a waze 89 kg co brac aby zejść z wagi. jakie sa najlepsze sumplementy poszla bym do apteki ale się wstydze

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Magdalena45

~Magdalena45

Moim zdaniem nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego odchudzanie, jak Foreverslim.Stosowałam go 3 miesiące i 12 kg mniej

~Mija.Ł

~Mija.Ł

Jak dla mnie to Foreverslim jest wart każdej złotówki na niego wydanej. Bez tych tabletek nie udało by mi sie schudnąć, 13 kilo.

~lili1994

~lili1994

Szukałam dość długo swojego złotego środka. Zawsze stawiałam na dość intensywny wysiłek fizyczny, ale nie zawsze miałam na to czas. Wiadomo praca, dzieci... Nie mogłam też pilnować diety, regularnych posiłków, bo moja praca to praca w biegu i nie zawsze o danych porach mogłam zasiąść do posiłku. Ale jak się chce to się może znaleźć sposób. Więc na początek odstawienie słodyczy, tłustych, kalorycznych posiłków, więcej warzyw i owoców, zamiast autobusu rower, po drugie Meridia na ograniczenie apetytu ipoprawę przemiany materii. Jak na razie, po 2 miesiącach jest całkiem spoko, -7 kg, jeszcze dwa i
założony cel będzię wypełniony. Chcecie dowiedzieć sie więcej lub macie pytania, dzwońcie do Agaty - 517 614 677. Pzdr

~Justyna PO

~Justyna PO

Mi akurat bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim, jestem przekonana, zę bez tych tabletek nie dasłabym rady pozbyć się nadwagi

gama

gama

Odradzam wydawania pieniędzy na tabletki, przeważnie nie działają. Nic nie działa tak jak rozsądna dieta i ruch. No i jedna ważna rzecz nie rzucać się od razu na dietę 1200-1600 bo na niej nie wytrzymasz podobnie na dietach wykluczających czy monotonnych. Wybieraj zdrowsze zamienniki tego co lubisz zawierające mniej cukru i tłuszczu za to sporo białaka i błonnika. Na opakowaniach często dużymi literami jest napisane bez tłuszczu bez cukru czy wysoka zawartość błonnika, nie wierz w to prawdę powiedzą ci dopiero tabelki z tyłu opakowania. Ponad to sprawdź skład.

210197 gama Kobieta, 33 lata, warszawa
~Olivia.85

~Olivia.85

Ja odchudzanie wspomagane Slimunox mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.

~sally000

~sally000

Mi pomógł spalacz Slimberry firmy Vital progres. Miesiąc stosowania dał niesamowite rezultaty :) Spróbuj, warto :)

~SylwiaMMM

~SylwiaMMM

Pomyślcie może o diecie sokowej to świetny detoks dla organizmu. Można takie soki kupić gotowe - https://www.nuja.pl/
To najlepsza opcja, bo ciężko samu zrobić odpowiednio zbilansowane i w dodatku pełne witamin bo tłoczone na zimno.

~Dominika Gq

~Dominika Gq

Ja podczas odchudzania stosowałam Slimuinx, ale TY jesteż na za młoda. Moim zdaniem w tym wieku powinnaś ograniczyć się do samych ćwiczęń

~Franciszka Ta

~Franciszka Ta

Mi akurat bardzxo pomogło w odchudzaniu zastosowanie obok diety Slimunox, nie mniej w twoim przypadku bardzo dużo na przykład zależy od wieku, wiec do 18 bym poprzestała na ćwiczeniach, jeżeli masz ponad 18 to legalny suplement, dieta i ćwiczenia

~biała1991

~biała1991

Hej, chyba nie znam osoby która by stosowała Sibutramine o stężeniu 20mg i której te tabletki nie pomogły choć trochę w pozbyciu się nadwagi.W moim przypadku jest to 7 kg zapewne było by więcej gdybym od samego początku wzięła się za siebie a nie podjadała wieczorami jak mam to w zwyczaju :P W każdym razie efekty były naprawdę fajne, mąż przestał się naśmiewać z moich boczków a dodatkowo dostałam duży zastrzyk energii. Ja zamawiałam od Agaty, www.centrumfigury.byethost14.com, kom. 517614677, agataliszka1@o2.pl. Jak macie jakieś pytania to myślę, że spokojnie można do niej pisać czy dzwonić. Z mojej strony polecam.

~Lilianna.A

~Lilianna.A

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim. W końcu trafiłam na środek jakiego szukałam od dawna - skuteczny i bezpieczny w zastosowaniu

~Kasiiiaaa322

~Kasiiiaaa322

Warto zacząć od detoksu organizmu. Dieta sokowa powinna dać fajne efekty. Możecie tutaj sportfoodsoki.pl zamówić gotowe soki np na 3 lub 5 dni. Pije się tylko te soki (określoną ilość), ale wcale nie czuc głodu, bo są syte. Zobaczycie, że po skończonej kuracji poczujecie się dużo lepiej, lżej :)

~PatrycjaLato

~PatrycjaLato

Dokładnie, detoks organizmu. Ja stosowałam soki sportfoodsoki ale tutaj bardziej od tej strony by odtruć organizm, by nie pojawiały mi się zaskórniki i przyspieszyc metabolizm. Tobie polecam przede wszystkim dietetyka no i moja droga dobrego trenera. I duuuuużo duużo samozaparacia, bo chocby nie wiem jakiego byś miała dietetyka czy trenera, to jak nie masz w sobie takiej iskry, to z całym szacunkiem, ale nic Ci nie pomoże.

~dannaa

~dannaa

ale masz na myśli jakieś jedzenie, wspomaganie w płynie tabletkach? Czy co? wybór tak wielki że masakra.

~huannqa

~huannqa

Wytrwałość to klucz do sukcesu. Trzeba się zawziąśc i trzymac diety, żeby schudnąć. Dlatego ja stosuje Biphasic Slim, kuracja docelowo trwa 6 tygodni. Stwierdzilam, że skoro wydałam juz pieniądze, to muszę sie trzymac i nie podjadac, bo to będzie bez sensu, dodatkowo zaczelam sie więcej roszać, spacery z psem, rower, basen. W połowie koracji nie musze podjadać bo nie czuje poczucia głodu, wydaje mi się, ze mam więcej siły i energii do codziennego funkcjonowania a kilogramy lecą w doł. Po raz pierwszy w życiu wymarzona sylwetka staje się realna...Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktujcie sie z Agatą, to od niej zamawiałam i było wszystko w jak najlepszym porządku, kom 517614677. Polecam.

~Diunia667

~Diunia667

Jeżeli miałbym się jeszcze raz odchudzać a myślę że juz nigdy do tego nie dojdzie to bez wahania po raz kolejny zainwestowałabym w tabletki Foreverslim.To dzięki nim i diecie udało mi się schudnąć i to skutecznie bo bez efektu jo-jo.