Skocz do zawartości
Forum

Slimunox


Gość Arleta21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominika.I

Również jestem tego samego zdania Slimunox są to tabletki które mi osobiście pozwoliły się pozbyć sporej nadwagi po ciązy bliźnieczej.Polecam każdej młodej mamie która chce schudnąć a już nie karmi piersią.

Odnośnik do komentarza
Gość Jagna67

Odchudzanie z Slimunox na prawdą nie jest trudne.Przede wszystkim trzymanie się zasad kuracji i wprowadzanie zmian rozłożone w czasie.To jest klucz do sukcesu.Jeżeli tylu osoba się udało to tobie też się uda.

Odnośnik do komentarza
Gość anathema91

Hej, skoro to czytasz to pewnie tez masz nieustający problem z nadprogramowymi kilogramami. Znam ten stan. Zawsze kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Wreszcie sięgnęłam po tabletki. Kupiłam od Natalii Biphasic Slim, bo o nim dziewczyny na forum pisały najbardziej pozytywnie. Pierwszy tydzień 2kg mniej, po 6 tygodniach 10 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe :) Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to polecam skontaktować się z Zuzia kom 881 354 456, bardzo dobry kontakt, bardzo pomocny.

Odnośnik do komentarza

Ja naprawdę nie wyobrażam sobie odchudzania bez tabletek Slimunox.Tyle ile dały mi te tabletki i tyle ile na nich schudłam nie ma porównania do zwykłych diet które rzadko przynoszą skuteczne efekty.A dzięki tym tabletką mi sie udało co uważam za sukces i to spory.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...