Skocz do zawartości
Forum

Slimunox


Gość Arleta21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Julianna321

Dopiero dzięki tabletką Slimunox w końcu udało mi się schudnąć .Z nadwagą walczyłam od liceum .Próbowałam wielu rzeczy ale efektów nie było.Wiele na temat tych tabletek dowiedziałam się z tego forum.Muszę powiedzieć że gdyby nie te tabletki to pewnie do dzisiaj bym męczyła się z nadwagą.

Odnośnik do komentarza

Warto zwracać uwagę na skład takich preparatów. Co w sobie zawierają? Czy mają komplementarny skład. Na czym skupiają się przede wszystkim. Jakie składniki są najlepsze w danym aspekcie odchudzania. Na przykład parę słów o tych spalających tłuszcz: http://zbijamywage.pl/preparaty-wspomagajace-odchudzanie/preparaty-na-odchudzanie-skladniki-spalajace-tkanki-tluszczowa/

https://zbijamywage.pl - mój blog o odchudzaniu:)

Odnośnik do komentarza

Okazuje się że nie ma prostszej recepty na odchudzanie niż dieta i Slimunox.Dzięki temu mi udało się schudnąc 14 kg bez zbędnego wysiłku.Sama nie mogłam uwierzyć że poszło mi to aż tak szybko biorąc pod uwagę wcześniejsze próby odchudzania.Dla mnie równie ważne jest to że nie wystąpił u mnie efekt jo-jo.Czyli odchudzanie było skuteczne i trwałe.

Odnośnik do komentarza

Ja akurat zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi. Czuję sie jak zupęłnie inna osoba, już zapomniałam jakie to szczęście móc wejść po schodach i nie mieć zadyszki.

Odnośnik do komentarza

Ja do dzisiaj się zastanawiam jak to jest możliwe że odchudzanie wspomagane Slimunox jest o wiele bardziej efektywne niż na samej diecie. Dzięki tym tabletką wszytko szło znacznie szybciej.Efekt końcowy był taki że dałam rade schudnąc 13 kg i nie było to jakoś strasznie męczące.

Odnośnik do komentarza
Gość Agniecha45

W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletką Slimunox.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne

Odnośnik do komentarza

Pierwsze efekty po Slimunox można zauważyć po paru dniach brania.Chociażby zmniejszony apetyt,zero chęć na słodycze.Ja pierwszy raz zważyłam się po dwóch tygodniach brania Slimunox i oczom nie wierzyłam bo ubyło mi 3 kg,myślałam że mam wagę zepsutą.Jeżeli jeszcze dołożycie do tego dietę to nie ma siły abyście nie schudły.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Slimunox to obecnie nadal jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Mi pomógł sie pozbyć 11 kilogramów nadwagi, a pisze nadal, bo jak szukałam informacji na jego temat, to na pierwsze natrafiłam bodaj z 2015 czy 2016 roku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...