Forum Odchudzanie krok po kroku

Slimunox

~Arleta21

~Arleta21

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;-) A na poważnie... mam do zrzucenia kilka kilogramów, koleżanka poleca mi środek o nazwie Slimunox. Niestety nie zna się zbytnio na środkach wspomagających odchudzanie. Spotkałyście się z takowym? Warto?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Katarzyna 30

~Katarzyna 30

Będąc w Anglii widziałam ten środek u kuzynki która się odchudzała, a właściwie kończyła odchudzać... U niej efekt był rewelacyjny

~Justyna 2

~Justyna 2

Z tego co wiem to moja kuzynka zamawiała go na Allegro. Co do efektów to się nie wypowiadam, bo spotkam się z nią dopiero na Święta, ale jeżeli wzrokowo ocenię, ze są faktycznie takie rezultaty o jakich ona mówi przez telefon, to nie omieszkam się jeszcze odezwać w tym temacie

~Madzia888

~Madzia888

Slimunox używała koleżanka ale schudła tylko 2 kg. Ja zastosowałam dieta Sandruni i udało mi się pozbyć 10 kg. Zmieniłam swoje odżywianie na zdrowsze. Wolny czas już nie spędzam tylko przed telewizorem ;)

~Jagoda B

~Jagoda B

Madziu kochana... aby schudnąć tylko 2 kg stosując Slimunox to trzeba być naprawdę geniuszem... Nie wiem, albo ona kit wciskała każdemu a nic nie stosowała, albo owszem może i stosowała, ale jedynie co oprócz tego robiła to się opychała na maxa i leżała na tapczanie przed TV, a jedynymi jej ćwiczeniami to był ruch nadgarstka i kciuka przy zmianie kanału w telewizorze... Tak się bowiem składa, że Slimunox stosowały dwie moje kuzynki (obie po ciąży), jedna mz nich pracuje tam gdzie ja i z tego co wiem, to trzy dziewczyny od niej z działu też stosowały, sama też się skusiłam i napiszę ci otwarcie, że ja mam najgorszy wynik... 11 kg. Owszem dieta, ćwiczenia, zmiana nawyków żywieniowych, z tym się zgadzam... ale skoro na 6 osób łącznie ze mną które znam brały te tabletki i moje 11 kg to najgorszy wynik, to naprawdę nie wiem co robiła twoja koleżanka....

~Angelika 48

~Angelika 48

Ja zaczęłam tyć jak zaczęłąm mieć problemy z hormonami. Do tego musiałam brać sterydy, więc możecie sobie wyobrazić jak wyglądałam. Koleżanka z pracy poleciła mi Slimunox. 3 miesiące i nie ma problemu nadwagi

~Meduza 19

~Meduza 19

Ja akurat uważam, ze Slimunox jest naprawdę bardzo dobrym środkiem wspomagającym odchudzanie. Stosowałam go przez 3 miesiące obok diety i oczywiście przy regularnych ćwiczeniach. Efekt to spadek wagi o 12 kilo w tym czasie

~Irmina.G

~Irmina.G

Slimunox to naprawdę tabletki godne polecenia.Aż trudno uwierzyć że suplement diety może być aż tak skuteczny.U mnie stosowanie tych tabletek przyniosło spadek wagi o 12 kg.Dla mnie to bardzo duży sukces a jeszcze większym sukcesem jest to że nie wystąpił efekt jo-jo.

~Mememe

~Mememe

Jak nalezy przyjmowac slimunox na opakowaniu jest informacja dwie tabletki, ale odrazu dwie czy rano i wieczorem?

~Maryna67

~Maryna67

Pomimo stosowania przez kilka lat różnych diet nic mi nie pomagało. Tak naprawdę wagę zmieniłam dopiero na tabletkach Slimunox. W krótkim czasie straciłam w sumie 14 kg, bez efektu jojo. Kiedyś byłam przeciwna wspomagaczom. Teraz wiem, że byłam głupia, bo mogłam mieć o wiele mniej problemów .

~Zochazocha

~Zochazocha

Gratuluje świetnego maketingu....co do efektu stosowania slimunox po miesiącu wiekszy apetyt i waga bez zmian. Pomimo 5 posiłkow i dieta, to dodatkowo po tabletkach "wilczy apetyt",którego nie bylo przy wcześniejszych dietach. Zachecona opinniami na forach, pokladałam wielkie nadzieje, ale to tylko blef, naciaganie ludzi.

~Jadzia 45

~Jadzia 45

Stosowalam ten środek przez dwa miesiące, jedyna rzecz jaką zauwaźylam to biegunka, waga bez zmian :-( w szoku jestem czytając opinnie typu "w 3 mc 12-15 kg mniej".

~Dominika 22

~Dominika 22

Napisze otwarcie, że długo zastanawiałam się jaki suplement wybrać. I napiszę jeszcze że gdyby nie próby podszywania się pod Slimunox osób reklamujących African Mango Slimunoxu bym nie wybrała. Zresztą wrzucanie komentarzy kopiuj/wklej po 2 razy choćby przez Jadzię (chyba dobrze zapamiętałam nick) tylko mnie w moim zdaniu utwierdziło. Jednak skoro konkurencja stara się podszywać pod dany produkt, to świadczy to tylko o tym, że ten jest po prostu dobry... I to mi wystarczy za 1000 postów z opinią na plus

~Sylwestra6

~Sylwestra6

Ja już nigdy więcej nie chce wrócić do otyłości.Owszem kuracje z Slimunox skończyłam pełnym sukcesem.Ale to nie zwalnia mnie z tego abym teraz nie uwarzyła na to co jem,staram się utrzymać wagę w normie i na razie przychodzi mi to z łatwością.

~Adella4

~Adella4

Całkowicie się z tobą zgadzam, sama też zdecydowałam się na Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąc