Forum Odchudzanie krok po kroku

Czy istnieje na polskim rynku farmaceutycznym skuteczny lek na odchudzanie?

~k...l

~k...l

witam, mam pytanie, czy istnieje na polskim rynku farmaceutyczny skuteczny lek na odchudzanie? porównywalny w działaniu z Meridią? bo Calominal, Term Line Fast itp. itd. nie sa warte żadnych pieniędzy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Agnieszka J4

~Agnieszka J4

Mi akurat pomogło zastosowanie Foreverslim podczas odchudzania, z tym iż to nie lek ale suplement oparty na naturalnych składnikach

gama

gama

Daruj sobie tabletki czy inne bez recepty, co najmniej połowa wpisów wychwalających jakiś produkt jest opłacana przez firmy je produkujące. SĄ TABLETKI KTÓRE DZIAŁAJĄ jednak są na receptę, mogą wywoływać skutki uboczne. Dodam do tego, że np. używając tabletek ograniczających wchłanianie tłuszczy z pokarmów można się nieprzyjemnie zdziwić. Tłuszcz od nich nie znika w magiczny sposób z twojego żołądka czy jelit tylko jest wydalana, czasem w sposób niekontrolowany!

210197 gama Kobieta, 33 lata, warszawa
~Selina.A

~Selina.A

Jak dla mnie to Slimunox jest obecnie jednym z najlepszych środków na odchudzanie jakie można kupić w Polsce. Stosowałam go przez 3 miesiaće i waga spadła o 14 kilogramów

~Marzanna8

~Marzanna8

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox .Na samej diecie jakoś nie za bardzo mi szło waga spadała bardzo powoli.Po włączeniu Slimunox moje odchudzanie nabrało tempa.W sumie udało mi się zgubić 10 kg w niecałe trzy miesiące.

~ricca

~ricca

Ja osobiście polecam suplement od firmy vital progres- Slimberry. Minął miesiąc od kiedy go stosuję a efekty już są widoczne! -4kg na wadze :D Świetny naturalny spalacz :) polecam

gama

gama

Skuteczne leki na nadwagę są tylko na receptę. Idź do lekarza lub dietetyka

210197 gama Kobieta, 33 lata, warszawa
~Grażyna FD

~Grażyna FD

Moim zdnaiem nie ma lepszego i bardziej skutecznego środka jak Slimunox.

~23Angelika J

~23Angelika J

Moim zdaniem jeżeli chodzi o specyfiki wspomagające odchudzanie, to jednym z najlepszych jaki obecnie jest na rynku, jest Slimunox. Ja w każdym razie go stosowałam obok diety przez 3 miesiące i pozbyłam się w ten sposób 12 kilo

~GosiaGosc

~GosiaGosc

Ja około 3 miesięcy temu trafiłam na świetny suplement diety wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej i jestem bardzo zadowolona z rezultatów (prawie 11kg mniej). Jest to slimberry kupione w tym sklepie: https://slimberrysklep.pl/
Szczerze polecam

~Kalinkaa

~Kalinkaa

Ja stosuję od miesiąca Slimberry. Muszę przyznać, że już na tą chwilę jestem bardzo zadowolona z efektów. Na pewno przedłużę kurację o jeszcze jeden miesiąc, a może dwa... w końcu wakacje za rogiem :P Teraz moja waga wskazuje o 4 kilogramy mniej :) Oto link do sklepu https://slimberrysklep.pl/

~CBeniaX

~CBeniaX

Moim zdaniem jeżeli chodzi o środki na odchudzanie, to nie ma lepszego środka jak Slimunox