Skocz do zawartości
Forum

Jak szybko schudnąć?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nazywam się Angelika, mam około 160 cm wzrostu i ważę około 54 kilogramy. Bardzo chciałabym szybko schudnąć, około 4-5 kilogramów w 3 tygodnie. Chciałabym szczególnie wyszczuplić nogi i trochę dolną część brzucha. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

3 miesiące temu rozpoczęłam odchudzanie. Stosowałam dietę nisko tłuszczową, dwa razy w tygodniu uczęszczałam na taniec i stosowałam też tabletki odchudzające Foreverslim. Dzisiaj jestem 13 kg chudsza ! Niesamowite jak połączenie tych 3 elementów daje wspaniale odchudza.

Odnośnik do komentarza
Gość boróweczka

Dzięki Foreverslimowi udało mi się schudnąć 10 kg.Fakt byłam na diecie ograniczyłam śmieciowe jedzenie.Ale o żadnej aktywności fizycznej nie było mowy po prostu nie cierpię tego.Ale udało się jestem szczupła.

Odnośnik do komentarza

Na mnie do tej pory robi wrażenie to żę właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi się aż tyle schudnąć,chociaż wcześniej stosowałam różne diety.Kto by pomyślał że właśnie suplement diety mi pomoże schudnąć.Co ważne na Foreverslimie nauczyłam się jeść zdrowo i racjonalnie co do dzisiaj procentuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...