Forum Odchudzanie krok po kroku

Jak zlikwidować otyłość brzuszną?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~karolionabj

~karolionabj

Mi udało się tego dokonać poprzez zasrtosowanie odpowiedniej diety w połączeniu z Foreverslim i ćwiczeniami

~Angelika 3

~Angelika 3

U mnie sprawa była prosta. 3 miesiace czasu, Foreverslim, dieta i ćwiczenia

~Sandra3344

~Sandra3344

Mi się udało po tym jak obok diety zastosowałam Slimunox oraz zaczęłam regularnie ćwiczyć.

~MisiaPysia1

~MisiaPysia1

Ja zaczęłam do swojej diety 2 razy dziennie brac slimunox, w miesiąc chudłam około 4-5kilo

Mnozacszczescie

Mnozacszczescie

Odezwij się do mnie na instagramie: zyj_w_zdrowym_ciele
Po miesiącu odpowiednich produktów i suplementacji

• jak-zlikwidowac-otylosc-brzuszna_8301.jpg
214561 mnozacszczescie Kobieta, 31 lat, Poznań
~Beatrycze4

~Beatrycze4

Sądzę że miałam bardzo dużo szczęścia trafiając na Slimunox.Pierwsze podejście do odchudzania z pomocą tabletek i od razu bingo.Systematyczne branie tych tabletek pozwoliło mi na dużo większy spadek wagi niż kiedy tylko byłam na samej diecie.W efekcie całej kuracji schudłam 15 kg.

~oopeth

~oopeth

Problem z nadwagą? Wiem coś o tym... Ja nie chciałam stosować żadnych tabletek odchudzających, ale po licznych niepowodzeniach z ćwiczeniami, suplementami i cud dietami w końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim o którym informacje i opinie znalazłam zarówno na forum, jak i u polecanej dziewczyny Moniki (kom.517 906 693) . Nie będe ukrywać,że się trocję obawiałam zarówno działania leku jak i dostawy, czy nie zostanę oszukana, czy będzie wszystko ok. Na szcęście zarówno w jednym jak i drugim aspekcie wszystko było w porządku.Tabletki zwiększają tempo przemiany materii, powodują ubytek masy ciała, zmniejszą ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu, dostawa wzorowo, można najpierw sprawdzić zawartość i dopiero zapłacić. Każdemu który chce się pozbyć szybciej oponki, boczków, ogólnie zbędnych klogramów szczerze polecam.