Forum Odchudzanie krok po kroku

Odchudzanie przy zakrzepicy, nadciśnieniu i astmie

~s...l

~s...l

Mam zakrzepice...nadciśnienie....astme....chcę schudnąć. ....proszę poradzcie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~verdanaa

~verdanaa

przy Twoich dolegliwościach ważna jest konsultacja diety i ćwiczeń z lekarzem...

~Kumpelka

~Kumpelka

Przy Twoich dolegliwościach najlepiej wykonać najpierw badanie DNA Genetic Lab a następnie wybrać się z raportem z niego do dietetyka oraz trenera personalnego.Nie rób nic na własną rękę żeby sobie nie zaszkodzić.O badaniu poczytaj na geneticlab.com

~Jagnna7

~Jagnna7

Mi udało się schudnąć dzięki tabletką Slimunox.Może nie mam za dużego porównania bo stosowałam tylko te tabletki.Spadek wagi jest na prawdę duży i jeżeli jeszcze raz miałabym podjąć decyzję jakie tabletki wybrać powtórnie wybrałabym Slimunox.

~Rossa2

~Rossa2

Też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z tego suplementu. W końcu udało mi się uzyskac to o co walczyłam od kilku lat. Pozbyłam się nadwagi

~Marta W1

~Marta W1

A ja maiałam nadwagę i pozbyłam się jej przy zastosowaniu diety i Forevberslim. Nie mniej p[rzy tych schorzeniach o których npiszesz nie mozesz się spytać u specjalisty jaki cię leczy co i jak?

~KarinaKM

~KarinaKM

Nie łatwiej iść do lekarza i niż przy tego rodzaju problemach ze zdrowiem pytać się na forum? Ja bym poszła nawet do rodzinnego. Nie wiem spytaj się mu na jakiej diecie mozesz być, ze względu na choroby, czy możesz na przykład stosować Slimunox, jakie ćwiczenia możesz wykonywać.