Skocz do zawartości
Forum

Czy uda mi się schudnąć 10 kg?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zdecydowałam się na tabletki Foreversli jest dużo pozytywnych opinii na ich temat liczę na to że wspomogą moje odchudzanie.Wiem że ważna jest zmiana nawyków żywieniowych i zwiększenie aktywności fizycznej,ale jeżeli mogą mi pomóc to dlaczego nie.

Odnośnik do komentarza
Gość rozalia wrzos

Zbilansowane posilki dla zabieganych- programy opracowane indywidualnie dla kazdej osoby zainteresowanej . Niewazne czy chcesz schudnac , czy zyc zdrowo napisz do mnie a wspolnie znajdziemy rozwiazanie. Kontakt : bozena.andrzej0406@wp.pl

Odnośnik do komentarza

Prowadzenie takiego trybu życia nie jest zdrowe. Sama już widzisz skutki tego mówiąc, że ciągle jesteś zmęczona. Od jak dawna pracujesz w takim trybie? Myślę, że nawet mając tak zaburzony cykl dnia możesz bez problemu ułożyć sobie plan żywienia. W pracy na pewno masz przerwę na posiłek. Zamiast jeść coś niezdrowego, przygotowuj zdrowy posiłek dzień wcześniej. Zadbaj by nie składał się z przetworzonych, gotowych produktów. Rób go od podstaw. Pij dużo w ciągu dnia. Nie wiem jaką masz pracę. Jeśli w ruchu to zliczysz dzięki temu codzienną aktywność. Jeśli siedzącą to postaraj się zebrać trochę siły na ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza

Mysle ze Twoj organizm dawno sie przyzwyczail do funkcjonowania w ten sposb, masz w koncu regularne zmiany... choc nie sa one dobre to mozna sie przyzwyczaic samemu i organizm takze moze !
mowienie ze nie ma sie czasu na 5 posilkow dziennie to nie oczekuj cudow, przy Twoim rozkladzie dnia ustalilabym sobie np. jak wstaniesz to 2 grzanki, jogurt naturalny i parowka - szybkie i dobre. Pozniej mozesz ugotowac kurczaka i kasze, spakowac i zabrac ze soba smietane na przyklad na obiad. pamietac wziac jablko na drugie sniadanie i kupic na podwieczorek na przyklad drozdzowke... wrocisz z pracy znowu zrobisz cos lekkiego do jedzenie i gotowe !
to nie jest trudne i nie musi zajmowac duzo czasu . powodzenia :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...