Skocz do zawartości
Forum

Początek odchudzania i ćwiczeń


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Mam 19 lat, ważę około 98kg. Wiele razy próbowałem się odchudzać, ćwiczyć, sytuacja się trochę teraz dla mnie zmieniła dlatego piszę tutaj. Ogólnie nie mam pomysłu na siebie. Nie wiem kiedy ćwiczyć. Mam 3 dni w tygodniu wolne, pracuję od 10 do 20.
Lepiej ćwiczenia wykonywać rano czy wieczorem? Najpierw chciałbym trochę zrzucić, a potem popracować nad jakąkolwiek rzeźbą.. Bardzo blisko pracy mam siłownię, ale nie widzę sensu, żeby chodzić na nią bez jakiegokolwiek przygotowania. Jakie ćwiczenia polecacie na początek? Coś z typu Mel B? Mogę próbować również biegać wieczorami, chociaż po 10h stania może być to wyzwanie.
Nawyki żywieniowe również powinienem zmienić , ale o tym czytam i muszę się więcej dowiedzieć. Najważniejsze jak przyrządzić coś dobrego i nie trudnego! :)
Z góry dziękuję za pomoc. Chętnie odpowiem na każde pytanie które może mi pomóc.

Odnośnik do komentarza

Najważniejsza przy odchudzaniu jest właściwa dieta (nie mam tu na myśli nie jedzenia!!!) i systematyczność posiłków. Przykłady diety, co jeść co nie i kiedy można znaleźć w internecie, do tego przydałaby się aktywność fizyczna - regularne wizyty na siłowni lub chociażby spacery, biegi, rower. Warto pomyśleć także o suplementach przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej. Najlepsze są suplementy oparte na naturalnych wyciągach i ekstraktach roślinnych. Polecam preparat ALE SHAPE. Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza

Zanim zdecydowałam się na kupno tabletek wspomagających odchudzanie,zapoznałam się z opiniami różnych ludzi każdy brał co innego.Ale najwięcej pozytywnych opinii ma Foreverslim i właśnie dla tego zdecydowałam się na jego zakup.Jestem zadowolona z wyboru jakiego dokonałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...