Forum Odchudzanie krok po kroku

Tycie po rzuceniu palenia papierosów

~m...l

~m...l

MIESIĄC TRMU RZUCIŁEM PALENIE W KONSEKWENCJI JEM WIĘCEJ I ZACZYNAM TYC JAK NAD TYM ZAPANOWAĆ

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aggata

~Aggata

Tez rzucam i też się tego boję. Ale stawiam jednocześnie na zdrowe odżywianie, ruch. No i przede wszystkim kupiłam Tabex, poleciała mi te tabletki znajoma, która rzuciła dzięki nim.

~marzennaZ

~marzennaZ

Postaraj się znaleźć jakąś aktywność, która Ci będzie dawała przyjemność - np zumbę, rower, basen albo jakiś taniec. Do tego wyrzuć węglowodany proste z diety na tyle na ile to możliwe, dorzuć jakiś spalacz - u mnie świetnie się sprawdza Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamówiłam od dziewczyny z forum - Ady (kom.731 154 299) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

~Kaśka HG

~Kaśka HG

Mi w takiej sytuacji pomogło zastosowanie Slimunox oraz przejście na 3 miesiace na zbilansowaną dietę

~Roma6

~Roma6

Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Slimunox,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 11 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jojo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.