Skocz do zawartości
Forum

co robie nie tak?


Gość karolina95111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina95111

Witam jestem kobietą mam 20lat od roku jestem na diecie i schudłam 24 kg. Jednak ciągle pomimo ruchu i trzymania ciągle tej samej diety moja waga skacze jak opętana! w chwili obecnej mam 164 cm wzrostu i wagę 52.3 kg a chcialabym 50kg.waga ciagle rosnie.Znam swoj cykl miesiaczkowy i wiem kiedy zbiera mi sie woda w organizmie. Jem regularnie, 4 posilki 1500-1600 kcal dziennie.odzywiam sie zdrowo duzo wazyw i produkty pelnoziarniste to podstawa. w mojej diecie stawiam na urozmaicenie skladnikow pokarmowych

Odnośnik do komentarza

jak można doradzać wykluczenie węglowodanów ze śniadania, najważniejszego posiłku w ciągu dnia. postaw na węglowodany złożone, żeby energia z nich uwalniała się stopniowo. z czego miałabyś czerpać siłę jeślibyś postawiła na jakieś jałowe śniadanie? miałabyś potem siłę wbić rydel w ziemię?

Odnośnik do komentarza

Ja jem węglowodany 3 razy w tygodniu i pracuję fizycznie, nie mówię o warzywach zawierających węglowodany czy jakichś dodatkach tylko pieczywie, makaronie... i wiem co mówię, nie doradzam górnikowi czy rolnikowi, więc zakładam że nie wbija rydla w ziemię. Polecam wysłuchać rady pani dietetyk na you tube 10 zasad jak schudnąć. A tak na marginesie śniadanie nie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia ta teza już umiera jak wiele, wiele innych np. piramida żywieniowa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...