Skocz do zawartości
Forum

odchudzanie


Gość p.o.

Rekomendowane odpowiedzi

Podejmij się wyzwania 30 dniowego z Mel B ćwiczenia z nią znajdziesz wszędzie:
rozgrzewka
10 minutowy trening brzucha lub abs
10 minutowy trening pośladków
10 minutowy trening nóg
ćwiczenia rozluźniające
to wszystko zajmie coś około godziny ale wystarczy miesiąc a efekty widać na pierwszy rzut oka.. Do tego wiadomo ogranicz słodycze, smażone rzeczy, tłuszcze, sztuczne produkty i cukry.. 5-6 regularnych posiłków dziennie bogate w białko.. :D
POWODZENIA trzymam kciuki i jesteśmy w tym razem.. ;*

Odnośnik do komentarza
Gość Lililililili

~gabi774
Ja jestem jak do tej pory bardzo zadowolona z herbat Slim Herbal System.

Serio? Jakieś herbatki-suplementy dla 14-latki? No bez jaj...
Rośniesz, waga i tak Ci się spokojnie jeszcze wyrówna ;)
W takim wieku to niestety, ale trzeba się po prostu trzymać banałów - jedz zdrowo, unikaj fast-foodów i dużej ilości słodyczy (raz na jakiś czas przecież można sobie pozwolić). Jeżeli masz średnią przemianę materii to spróbuj około pół godziny przed śniadaniem wypić duszkiem szklankę czystej wody niegazowanej - przeleci przez organizm i oczyści z tego, co w nim zalega. Po jakimś czasie powinnaś zauważyć poprawę w jego funkcjonowaniu.
Jedz dużo warzyw, jeśli lubisz to pamiętaj też o owocach, tylko tutaj zachowaj umiar i staraj się ich nie spożywać na noc. Smażone zamień na gotowane/pieczone/duszone.
14 lat to czas na budowanie dobrych nawyków żywieniowych a nie stosowanie suplementów czy restrykcyjnych diet :)
co do ćwiczeń to jak ktoś fajnie napisał - wyzwanie z Mel B może być super, ale ogólnie wybieraj co lubisz - rolki, basen, bieganie, długie spacery. Sport to ma być przede wszystkim przyjemność.
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna.Ł

Mam taki sam cel schudnąc jak najwięcej do urlopu aby w końcu wbić się w kostium dwuczęściowy i nie wyglądać jak monstrum.Foreverslim łykam zmieniłam dietę ja z kolei chodzę na basen i staram się dwa razy w tygodniu biegać.Liczę na naprawdę duże rezultaty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...