Forum Odchudzanie krok po kroku

odchudzanie

~p.o.

~p.o.

Witam,Mam 14 lat i 163 cm wzrostu ... Ważę 52-53 kg ;/ Chciałabym schudnąć z 4-5 kg ... Jakaś dieta i ćwiczenia ???

Odpowiedzi znajdują się poniżej

PaaTuuLaa02

PaaTuuLaa02

Podejmij się wyzwania 30 dniowego z Mel B ćwiczenia z nią znajdziesz wszędzie:
rozgrzewka
10 minutowy trening brzucha lub abs
10 minutowy trening pośladków
10 minutowy trening nóg
ćwiczenia rozluźniające
to wszystko zajmie coś około godziny ale wystarczy miesiąc a efekty widać na pierwszy rzut oka.. Do tego wiadomo ogranicz słodycze, smażone rzeczy, tłuszcze, sztuczne produkty i cukry.. 5-6 regularnych posiłków dziennie bogate w białko.. :D
POWODZENIA trzymam kciuki i jesteśmy w tym razem.. ;*

154528 paatuulaa02 Kobieta, 18 lat, Lublin
~Lililililili

~Lililililili

~gabi774
Ja jestem jak do tej pory bardzo zadowolona z herbat Slim Herbal System.

Serio? Jakieś herbatki-suplementy dla 14-latki? No bez jaj...
Rośniesz, waga i tak Ci się spokojnie jeszcze wyrówna ;)
W takim wieku to niestety, ale trzeba się po prostu trzymać banałów - jedz zdrowo, unikaj fast-foodów i dużej ilości słodyczy (raz na jakiś czas przecież można sobie pozwolić). Jeżeli masz średnią przemianę materii to spróbuj około pół godziny przed śniadaniem wypić duszkiem szklankę czystej wody niegazowanej - przeleci przez organizm i oczyści z tego, co w nim zalega. Po jakimś czasie powinnaś zauważyć poprawę w jego funkcjonowaniu.
Jedz dużo warzyw, jeśli lubisz to pamiętaj też o owocach, tylko tutaj zachowaj umiar i staraj się ich nie spożywać na noc. Smażone zamień na gotowane/pieczone/duszone.
14 lat to czas na budowanie dobrych nawyków żywieniowych a nie stosowanie suplementów czy restrykcyjnych diet :)
co do ćwiczeń to jak ktoś fajnie napisał - wyzwanie z Mel B może być super, ale ogólnie wybieraj co lubisz - rolki, basen, bieganie, długie spacery. Sport to ma być przede wszystkim przyjemność.
Pozdrawiam :)

~Katarzyna.Ł

~Katarzyna.Ł

Mam taki sam cel schudnąc jak najwięcej do urlopu aby w końcu wbić się w kostium dwuczęściowy i nie wyglądać jak monstrum.Foreverslim łykam zmieniłam dietę ja z kolei chodzę na basen i staram się dwa razy w tygodniu biegać.Liczę na naprawdę duże rezultaty.

~Malika

~Malika

Ja też zdecydowąłem się na Slimunox i nie żąłuję tej decyzji w najmniejszym stopniu. Jak dla mnie to spełnił on całkowicie swoje zadanie